Banner

Já a mamin přítel

Byla jsem sama s máminým přítelem. Máma byla v lázních. Bylo mi ten den zrovna 15, za ty čtyři týdny, co máma byla v lázních, tak jsme se s Karlem sblížili, dokonce jsme spolu flirtovali. Ten den mi přinesl bonboniéru, pogratuloval mi a řekl, ať se posadím, že uvaří večeři a že mi vynahradí mamku a udělá vše, co mi na očích uvidí.

Já a mamin přítel

Zmínila jsem se o pošťačce, kterou moje máti moc nemusí. Karel už věděl, že jsem ho viděla s tou mrchou, jak by máti řekla. Vykrucoval se, ale pak když jsem mu řekla, že jsem viděla, jak ji líže na tom gauči, co právě sedím, tak s vykrucováním přestal. Zvednul se a došel do sklepa pro láhev vína. Řekl, že jsem skoro dospělá, tak abych vše zkusila, vyndal skleničky a nalil mi. Prosil mě a škemral, ať to neříkám máti, ať řeknu, co chci, že mi vše splní. Poslala jsem ho pro nanuk do kuchyně. Já jsem si mezitím svlékla tepláky a kalhotky. Karel přišel a optal se mě, co to dělám a já že jsem viděla tu mrchu, jak vzdychá, že to chci taky zažít (nechtěl, vymlouval se, že je mu 40), ale já jsem řekla, že radši to ztratím se zkušeným chlapem, než s klukama ze třídy a že jsem kolikrát v noci probudila, když křičela moje máma vzrušením. (Připomněla jsem mu tu poštěváčku.)

Řekla jsem, ať mi podá tu zmrzlinu, já že olížu zmrzku a on můj, dosud neobrostlý, klín. Klekl si na zem, hladil mi stehna, dala jsem mu hlavu do mého rozkroku. Cítila jsem ten jeho jazyk, dělal krásně pomalé tahy, stejné jako jsem lízala tu zmrzku. Pomalu jsem vlhla, svlékla jsem si mikinu. Košilku jsem si nechala, vytáhla jsem Karlovu hlavu ze svého rozkroku a dala jsem mu líznou zmrzky. Řekl, že mám pusu celou od té zmrzliny, olízl mi ji a začali jsme se líbat. Ucítila jsem jeho pnutí v kalhotách, zajela jsem tam rukou, ale jen přes kalhoty. Řekl, že se svlékne, chtěla jsem ho vidět nahého. Rozepnula jsem mu košili, odhodil ji, pak tílko a svlékl si pomalu kalhoty. Já jsem se posadila a řekla jsem, ať si nechá trenky a poslechl. Vstala jsem, políbila jsem ho na rty, já jsem se jich nemohla nabažit a on mi řekl, že ví o lepším místě ke ztrátě panenství. Řekla jsem, že já taky.

Chytla jsem ho za ruku a vedla z obýváku chodbou. Zastavil mě u jejich ložnice a já mu řekla, že chci jít do mé postele a dala jsem mu pusu. Šli jsme, sedla jsem si na okraj postele, řekla že chci zkusit kouřit. Stáhla jsem mu ty jeho trenky, už mu stál. Přetahovala jsem mu kůžičku a dala si ho do pusinky, měl ho 27 cm. Po chvíli jsem ho vyndala z pusy, stáhl mi košilku, líbal mě na moje rty, sjel k mým jedničkám a lízal mi bradavky. Já jsem mu mnula jeho ptáka, začal mě lízat v rozkroku, ještě líp než na gauči, začala jsem vzdychat, přestala jsem mu mnout ptáka. Lehla jsem si na mou postel, vylez na ni taky a řekl, ať jsem potichu a když budu moc křičet, že mi dá polštář na hlavu. Kývla jsem, že ano a hned mi ho strčil až na doraz. Vylítly mi slzy, udělali jsme se oba dva. Po vyvrcholení spadl na mě a leželi jsme. Chvěla jsem se a děkovala mu, že to byl poprvé právě on.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.