Banner

Jehehe

Když mi bylo necelejch sedmnáct let, tak jsem si řekl, že naposled pojedu za její kamarádkou, kam jsem jezdil s máti každej rok... Máti žila s přítelem asi sedm let. Nikdy mě fakt nelákala představa, že bych s ní měl souložit... ...to ne… ...ale teta Lucka vždycky vypadala dobře... Bylo jí asi 38 let a měla asi čtyřky nebo pětky kozy... Fakt luxusní...

Jehehe

Normálně jsme se všichni přivítali... Lucka měla i manžela, s kterým, jak jsem slyšel, už moc sexuálně nežili... Dozvěděl jsem se, že on musel odjet na služebku... Takže jsem tam byl jenom já, matka, její přítel a ona... Asi v úterý ráno matka řekla, že musí jet na nákup... Jela i s přítelem... Asi za tři hodiny zavolal, že musí odjet oba do Liberce, kde jsme bydleli, kvůli nějaké práci a jestli by mě nepohlídala teta... V tu chvíli mě to napadlo, že bysme si mohli užít. Večer jsme šli do hospůdky, jak to tam chodilo u ní na chatě, a možná i trochu v náladě se vrátili domu... Už den předtím, když tam byla moje máti, jsem spal s tetou na posteli. Ona předtím říkala: „Konečně mladý maso v posteli,“ nebral jsem to nijak vážně. Zpátky ale k večeru.

První jsem se osprchoval já a pak šla teta. Za chvilku na mě volala, jestli bych jí nehodil nějaký kalhotky a podprsenku, že si ještě nebude brát noční košili. Došel jsem teda na patro a vzal takový maličký tanga a opravdu velkou podprsenku. Tohle mě docela vzrušilo. Přišel jsem a teta tam už stála s ručníkem omotaným kolem pasu. Donesl jsem jí to a ona poděkovala. Když vyšla byl jsem překvapenej, protože měla tričko a pod tím si nevzala tu podprsenku, ale jenom ty maličký tanga. To mě dostalo docela do varu. Asi půlhodiny jsme se dívali na televizi a pak si teta začala prohlížet časopisy, které byly na zemi. Takže na mě vyšpulila ten zadeček, který byl jenom v tangách. Na to můj penis ihned zareagoval. A v tom mi řekla, jestli bych jí nedonesl trochu vody na pití.

Nevěděl jsem, co mám dělat, když jsem měl „stan“ na pyžamu. Přece jenom jsem vstal a donesl ji pití. Jak tam klečela, tak byla v úrovni mého penisu. Všimla si ho a zeptala se: „Já tě vzrušuju?! To by mě potěšilo.“ Já vykoktal, něco jako, že ano. Ona se zeptala, co nejvíc. Řek jsem jí, že nejvíc ty její krásný prsa. V tom si vysvlékla triko a já je spatřil. Ty velký kozy s velkýma bradavkama. Pobídla mě, abych si šáhnul. Tak jsem neváhal a začal je masírovat. Ani nevím, kde se to ve mně vzalo a začal jsem jí je cucat. Teta začala vzdychat a hladila mě po vlasech a couvali jsme společně ke gauči. Tam se položila a já jí stáhnul ty tanga a uviděl tu nádhernou, vyholenou píču.

Začal jsem ji lízat a ona vzdychala daleko víc. V tom jsem vytáhl pero a pomalu jí ho tam narval. Pak jsem si vzpomněl, že jsem někde viděl, jak ho někdo rval mezi kozy. Tak jsem se jí zeptal a ona řekla, že to má taky rada. Nakonec jsem se jí udělal na prsa. Políbili jsem se a šli do patra spát. Ještě před spánkem jsme se hladili, ale unaveně usnuli. Ráno hned jak jsem se vzbudil, jsem nemohl uvěřit. Teta vedle mě spí nahá. Deku měla někde na zemi a sladce spala. Hned jsem ji začal cumlat ty její prsa a byl ve svým ráji... Zbytek někdy příště... Takhle si s tetou užívám dodnes, když tam jedu...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.