Banner

Jak jsem pomohla tatínkovi

Dnes již jsem dospělá žena, to, o čem Vám chci vyprávět, jsem prožila, když mi bylo náct. Ráda jsem prohledávala byt, když jsem byla sama doma. Jednou jsem našla časopis, který měla mamka tajně ukrytý. Poprvé jsem viděla, jak vypadá mužský úd.

Jak jsem pomohla tatínkovi

Bylo to ale jen na fotce a tak mě napadlo, že bych se mohla podívat, jak to vypadá ve skutečnosti, když se taťka bude koupat. Bylo to nějak v sobotu, když nám přivezli uhlí. Jak to taťka složil, byl celý od mouru a musel do sprchy. Pomalu jsem se přiblížila a uviděla jsem jak má taťka hlavu plnou pěny od šamponu. Jak se najednou otočil uviděla jsem to. Měla jsem dojem, že vidím šišku Vysočiny. Nevím, co mne to napadlo, ale najednou jsem věděla, že mu to musím pohladit. Zezadu jsem se přiblížila a vzala ho do ruky. Taťka se najednou napnul a řekl, no Helenko, to bych ale nečekal. Byla jsem v šoku, neboť Helenka byla moje starší sestra a maminka se jmenuje Zuzana. Začal sebou pohybovat dopředu a dozadu, až jsem pochopila, co chce. Najednou zakřičel: „Rychle už budu.“ Začalo z něj stříkat něco bílého a bylo toho pěkně moc. Když to dokončil, otevřel oči a úplně zkameněl. „Co tu děláš, Věro?“ Když jsem ho taťkovi honila, bylo mi to velice příjemné a cítila jsem, jak mi hoří škeblička.

Řekla jsem, že nejsem Helenka a že chci, aby mi vše ukázal, co s Helenkou dělá, jinak že to řeknu mamince. Taťka o tom nechtěl ani slyšet, tak jsem mu ho počala zase honit a za malou chvíli řekl, že mi vše ukáže, ale nikdy, že o tom nesmím nikomu říci. Musela jsem si lehnout na záda a hodně roztáhnout nohy. Pomalu mne začal hladit po pičulce. Myslela jsem, že jsem se počurala, jak ze mne proudily šťávičky rozkoše. Pomalu sehnul hlavu a počal mi lízat celou pičulku. Přiblížil se k poštěváčku a když mi ho vzal do pusy, vše se semnou zatočilo a poprvé v životě jsem se udělala. Když jsem se vzpamatovala, zeptala jsem se taťky, zda to mohu také udělat já jemu. Jen kývnul, ale neřekl ani slovo. Dnes již vím, že musel být šíleně vyrajcovaný, neboť když jsem mu ho vzala do pusy, hned to z něj začalo tryskat a tak jsem poprvé ochutnala mužské semeno. Užili jsem si vzájemného laskání ještě mockrát a vždy, když přijedu na návštěvu, tak si to zase krásně rozdáme. Mám taťku moc ráda.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.