Banner
Banner

Jak jsem měl poprvé incest

Bylo mi 16, když jsem si začal všímat mojí mamky a pozoroval ji ve sprše a uvažoval jsem, jak udělat něco víc, když mě napadlo, že když mamka toho hodně vypije, tvrdě usne a člověk si s ní může dělat co chce. Čekal jsem na ten okamžik dlouho, až jednou jsme měli rodinnou oslavu a mamka toho pořádně vypila, tak jsem věděl, že dneska to přijde.

Jak jsem měl poprvé incest

Když jsme přišli domů, nechal jsem mamku chvilku prospat a potom jí stáhl džíny a přetáhl její nohy přes hranu postele, abych mohl snáze do ní vniknout. Měla krásné bílé kalhotky a já chtěl vidět její buchtičku, tak jsem je posunul na stranu a viděl ten krásný pohled, byla krásně vyholená a růžová, chvilku jsem si s ní hrál a mamka na to nijak nereagovala, díval jsem se dovnitř a strkal do ní prsty. Potom jsem ji začal lehce lízat a ona začala mírně vzdychat a dělala, že spí. Potom jsem přistoupil k tomu hlavnímu a chtěl do ní vniknout, aby mi to šlo snáz, protože nebyla tak moc vlhká, natáhl jsem si předkožku přes žalud a pomalu do ní vnikal, nikdy jsem tak krásný pocit nezažil a bylo to nádherné, jak jsem cítil, jak pronikám její vlhkou buchtičkou. Chvilku jsem v ní byl a vychutnával si ten pocit a po chvíli začal přirážet.

V tom se mamka vzbudila a objala mě nohama a začala ke mně pořádně přirážet, bylo to nádherné a dychtivě vzdychala a já jezdil v její vlhké kundičce mým ptákem. Po pár minutách byla tak vlhká, až můj pták začal v její kundičce mlaskat a to mě i jí rozrajcovalo tak, že jsme se oba udělali. Máma byla jako v tranzu a až vzrušení polevilo, vyjel jsem z ní a ona se šla osprchovat. V tom jsem si začal uvědomovat co jsem to prožil a to mě znovu narajcovalo, tak jsem za ní šel nahý do koupelny a ona mi jenom řekla: „taky mám ještě chuť.“ V tom jsem ji vysadil na pračku a znovu do ní zasunul, hlavu jsem jí položil na rameno a oba jsme dychtivě přiráželi, až jsme se oba udělali. Potom jsme se oba spolu osprchovali a umyli a šli jsme spát. Ráno mi mamka s úsměvem řekla, co se včera večer dělo, že ani neví, jak jsme se dostali domů, ale ona to věděla...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.