Banner

Já, Pavel a Petra

Bylo mi tehdy 15 let, naši odjeli na víkend na chalupu a já zůstala s bratrem - 18 let - doma. Zrovna jsem se začala chystat na diskotéku, když zazvonil telefon. Byla to kámoška, že se jí dnes nikam nechce a jestli se nemůže stavit, že by jsme skoukli nějakej ten film. Souhlasila jsem. V osm hodin zazvonil zvonek a ve dveřích stála moje nejlepší kamarádka Petra.

Já, Pavel a Petra

Brácha byl dnes taky doma, a tak jsme souhlasily, aby se koukal s námi. Koukali jsme na nějaký horor, už ani nevím na jaký. Když to skončilo, Pavel pustil naký porno, jen tak, že bude sranda. Chvíli jsme na to všichni tři koukali s otevřenou pusou a když sem se kukla na Pavla, nemohla jsem přehlédnout tu obrovskou bouli v kalhotech, přejela jsem mu po poklopci, tak aby si toho Petra nevšimla, přišlo mi to divný, ale docela se mi to i líbilo. Chvíli jsem ho jen tak hladila, ale bratr to už nemohl vydržet, vytáhl ho a poručil mi, abych mu ho kouřila. Bez protestu jsem ho vzala do pusy a začala jsem ho něžně sát a olizovat, a přitom jsem ho pomalu honila. Párkrát jsem mu poklepala jazýčkem na uzdičku, ale to už nevydržel, párkrát mu v něm zaškubalo a čtyřma výstřikama mi naplnil pusinku a já to všechno poslušně spolykala.

Otočila jsem se na Petru a všimla si, že má ručku v riflích a hladí si mušličku. Přesunuli jsme se všichni tři do ložnice. Položila jsem si Petru pěkně na postýlku a celou ji vysvlíkla, měla krásný tělo na svůj věk, poměrně stejné jako jsem měla já. Kozičky tak akorát do ručky a mušličku krásně vyholenou. Začala jsem ji líbat, potom se přesunula na její kozenky a něžně jsem kousala do jejích bradavek. Petra začala zhluboka oddechovat. Přesunula jsem se níž, jen co jsem se dotkla jazykem, její šťávami promáčené a provoněné mušličky, nahlas zavzdychala. Lízala jsem ji chvíli pomalu, potom jsem trochu zrychlila, strčila jsem jí prstík dovnitř a krásně ji jím šukala a přitom jazykem dráždila poštěváček. Najednou se Petra vzepjala a svíjela se v naprosté křeči orgasmu.

Pavel to celý pozoroval, a tak už mu zase pěkně stál. Křikla jsem na něj, ať mě pořádně ošuká jako nákou fenu, a tak si klekl za mě a nabodl si mě zezadu. Začal ho do mě strkat až na dno, a pak zase skoro až ven. Petra mu při tom žužlala koule, no prostě nádherná souhra, potom si mě otočil a začal mě mrdat klasicky. Petra mu pomalinku strčila prstík do zadečku a v ten moment do mě Pavel explodoval a já se přitom svíjela v nádherných křečích dlouhého orgasmu. Potom Pavel odpadl na postel a prudce oddychoval, ale my jsme to tak nenechaly, trochu jsme ho pohonily a po pár tazích už zase stál jako dřevo. Petra se na něho nabodla a začala na něm dovádět jako divá, já jsem si obkročmo sedla před jeho obličej, aby mě mohl lízat. Bylo to nádherný, slyšela jsem vzdychat moji nejlepší kamarádku rozkoší, a přitom jsem cítila bratrův jazyk v sobě. Dlouho netrvalo a byli jsme všichni tři zase hotoví, tak to pokračovalo dál a dál, než jsme nakonec vyčerpáním kolem 3 ráno usnuli.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.