Banner

Jedna noc

… věděla jsem, že už to dlouho nevydržím. Věděla jsem, že pokud svou ruku silou vůle neodtáhnu ze svého poštěváčku, že už brzy vykřičím svou rozkoš do tmavého pokoje a hlavně tobě do ouška. Do ouška, které je teď tak strašně daleko! Odjel si na měsíc na služební cestu, a protože oba dva milujeme sex, užíváme si spolu alespoň takhle… po telefonu.

Jedna noc

Je to zvláštní, hodně vzrušující, když slyším, jak moc po mně toužíš. Jak moc by si mě chtěl. Znám tě, lásko, znám tě a poznám, kdy jsi těsně před vrcholem. To už i já znovu nechávám své prsty, aby mě hladily. Toužím po tom, aby mě přepadla ta vlna rozkoše, ze které už není úniku. Ta vlna, kterou se oba dva necháváme tak rádi unášet. Slyším tvé sténání na druhém konci telefonu a vím naprosto přesně, co se tam nyní odehrává. Je mi líto, že všechno tvé teplo zmizí kdesi … přestože patří mně. To já ho probudila k životu, to já bych měla být tou, která všechno to teplo vypije. Ještě chvilku spolu rozdýcháváme naší slast a vzdušnými polibky se loučíme, přejeme si dobrou noc a slibujeme si, že zítra zas. Odložila jsem telefon a zavrtala jsem se pod peřinu. Chtěla jsem usnout s tím omamným pocitem uspokojení. „Bylo úžasný tě slyšet, Jani“. Ta slova mě vylekala natolik, až jsem malinko vykřikla. „Smím si lehnout tady u tebe?“ Dnes už ani nevím, jestli jsem ti tenkrát odpověděla, ale najednou si ležela vedle mě tam, kde normálně spí Petr.

Začala si povídat něco o tom, jak tě mé sténání probudilo a jak sis nemohla pomoci a prostě musela poslouchat. Povídali jsme si a mě pomalinku opouštěl stud, který jsem před tebou cítila. Známe se spolu už strašně dlouho, jsme fajn kamarádky a víme toho o sobě hodně. Povídaly jsme si o tom, jak moc mi Petr chybí, jak si užíváme doteků toho druhého alespoň takhle, po telefonu. Ty si zase mluvila o tom, jak je ti teď strašně smutno, co tě opustil tvůj přítel. Jak moc ti chybí milování s ním. Povídaly jsme si a já zjistila, jak moc mě tahle debata vzrušuje. Mluvily jsme otevřeně o tom, jak obě milujeme orální sex, jaký to je úžasný pocit cítit v sobě chlapa… Vážně už nevím, která z nás dvou to začala, ale ono to je dnes už asi jedno. Ležely jsme si v náručí a jedna druhé ochutnávala rty. Bylo to naprosto něžné, jiné než s chlapem. Poprvé jsem ochutnávala dívčí jazyk a toužila jsem po tom, aby se ti to líbilo stejně, jako mně. To líbání trvalo snad věčnost. Líbaly jsme se, něžně se jedna druhé dotýkaly na prsou, hladily jsme se po zadečku.

Prostě jsme si užívaly přítomnosti té druhé. Vyhrnula jsem ti tričko a laskala jazykem tvůj pupík, zatímco mé ruce dráždily tvé bradavky. Tvoje prsty jsem měla zabořeny ve svých vlasech a snažily se o to, aby ani jeden pramínek vlasů nepřekážel v té líbající hře. Věděla jsem, že to chci. Věděla jsem, že zešílím, pokud tě neochutnám… Pomalinku jsem se s mými polibky blížila kamsi k samému tvému nitru. Ty si jen slabě sténala a tím mi dávala souhlas k pokračování. V té chvíli, kdy se má ruka dotkla tvé kundičky, se z tvých úst vedralo jen slabé „anoooo“. Přestože jsem se ještě nikdy žádné ženy takto nedotýkala, věděla jsem, co dělat. Věděla jsem, jak se dotýkám sama sebe, když mě unáší má vlastní fantazie a tento um jsem chtěla vyzkoušet nyní na tobě. Velmi něžně a pomalu jsem prstem rozlepovala tvé závojíčky slepené mokrou touhou. Trochu toho mokra jsem nabrala na prst přímo z pramene touhy a přenesla ho na tvůj poštěváček. Pomalinku jsem po něm začala kreslit malá kolečka… Na jednu a pak zase na druhou stranu. Krásně si voněla a já nemohla odolat. Svůj prst jsem vyměnila za svůj jazyk a snažila jsem se všechno tvé horko slíbat. Bylo mi líto, že ses vymanila z mého sevření a na malinkou chvíli ses odtáhla.

To už ses ale otočila a svou hlavu namířila do mého klína. Ležela si na zádech a mou kundičku si přitáhla k sobě tak, abych i já dosáhla na tebe. Dotyk tvého jazyka na mém poštěváčku způsobil, že se mým tělem prohnala neuvěřitelná slast, kterou jsem vnímala každou buňkou svého těla. Znovu jsem začala ochutnávat tvůj poštěváček a svými prsty jsem dráždila vchod do tvé kundičky. Jenže ty jsi byla rychlejší… Dva prsty si zavedla do mého nitra a nepřestávajíc lízat můj poštěváček si začala pravidelnými pohyby milovat mou kundičku. Nechala jsem se tebou inspirovat a i já tobě simulovala svými prsty milování s mužem. Dnes, s ohledem na uplynulý čas si už neumím vybavit, jak dlouho tahle naše hra trvala. Vím jen, že orgasmu jsme dosáhly obě téměř současně. Měla jsi svůj obličej celý smáčený mou touhou, kterou jsem z tvých rtů pak ještě dlouhou dobu slíbávala… Od té doby se nikdy nic podobného nestalo. Nemluvíme spolu o tom, ale jakmile někdy přijde ve společnosti mého Petra a tvého nového přítele řeč na sex, naše pohledy se spojí a jen já a ty víme, co se za nimi skrývá.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.