Banner

Irenka na letním karnevalu

Letní karneval probíhal v plném proudu a já jsem se svou přítelkyní Irenu snažil opít. Měla na sobě krátkou černou minisukýnku, riflovou vestu. Měl jsem na ni strašnou chuť. V tom, ale přišel Jarin, viděl jak na tom Irena je a hned na ni jestli by nešla s ním na parket ploužit. Irena souhlasila.

Irenka na letním karnevalu

Jarin ji začal líbat a přitisknul se k ní. Ruce mu pomalinku sjížděly po minisukýnce níž a níž, až k rozparku. Začal ji ochytávat pod minisukýnkou a táhat za krajkované kalhotky. Irena se snažila bránit, ale nebylo to nic platné. Přitisknul se k Ireně ještě víc, aby se nemohla bránit. Ucítil, jak jí tvrdnou kozy na nic nečekal a utrhával knoflíček po knoflíčku. Po chvíli už bylo Irenino tričko bez knoflíčků a vytáhl Ireniny kozy ven. V tu chvíli přestal Irenu líbat a chytil obě Ireniny kozy a začal Irenu tahat za kozy. Po chvíli Ireně cucal bradavky. Věděl dobře, že je ještě panna, tak si s ní chtěl užít. To už ale táhnul opilou Irenu pryč z parketu na nedalekou louku, kde si s ní chtěl užít. Chytil Irenu za hlavu a tlačil Ireninu hlavu ke svému ocasu. Násilím jí otevřel hubu a strčil jí svůj ocas do huby. Začala mu kouřit ocas, trvalo to jenom chvilku a měla plnou hubu semena. Viděl jsem, jak si Jarin s Irenou užívá. Chtěl jsem si s ní taky užít.

Nenápadně jsem k ní přistoupil ze zadu a hned ji začal hladit po minisukýnce. Zkoušel jsem Ireně minisukýnku sundat, ale nedařilo se mi to. Jak jsem ji tahal za tu minisukni, tak šla na záda k zemi. Oba jsme na ni zalehli. Jarin Ireně roztáhnul nohy. Minisukýnka se mi zdála těsná, a tak jsem jí roztrhl rozparek minisukýnky. Irena ležela na zádech. Jarin si kleknul, že prý se mu to líbilo, ať mu ho vykouří ještě jednou. Postavil jsem se nad Irenu a začal jsem si nad její minisukýnkou honit ocas. Po chvíli jsem vystříkal na Irenu svoje semeno, takže černá lesklá minisukýnka, už byla celá ulepená od semene. Teď už jsem její minisukýnku nadzvednul. Jarin jí chtěl kalhotky sundat. Irena se ale bránila. Jarin škubnul a najednou drží v každé ruce kousek roztržených kalhotek. Začali jsme Irenu ochytávat pod minisukýnkou ještě víc, a to nejdřív po Ireněných chloupkách od pupíčku a směrem k její pičce. Její pičku jsme pomaloučku začali lechtat. To se Ireně líbilo. Jarin ji lechtal pod minisukýnkou mezi nohama, zatímco já jsem jí zul boty a pohrával si s jejíma bosýma nohama.

Jarin již úspěšně odhalil její hrudník a bříško z roztrhaného trička, ve svitu měsíce se tak na hrudi rychle se pohybující vzrušeným dechem objevily sladké kozičky. Zatímco Jarinovi rty se věnovaly obnaženým bradavkám, já jsem z ní mezitím strhnul minisukýnku. Jarin se v pokleku napřímil, svoje tričko přetáhl přes hlavu, aby Ireně ukázal své svalnaté tělo. Ta když to viděla, zcela podvědomě roztáhla nohy. On již jen z kalhot vytáhl svůj tvrdý ocas, rukama chytil Irenu za nahé půlky, zvedl její zadek nad zem právě tak, že její pochva byla rozevřená vstříc jeho rozkroku. Prudké pohyby, bolest deflorace přinutila přitisknout se ke mně, já jsem mezitím neustále masíroval její prsa. Teď už jsme oba měli své jisté a na Irenu jsme moc ohledy nebrali. Teď už zbývalo jen ukojit své pudy. Jarin blaženě vrážel svůj ocas do Irenina těla, já jsem čekal, až se udělá, abych mohl zaujmout jeho místo. Zanedlouho se Jarinovo tělo zastavilo v křeči a jeho penis plnil Irenin o tělo přívaly horkého semene.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.