Banner
Banner

Já s mámou

Stalo se to právě, když mi bylo 16. Moje matka pracovala jako obchodní zástupce u jedné firmy prodávající bižuterii. Zrovna byly jarní prázdniny. Bratr jel s otcem k němu do práce a já s matkou na 4 dny prodávat. Jeli jsme do Havlíčkova Brodu. Cesta utíkala v pohodě a na dnešek jsme měli jediný kontakt a zbytek jsme chtěli hledat.

Já s mámou

Večer jsme našli hotel, ale měli jen jeden volný pokoj s manželskou postel. Mámě se už nikam nechtělo jezdit, tak jsme ho vzali. Prvně jsme šli na večeři. Já jsem do pokoje odešel první. Šel jsem se vysprchovat. Když jsem vyšel ze sprchy akorát přišla máma a vystřídali jsme se. Máma se sprchovala a já jsem si mezitím lehnul. Asi po půl hodině se zastavila sprcha. Zavřel jsem oči a dělal jsem, že spím. Máma vyšla z koupelny v županu. Došla ke mně a viděla, že spím. Přešla na svou stranu postele a sundala si župan. Koutkem oka jsem na ni viděl. Měla jen černou podprsenku a černá tanga. Mojí mámě bylo tehdy 36 a na svůj věk byla krásná. Vždy se mi líbila a myslel jsem na ni při honění. Měla krásnou štíhlou postavu a prsa podle mého odhadu tak 3, ale byly krásně plný.

Máma si lehla a za pár minut pravidelně dýchala. Já jsem byl dost unavenej a usnul jsem. Ráno jsem se probudil už kolem 5. Ona ještě spala. Byla po kolena okrytá. Díval jsem se na její podprsenku a kalhotky. Pohled na ni mě hrozně vzrušil. Máma brala léky na spaní a tak jsem si byl jist, že se neprobudí. Pomalu jsem jí odkryl prsa. Stály jí bradavky. Neodolal jsem a vzal její bradavky do pusy. Začala mírně sténat. Pomalu jsem ji líbal na břiše a došel na okraj kalhotek. Sundal jsem jí je a uviděl její kundičku. Začal jsem ji lízat tak, jak jsem to viděl v porno-časopise. Začala sténat. Už jsem to nevydržel a začal jsem si honit moji kládu. Máma najednou otevřela oči a řekla „Jen pokračuj…,“ já se zeptal: „Jak to, že jsi vzhůru,“ a ona řekla, že si nevzala prášek. Máma mě převalila na záda a nasedla si na mě. Jezdila po mě jako na koni. Po pár minutách už jsem to nevydržel a vystříkal jsem se do ní a ona začala vzdychat a dostala orgasmus. Pak jsme se šli osprchovat a já jsem ji vylízal a ona mě vykouřila. V hotelu jsme zůstali 5 dní a pořád jsme šoustali. Od té doby spolu šukáme kdekoliv a kdykoliv...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.