Banner
Audio povídky

Internet

Znáte tu moderní vymoženost Internet. I já jsem byla ze začátku internetovský maniak, a tak vznikl tento příběh. Bylo to o víkendu. Nemohla jsem spát a tak jsem vlezla na Internet a udělala jsem si svojí vlastní místnost na chatu: „Chci to moc moc moc.“

Internet

Chlapi, znáte se, na tohle se vás nachytalo docela dost. Většinou to byly samý takový, který by mě nejraději ošukali přímo přes Internet, kdyby to šlo, ale já si chtěla i popovídat. A pak tam přišel kluk s hláškou, která mě rozesmála: „Tak, která z vás to chce tak moc moc moc?“ Hned jsem se přihlásila a neprohloupila jsem. Dobře se mi s ním povídalo. A nemuselo to být jen o sexu. Ale mně se pak chtělo strašně moc spát, a tak jsem se bez rozloučení odlogovala.

Usnula jsem jako špalek a když jsem se probudila, první, co jsem udělala bylo, že jsem se samozřejmě zalogovala. Vlezla jsem na stejný chat, ale do úplně jiné místnosti. O to bylo větší moje překvapení, když tam po pár minutách vlezl kluk z noci a vynadal mi, jak si to představuji odejít bez jediného slova. Na Internetu se mi stalo už hodně věcí, ale tohle poprvé. Rozesmálo mě to a tím si získal moje sympatie.

Znovu jsme si povídali a zjistili jsme, že jsme oba z Prahy. Asi po hodině mi navrhl, že bychom mohli zajít na kafé. Nechtělo se mi jít, protože se sexem dojednaným online jsem už měla zkušenosti a už jsem nechtěla zažít ten pocit, kdy se ráno probudím a ležím vedle někoho koho ani neznám. Dal mi na sebe telefon a já slíbila, že určitě zavolám. Ale věděla jsem, že to neudělám.

Byl večer a já seděla doma sama. Vzpomněla jsem si na něj a napadlo mě, že za zavolání nic nedám. Jsem člověk, který pracuje se spoustou lidí a hodně jich poznám jen přes telefon. A tak jsem se tak nějak naučila lidi poznávat podle hlasu a taky na něj strašně moc dám.

Když zvedl telefon a začal mluvit, myslela jsem, že se udělám jen z toho hlasu. Bože ten byl tak nádherný. Slovo dalo slovo a já souhlasila s kafem a i s možností, že můžu u něj přespat, abych se nemusela v noci vracet domů. Když jsem čekala na zastávce, kde jsme byli dohodnuti, byla jsem nervózní jak ratlík. Měl zpoždění, už jsem chtěla odejít, když jsem ho uviděla. Usmál se a já věděla, že budu mít co dělat, abych se udržela a nevrhla se na něj jak nadržená ženská (i když jsem jí byla).

Povídali jsme si dlouho do noci a mě čím dál tím víc svrběla kundička. Bože, jak já se ho chtěla dotknout. Seděli jsme naproti sobě na velké posteli a dobře se bavili. Jsem zbabělec. Nevydržela jsem to a políbila ho. Chvilku se na mě díval trošku zmateně. Ale pak se naklonil a my se začali líbat. Jeho jazyk jako by se mě snažil poznat.

Položil mě na záda a začal pomalu sundávat oblečení. Tekla jsem jako vodopád jen z jeho doteků. Jeho prsty hladily mojí rozpálenou kůži. Když se jeho rty dotkly mých bradavek, ztuhla jsem jako struna. Začala jsem mu hladit záda a tím taky začala malá soukromá bitva našich těl. Cítila jsem jeho doteky všude, kde to bylo možné. Jeho prsty mi dokazovaly jeho touhu. Vrtěla jsem se pod ním jako divá. Má kundička prahla po dotecích a po tom, aby mě už konečně ošukal. Byl nemilosrdný.

Hodiny mě hladil, bylo to nádherný, ale já (jakožto nymfomanka) jsem ho převalila a konečně ho zbavila jeho kalhot. Bože měl ho nádherného. Tyčil se přede mnou jako zbraň připravená k boji.

Vzala jsem si ho do pusy a jelikož orál miluji, začala jsem si s ním hrát. Lízala jsem ho, sála, mačkala a honila, jako by byl v mojí kundě. Vzdychal a zmítal se a mě vzrušoval už jen pohled na něj. Cítila jsem, jak se mi tře o patro pusy, jak mi dává ochutnat první kapičku jeho spermatu. To už nevydržel.

Otočil mě znovu na záda a bez veškerých okolků ho do mě vrazil. Jak se říká i s malým kašpárkem se může hrát velké divadlo. Tak s velkým ještě větší.

Začal mě šukat jako smyslů zbavený. Pohyboval se ve mně ze strany na stranu, nahoru a dolů. Moje kunda ho byla plná. Cítila jsem ho každým kouskem. Každá buňka vnímala jen jeho. Rozjel se naplno a já cítila, jak mi naráží do dělohy. Nikdy do té doby jsem nic takového nezažila. Nevěděla jsem, jestli se udělám během vteřiny, nebo hodiny. Vždycky na vteřinu počkal a pak se do toho pustil s novou vervou. Moje kundička už křičela po tom, aby mě konečně vystříkal.

Stáhla jsem poševní svaly a začala svoji hru. Zvedla jsem boky a začala se sama přirážet. To nevydržel. Zatnul všechny svaly a vystříkal mi kundičku vším, co měl. Sperma mi teklo všude a chladilo ten oheň ve mně. Můžu Vám říct, že to bylo to nejnádhernější, co jsem do té doby zažila.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.