Banner

Jak to bylo u nás

Tento příběh se skutečně stal. Je vyprávěním z naší rodiny. Jak to bylo u nás. Stalo se před 11 lety. Tehdy bylo našemu synovi třináct a dceři o dva méně. Musím ale začít od začátku. Doma jsme s manželkou chodili vždy nazí. Hned od narození dětí jsme před nimi i souložili a nedělali s tím žádné problémy.

Jak to bylo u nás

Děti, když byly malé, spaly s námi v ložnici a se zájmem pozorovaly naše hrátky. Samozřejmě i při hrách jsme zůstávali nazí. Děti se s námi rádi mazlili a dováděli. Syn i dcera si rádi hráli s maminčinými prsy. Samozřejmě také děti při všech hrách, byly nahé. Při hrách se synovi občas postavil. Až jednou. To již bylo synovi 15 let. V den svých narozenin dováděl s mamkou. Ležel jí mezi nohami a jako na oko se spolu prali. Při tom si hrál jejími prsy a sál bradavky. Mamka si chtěla také na něj lehnout, tak se jej pokusila ze sebe shodit, aby se dostala nahoru. Syn již v té době měl dost síly, tak se jí to nepodařilo. A aby se lépe na mamce udržel, posunul se trochu výše. Mamka sebou házela ve snaze dostat se z pod něho. Ovšem jak sebou házela došlo k tomu, že se napíchla na jeho v tu chvíli již značně ztopořený pyj, který velice lehce do ní zajel. Oba se lekli a přestali se hýbat. Podíval jsem se na ně a uviděl jsem, jak je syn zabořený čurákem až po koule v mamce. Oba se podívali na mě a v jejich pohledu bylo trochu zděšení, otázka co dál a také veliké vzrušení.

Povídám jim: „No, když už je tam, tak pokračujte. Však se vám oběma to líbí.“ A tak došlo k tomu, že maminka souložila se svým synem. V ten den se ještě do ní nevystříkal, ale netrvalo dlouho a již spolu prováděli sex se vším všudy. Jen se nepodařilo naučit syna lízat kundičku. Zato kouření jeho čuráka se mu velice líbilo. Dokonce si je s otcem kouřili navzájem až do výstřiku. Mamka se na to dívala a honila si při tom kundičku. S dcerou to bylo trochu jiné. Nikdy si nenechala vložit nic do kundičky. Ráda se s otcem laskala v posteli, nechala se osahávat na kundičce i prsou. A to i přítomnosti matky a syna, kteří se také rádi zapojili. Ráda si také hrála s otcovým čurákem. Dělala to tak dlouho, dokud ji nepostříkal. Nechala si to stříkat po celém těle i na tváře. Jen ne do nebo na pusu. Když byla velice roztoužená, nechala si strčit otcův penis mezi nohy a ráda se nechala dráždit jeho čurákem na poštěváčku. Nikdy si ho však nepustila do pičky. Velice se dceři líbilo, když jí otec lízal kundičku. A i ona si při tom trochu lízla čuráčka.

A nestyděla se toto provádět před naším rodinným přítelem, který k nám občas jezdil obšťastňovat mamku. A také se od něj nechala osahat na právě rašících prsíčkách i na pičce. Jak jsem již naznačil, k pohlavnímu spojení s dcerou nikdy nedošlo. Vždy říkala, že si to chce schovat pro svého kluka. A tak se také stalo. První a zatím poslední její kluk ji připravil o poctivost. Sex se jim moc líbí a užívají si ho plnými doušky. Brzy se již budou brát a doufáme, že jim to vydrží do smrti. Syn si také našel partnerku a užívají si dny plné lásky. Uvidíme, zda a jak dlouho jim to vydrží. Myslíme si, že svým dětem jsme dali dobrou průpravu v sexu. Dnes je vidět, že naše sexuální výchova padla na úrodnou půdu. Doufáme, že za nějaký čas si také najdou rodinné přátele a nebudou si nechávat sex jen pro sebe a podělí se o své partnery se svými známými a snad i s námi.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.