Banner

Jak jsem si užíval s dcerou i s matkou

Karolínu jsem poznal na jednom mejdanu při grupáči. Šla z ptáka na ptáka, protože měla z holek největší výdrž, měla moc pěkný kozy a nebránila se vůbec ničemu. Byli jsme už všichni pěkně vyflusaní, ale Karolína pořád neměla dost, přestože jí z kundy i prdele kapalo sperma jako z vodovodu. Nechci se chvástat, ale i já bych si nějaké to číslo klidně ještě vytočil, ale bez čumilů.

Jak jsem si užíval s dcerou i s matkou

„Tak pojď se mnou k nám,“ navrhla Karolína a já už startoval tátovo vypůjčené auto. Když jsme zastavili u nové luxusní vily, trochu mě překvapilo, že se schází zrovna s naší bandou, určitě by se mohla pohybovat v lepších kruzích. Než jsem se ale nadál, byl jsem v přepychové koupelně a v masážní vaně se přehraboval v Karolínčině kundičce. Nyní jsem si ji mohl zblízka prohlédnout. Měla dlouhé závojíčky, takové krásně naducané, stvořené k dlouhému lízání a cumlání, právě tak jako pěkný poštěváček, který lákal k jeho sání. Karolína se při této činnosti opět udělala a prosila, abych jí ho tam konečně vrazil. „No to né lásko, pěkně mi ho vykuř,“ poručil jsem a už mi ho Karolína kouřila jako stará zkušená děvka. Řval jsem blahem a už jsem si ji připravoval zezadu jako fenu. Zavyla a přirážela jako sprostá rajda. Trvalo mi to trochu déle, než jsem předpokládal, ale Karolína mě povzbuzovala i dál po svém orgasmu.

Zrovna, když jsem stříkal do její kundičky, udělala se a padla zpět do vany. „Seš ze všech nejlepší a máš pěkně tlustej ocas,“ chválila mě Karolína. Začal jsem jí cumlat její pěkné kozy, když se za námi ozvalo: „Mladíku, kolik je Vám let?“ Byl jsem z toho tak vyjukaný, že jsem řekl, že 20 a co má jako bejt. „Já jsem matka Karolíny a Karolíně je teprve 14 let, takže je ještě pod zákonem, co mi na to řeknete?“ Koktal jsem, že Karolína chodí s námi šukat už skoro rok, ale matka mě zarazila. „Podívej mladej, jestli nechceš mít opletačky se zákonem, tak se budeš s náma muset nějak vyrovnat.“ „Já, ale prachy nemám,“ odpověděl jsem. „Já taky nemluvím o penězích, pěkně mě ošukáš, co ty na to? Vylezte oba z vany a jdeme do ložnice!“ Myslím, že jsem nebyl jejich první oběť. Karolína hupsla do postele, roztáhla nohy a matka už jí prolizovala mezi závojíčky a ocucávala poštěvák jako lízátko. Já jsem musel matku taktéž lízat, miluju chlupaté kundy a tato měla mezi nohama úplný prales (Karolína byla vyholená, jen nad vchodem měla z chlupů černé srdíčko).

Zasouval jsem jazyk hluboko do té tekoucí kundy a matka pískala blahem jako myš. Když mi napumpovala kundí šťávu do huby, málem jsem se udusil. Až teď, když obě ležely po orgasmech zmožené na zádech, všiml jsem si, že matka má prsa sotva jedničky, zatímco Karolína měla už slušné dvojky, možná i trojky. Klekl jsem si mezi ně, střídavě jim projížděl prsty kundy, jazykem a zuby laskal jejich kozenky a nechal si od nich honit a kouřit čuráka. Matka kouřila fantasticky, málem jsem se jí vysemenil do huby. Ale byla zkušená, poznala, že to na mě jde, podebrala koule a zaškrtila prsty a já jí pak ještě pěknou chvíli vymrdával tu její chlupatici.

Karolína jí musela vylízat semeno z kundy, pak si ještě pohrály navzájem se svými prsy a nakonec musela odejít Karolína do svého pokoje. Já a její matka jsme s malými přestávkami prcali až do bílého rána a musím říct, že mi ta čubka málem vysála i mozek z hlavy. Ale nelituju, dala mi príma školu (chodil jsem na doučování 2-3x v týdnu, když pan manžel nebyl doma a užívali jsem si s dcerou i matkou zrovna tak jako poprvé ještě několik měsíců - pak asi Karolína přivedla lepšího samce a mě sprostě odkoply). Jsem ale docela rád, poznal jsem Katku, není pod zákonem, šoustá jako divá, má pěkně zarostlou kundu, kozy trojky, nebrání se vůbec ničemu a hlavně se o ní nemusím s nikým dělit, mám jí jen a jen pro sebe (teda pro mého čuráka).

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.