Banner

Instalatér

Můj kamarád Renda pracuje už mnoho let jako instalatér a protože mi vyprávěl až neuvěřitelné zážitky, rozhodl jsem se, že se s Vámi o ně podělím. Tento příběh se stal v době, kdy Renda začínal a bylo mu okolo 23 let. Renda byl objednán na opravu a výměnu baterií.

Instalatér

Přišla mu otevřít fešanda v letech (mohlo jí být tak kolem padesátky). Hned ho zvala do obýváku, ale tam seděl nabručený manžel a řekl: „Nechtěli byste jít kecat do kuchyně, nevidíš, že koukám na fotbal?“ Paní se moc omlouvala a zatím co v kuchyni Rendovi připravovala svačinku, ten odešel splnit účel své návštěvy. Právě montoval něco pod umývadlem, když ona fešanda vešla do koupelny a začala hladit Rendovi ocas přes montérky. Renda nikdy nebyl žádný stydlínek a zkušeností už měl taky dost, ale reakce této dámy ho trochu vyvedla z míry. „Co když sem přijde manžel,“ zeptal se. „Vždyť jsi ho viděl, je mu přednější fotbal a to je tak pořád, kdy já naposledy prcala ani nepamatuju.“ Její mluva ho tak vzrušila, že měl ptáka hned v pozoru a už mu ho ta nadržená panička držela v papule a olizovala od žaludu až ke kulkám a zase zpátky a za chvíli už Renda prosil, aby přestala nebo že jí vykropí mandle. „Ano, ano, pokrop mi je, chci spolykat to mladé sperma“ a kouřila, dokud se Renda do poslední kapky nevyprázdnil.

Začala tahat Rendu z pod umyvadla ven, ohnula se přes vanu, vyhrnula sukni a řekla: „Vylízej mi pěkně píču a pak jí vyšoustej zezadu!“ Renda prý ještě stačil otočit klíčem, pro případ, že by se přeci jen manžel přišel podívat, jak pokračuje oprava, ale později mu došlo, že by z toho byl pěkný průser, ať už by bylo zamčeno nebo odemčeno. Začal se prolizovat černým houštím a paninka slzela blahem - samozřejmě z kundy. Když už panička asi potřetí houkala a vychvalovala jeho služby, vrazil do ní ocas pěkně zezadu, až po kořen. Pod halenkou nahmatal sice už značně povislé prsy, které mnul v dlaních a rozjel pořádnou šukanici. Paninka prý křičela jako kobyla, přirážela se na to jeho péro jako mladice a když začal skrápět stěny dělohy, blahem se u toho počůrala. Samozřejmě, že to odnesly montérky, které pak paninka přemáchla a fénem usušila, zatím co Renda spořádával chutnou svačinku. Potom konečně Renda provedl práci, na kterou byl objednán a s tučným spropitným odešel. Ten její nejevil nejmenší zájem, co se v bytě děje a snad by ani neregistroval, kdyby mu tu jeho píchala rota vojáků (to prý pronesla paninka při jeho odchodu) a byl kdykoliv srdečně vítán, ale jak sám přiznává, má "tolik objektů" k šoustání, že necítil potřebu znovu ji navštívit.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.