Banner

Jak jsem zaučoval Leonku

Učit na gymplu, kde je devadesát procent holek, matematiku, skutečně není žádný med. Ale mít k tomu ještě tělocvik, to je už opravdu k nevydržení. To na vás odevšad vykukují nádherné zadečky, kozičky se houpou v těsných tričkách a minisukně jsou občas tak krátké, že úplně ztrácejí svoji původní funkci. Není divu, že jsem se občas přes den zamknul v kabinetu a rychle si ho vyhonil.

Jak jsem zaučoval Leonku

A stejně jsem měl často při tělocviku problémy - stál mi skoro při každé hodině. Obzvláště Leonka byla výstavní - skvostné pevné trojky, štíhlounká, takže ty kozy vypadaly ještě větší. A zadeček jen křičel: „Tak pojď a vraz mi ho do kundičky...“ Přemýšlel jsem, jak ji dostat, ale stále jsem na nic nepřipadl. Až se to vyřešilo samo. Odjeli jsme na sportovní soustředění do Týnce, kde jsme se ubytovali ve středisku mého kamaráda Petra. Dal mi samostatný pokoj s koupelnou, která měla jednu zvláštnost. Často jsme ji využívali: mezi koupelnou a pokojem bylo okno, avšak z pokoje vypadalo jako zrcadlo, z koupelny se však dalo šmírovat všechno, co se dělo v pokoji. Přijeli jsme v poledne, ubytovali se a až do večeře jsem všem dal volno. Už jsem se těšil na sprchu, kde si ho pěkně vyhoním, protože kolegyně Jaruška, které mi ho občas z kolegiality vykouřila, musela zůstat doma s nemocným dvouletým synkem.

Najednou se ke mně přitočila Onka a povídá, že by potřebovala konzultaci z matematiky, že nerozumí, jak se řeší integrální rovnice. Řekl jsem jí, ať se teda zastaví asi za hodinku u mě na pokoji. Když odcházela, otřela se o mě kozičkama... Tak jsem se šel připravit na tu konzultaci. Nejdřív jsem si vybalil, vzal jsem si knížku, četl si a čekal na Onku. Ale hodina uběhla, potom dalších třicet minut a ona nikde. Tak jsem to vzdal a šel se vysprchovat. Stál jsem pod sprchou a přemýšlel jsem, jestli si ho mám vyhonit. Najednou klaply dveře. Nechal jsem sprchu téct a okénkem, které z pokoje vypadalo jako zrcadlo, jsem se podíval, kdo to přišel. Leona. V těsném tričku a v takové minisukni, že ji ani nemusela mít. Postavila se před zrcadlo, aby zkontrolovala, jak vypadá. Ještě si dlaněmi přejela přes kozy, chvilku si masírovala bradavky, takže se přes látku krásně vyrýsovaly. Potom se usadila do křesla přesně proti dveřím do koupelny a nohy mírně roztáhla od sebe.

To už mi bylo jasné, že si dneska zašoustám, nebo spíš budu zaučovat. A rozhodl jsem se, že jí to osladím. Zastavil jsem sprchu a otřel se osuškou. Potom jsem si trochu pohonil ocas, jen aby mírně nabyl, ale nestál. Ručník jsem si dal na hlavu, jako že si utírám vlasy. Začal jsem si pískat a vyšel jsem do pokoje, dělal jsem, že nevím, že by tam někdo byl. Koutkem oka jsem sledoval Leonku. Udělal jsem dva kroky k ní, čurák se mi houpal a zastavil jsem se asi metr před ní. Vytřeštila oči a vyjekla. Nadšeně se mi dívala na čurák. Rychle jsem sundal ručník z hlavy a překvapeně řekl. „Co tady děláš?“ „Já... jak jsme se dohodli na tu konzultaci...“ „Proč jsi nezaklepala?“ ptal jsem se stále před ní stál s čurákem ve výši jejích očí. A nemohla je od něj odtrhnout. „Já jsem klepala...“ konečně odtrhla oči od ocasu a podívala se mi do očí. „Jo, promiň, něco na sebe hodím,“ spustil jsem ručník k pasu a schoval svoji ozdobu. Otočil jsem se a vrátil se do koupelny.

Tam jsem si ocas pohonil trochu víc a když jsem na sebe hodil hedvábný župan, rýsoval se pod ním napůl stojící čurák. Vešel jsem do pokoje, přešel kolem Leonky tak, aby viděla, že mi skoro stojí a sedl si ke stolu. „Tak, začni!“ „Já... bych...“ dál se nedostala. „Copak, stalo se něco? Jsi nějak nervózní.“ „Jo... ne, nejsem...“ „Tos ještě nikdy neviděla nahatýho chlapa?“ „Ale jo, viděla, ale...“ „Tak chceš přijít jindy?“ „Ne, ne!“ rychle odporovala. „Jenom...“ „Tak jsi nikdy neviděla penis?“ „Viděla,“ pomalu získávala jistotu. „Jenom ne takový...“ „Jaký?“ „No,“ nadechla se a ukázala rukama ucházející rozměr. „To zas přeháníš. Tak velký není, ani když mi stojí.“ A rozhodl jsem, že budu ve frontálním útoku pokračovat: „A ztopořený ocas jsi už viděla?“ „Jo, kluci ze třídy, se stále předvádějí. Kde můžou, tak nám holkám ty svoje...“ „Jen to klidně řekni...“

„Ty svoje ocásky předvádějí, honějí si je před námi - a tak.“ „A už si ho někomu vyhonila?“ „No, když máme nějakou párty, tak pořádají takový uhozený závody. Třeba, kdo dál dostříkne. Já se na čuráky...“ zarazila a podívala se na mě. „Já se na čuráky dívám ráda, a když stojej nebo stříkaj, tak ještě víc. A hlavně se mi líběj velký žaludy, tak jako ten...“ a gestem ukázala k bouli v županu. To mě potěšilo. Tady se určitě nebudu muset přetlačovat, až jí budu chtít strčit čurák do pusy. „Když si je honěj sami, tak to ještě nějakou chvíli vydrží, ale když jim je honíme my, holky, tak jsou hned hotový...“ „A to se ti nelíbí?“ „Ale jo, jen to nemusí tak krátce trvat.“ „A stříkají daleko?“ vrátil jsem k tématu, aby nám čurák jen tak nevykouznul... „Vy byste určitě stříkal dál!“ „Jak to můžeš vědět?“ „No, myslím si to! A vím, jak asi daleko stříkají, tak bych to uměla porovnat.“ „Aha...“ zamyslel jsem se naoko. „To jako, že bych si ho tady před tebou sám vyhonil a vystříknul?“

„No... anebo...“ přejela si rukama po kozách. „Anebo... bych mohla já...“ „Mohla bys co?“ dusil jsem ji dál, jako když šoustáte do pusy a derete se se ztopořeným čurákem až někam do krku. „Však víte...“ „Tak z toho asi nic nebude. Buď mi to řekneš, nebo přijď, až si to rozmyslíš!“ „Mohla bych vám ho vyhonit já...“ „To by šlo,“ zauvažoval jsem. „Ale já nemám chuť jen tak někam stříkat...“ Dívala se na mě a nechápala. „Když už budu stříkat, tak je tady jedna krásná pusinka s hbitým jazýčkem. A tu bych chtěl postříkat.“ Dívala se na mě a mlčela. Tak, teď se to rozhodne... Vstal jsem, obešel jsem stůl a postavil se těsně před křeslo, ve kterém seděla. Zvedla ke mně oči, hned zase sklouzla pohledem na bouli na županu. Rozhodl jsem, že to vyřeším za ni. Sáhl jsem pod župan a vyndal ocas. Přetáhl jsem kůžičku z žaludu a začal si čurák pomalu honit.

„Tak co, chceš ho vykouřit, nebo se budeš jenom dívat, jak si ho honím...“ Žalud jí mířil do obličeje, nemohla od něj odtrhnout oči. „Když já jsem... ho ještě neměla v puse. Ještě jsem nikdy nekouřila...“ řekla a opatrně se dotkla žaludu. „Ocas...“ dodala. „Ani tě ještě nikdo nešoustal do pusy?“ Teď vytřeštila oči: „Ne-e...“ „Určitě ses někdy dívala na porno a viděla, jak se šoustá do pusy.“ „Jo,“ jako by si povzdechla. „Jestli chceš, naučím tě to.“ Vzal jsem její ruku a položil si ji na čurák. Rychle ji sevřela a začala mě honit. Bylo vidět, že už, sem tam, nějaký ten ocas pohonila. Čurák se rychle zmátořil, teď už stál jako kolík. Odstrčil jsem její ruku a vzal ho do ruky sám. Přistrčil jsem jí čurák těsně k obličeji. Kmitala očima mezi žaludem, kterého se téměř dotýkala rty a mýma očima. Stáhnul jsem o něco ocas a pumpoval jsem na něm rukou. Potom jsem se rychle přiblížil a přejel jí žaludem po rtech. Vzdychla.

Obkroužil jsem jí znovu rty a řekl jsem: „Otevři trochu pusu.“ Skutečně ji jenom pootevřela. Strčil jsem jí mezi rty špičku žaludu a hned zase vyjel zpátky. Znovu jsem jí objížděl čurákem rty. Potom jsem řekl: „Teď to zkus ty! Dej si ho do pusy sama!“ Sevřela čurák rukou, chvilku se na něj dívala a potom si objela žaludem rty, když to opakovala, přitlačil jsem a znovu pronikl žaludem mezi její rty, tentokrát je pootevřela víc, takže jsem už měl půlku žaludu v její puse. Znovu jsem vystřídal její ruku a vyklouzl ven. Pomalu jsem si ho honil a popleskával ji čurákem po tvářích a po rtech. Usmála se a chňapla po něm pusou. Ucuknul jsem a ona se ho znovu pokusila chytit. Teď jsem se nechal, naopak jsem mírně přirazil a byl jsem vevnitř. Zakuckala se, ale na to jsem nebral ohled a zajel čurákem hloub, takže ho měla v puse asi deset centimetrů. Tam jsem se zarazil a jen pomaloučku, tak v rozpětí jednoho, dvou centimetrů jsem pohyboval čurákem v její puse.

Potom jsem ho vytáhl a řekl jí: „Teď mi jazykem objížděj a lízej žalud. Nejdřív stačí jen špičkou...“ Ochotně mě poslechla a jazykem přejížděla po žaludu, kmitala po uzdičce, až mi v čuráku zacukalo. Když si ocas vsunula do pusy, rychle jsem ho vytáhl. Zvedla oči a povídá: „Copak? Kouřím špatně?“ „Vůbec ne! Ale jsem hrozně nadrženej, dlouho jsem nestříkal. Než jsi přišla, skoro jsem si ho sám vyhonil...“ „To by byla škoda,“ usmála se s rukou, která pomalu honila moje stojící péro. A už si ho zase cpala do pusy. „Počkej, počkej... Chci si to opravdu užít, tak ti teď povím, jak to uděláme... Jsem opravdu nadrženej, dva dny jsem nešoustal. Tak si potřebuju nejdřív pořádně odstříknout. Neboj se, podruhý už to bude hodně dlouho.“ Přikývla. „Takže, než ti to všechno vysvětlím, můžeš mi ho pomalu honit. Budu tě šoustat do pusy. Nemusíš nic dělat, jenom drž. Až to přijde, vytáhnu čurák, ty otevřeš hodně pusu a vyplázneš co nejvíc jazyk. Budu ti stříkat na jazyk a do pusy...“

Znovu přikývla a strčila si čurák do pusy. Položil jsem jí ruku na hlavu a jemně jsem přitlačil. Nasunula se na stojící péro, ale dál se nic nedělo. Vzal jsem ji za vlasy a začal jí pohybovat hlavou na čuráku. Pochopila a začala mě pěkně kouřit. Hlava jí lítala nahoru a dolů. Po chvíli čurák vyklouznul a Onka se zhluboka nadechla. Ale teď jsem ji nenechal oddechnout. Vrazil jsem jí čurák zpátky do pusy, přidržel jí hlavu a začal pomalu a stále hloub přirážet. Trochu jsem jí pootočil hlavou a přirážel do tváře. Bylo to skvostný, v čuráku už to bublalo, za chvíli začnu stříkat. Nenechal jsem ji vydechnout a přirážel jsem, až jí koule pleskaly o bradu. Zakuckala se a vyškubla mi čurák ven. „Teď to musíš vydržet, za chvilku budu stříkat...“ zasípěl jsem. Přikývla a zhluboka se nadechla. A už jsem ji znovu šoustal do pusy. Zajel jsem tak třikrát a přišlo to na mě.

V první chvíli jsem se chtěl vystříkat v puse, ale určitě se těšila na to, jak uvidí, až bude čurák stříkat. Pevně jsem čurák sevřel, vytáhl ho ven a přikázal jí: „Otevři pusu a vyplázni jazyk!“ Zvrátil jsem jí trochu hlavu dozadu. Otevřela pusu co nejvíc a vyplázla jazyk. Položil jsem žalud na její jazyk a honil si péro, až to mlaskalo. V čuráku mi škublo a první dávku dostala do obličeje, potom jsem čurák zkrotil a stříkal jí do pusy. Mrdka jí tekla ven, po bradě a na tričko. Konečně jsem se vystříkal, vsunul jsem jí žalud do pusy a poradil: „Teď ho pořádně vycucej...“ Ihned pochopila a vysávala poslední kapičky, které jsem ještě vymačkával. Potom jsem jí ještě několikrát projel do pusy a ven, naposledy pořádně přirazil a pomalu čurák vyndal. Žaludem jsem jí rozmazával mrdku po obličeji po rtech. Vyplivla mrdku z pusy a po bradě jí na tričko tekl další proud. Usmívala se a v očích jí zářilo nadšení. Chytla čurák a pomalu po něm přejížděla rukou. „To byla dávka,“ usmála se. „Netušila jsem, že toho může být tolik... Tohle miluju, když čurák pořádně stříká...“ „To díky tobě, žes ho tak skvostně vykouřila. Příště ti to nastříkám rovnou do krku... Ale teď ti vylížu kundičku tak, že na to nikdy nezapomeneš!“

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.