Banner

Její první

V pátek odpoledne v domluvenou dobu jsem zazvonil na zvonek Natálčina domu. Rodiče (jak už to tak bývá) odjeli na víkend pryč a tak jsme měli celý baráček jen pro sebe a samozřejmě jsme toho hodlali patřičně využít. Neznali jsme se dlouho, ale oba dva jsme byli jako jedna duše. Natálka mi přišla otevřít a já nestačil zírat, byla krásná...

Její první

Když jsem vešel dovnitř, bylo mi jasné, že jsme na stejné vlně. Naty nachystala něco na zobání rovnou na stolek ke gauči... Nenechal jsem ji dlouho čekat, nebyl důvod. Posadili jsme se na pohovku a dlouhý pohled z očí do očí mluvil za vše. Začal jsem ji hladit ve vlasech a moje ruka šla níž a níž, něžné polibky se měnily v hluboké několikaminutové akce. Rukou jsem jí začal rozepínat knoflíky na košili, zatímco ona prozkoumávala moje půlky… Košilka byla dole a její ruka také. Přestala mě líbat a podívala se na mě tázavým pohledem. Vzal jsem ji za ruku a položil ji na svou chloubu. Zachvěla se. Začal jsem ji opět líbat, zatímco mi stahovala kalhoty a tričko... Oba jsme cítili, že je ta správná chvíle. Nejsem člověk, který má rád obyčejné věci, a tak i sex s novou dívkou jsem chtěl mít netradiční. Vzal jsem jí do náruče a nesl ji do koupelny. Byli jsme zaklíněni v jednom dlouhém polibku, když jsem ji posazoval na pračku. Seděla a byly na ní vidět obavy.

„Neboj se broučku,“ zašeptal jsem jí tiše do ouška, když jsem jí olizoval lalůček. Vrněla jako kočička... Naty se neměla k akci, a tak jsem vzal vše do svých rukou. Zvedl jsem Naty a otočil ji bříškem na pračku. Stáhl jsem jí sukýnku i kalhotky a ona se zase začala chvět. Pohladil jsem ji po krásném zadečku a roztáhl jsem jí nožky. Nutno podotknout, že byla ještě panna, proto tolik obav... Ležela na pračce, a já ji nenechal dlouho čekat. Prstem jsem začal jezdit po její lasturce a nevyhýbal jsem ani její zadní dírce. Pomalu jsem prstem zajížděl do její jeskyně. Naty začala sténat. Pomalu jsem přiložil naběhlý žalud mezi její panenské závojíčky a lehce přitlačil. Ovšem její svaly se v tu chvíli instinktivně stáhly. „Naty uvolni se...“ mluvil jsem na ni jemně... Zkusil jsem to znovu. Marně. „Neboj se, nebude to bolet, musíš se jen uvolnit,“ řekl jsem již rázněji a chytil Naty za její půlky. Přitlačil jsem a tentokrát jsem byl úspěšný.

Pomalu jsem se tlačil dovnitř úzkou cestičkou. Po chvíli mě zarazila překážka, které se Naty tak obávala... Rozhodl jsem se jednat rázně. Naklonil jsem se k Naty a políbil ji na holá záda. „Zatni zoubky zlato,“ řekl jsem jí a nekompromisně přirazil. Zaúpěla bolestí a tlačila na mě rukou abych jí nechal. Nedal jsem jí šanci ani moc času a začal jsem pomalu jezdit. Po chvíli se uklidnila a oba jsme si začali užívat krásných chvil. Netrvalo dlouho a Naty prožila svůj první orgasmus. Ovšem já potřeboval delší čas... Podle hesla přestat se má v nejlepším jsem Naty zvedl a v náručí ji přenesl do obýváku. Ještě předtím jsem však sebral vazelínku, co se válela u umyvadla. Chvíli jsme pokračovali na gauči, ale mně v hlavě bujel plán, jak Naty opět dostat do pozice pro muže tak výhodné.

Nasměroval jsem ji tedy pomalu na všechny čtyři a začal jí opět prstem a jazykem projíždět její chloubu. Chtěl jsem vědět, jak bude reagovat na prstík v druhém otvoru. Měl jsem strašnou chuť zbavit panenství i její prdelku. Prstem jsem nabral šťávu z jejího lůna a pomalu s ním zakroužil kolem zadečku. Zatrnula. Prosila mě, že tam ne, že tam se to přece nedělá. Ale moje touha byla silnější než její prosby. Jednou rukou jsem držel její zadek a druhou jsem prstík po prstíku rejdil v její úzké prdelce. Ač předchozí radovánky zanechali spoustu šťávy, rozhodl jsem se použít radši vazelínu, co jsem sebral v koupelně. Naty nestačila zírat proč beru do ruky vazelínu. Pochopila, když jsem jí s trochou zajel hluboko do zadečku. Vypískla leknutím a začala škemrat, abych toho nechal.

„Věř mi zlato, tohle bude zlatý hřeb večera, pro oba, uvidíš, že budeš spokojená.“ Namazal jsem i svůj v tu chvíli opět hezky pevný nástroj. Naty strachem ani nedýchala. Pohrával jsem si s prstem od vazelíny v jejím zadečku a náramně si to užíval. Naty si to ale zřejmě moc neužívala, a tak stahovala svěrač co to dalo. Vyndal jsem prst a rozhodl se jednat. Přiložil jsem ho k její malé dírce a zatlačil. Chvíli jsem měl pocit, že hrajeme hru, kdo z koho. „Pusť, Naty, uvolni ty svaly,“ řekl jsem jí skoro rozkazem, když mě to přestávalo bavit. Nevím, jestli mě poslechla, nebo déle svaly neudržela, každopádně jsem začal pomalu zajíždět dovnitř. Tlačil jsem ho to do úzké prdelky vší silou. Naty začínaly téct slzy a bolestně usykávala. „Vydrž zlato,“ povzbuzoval jsem ji, a přitom se snažil dostat hloub. Po chvíli se mi to povedlo.

Naty škemrala bolestí, abych toho nechal, pobrekávala a bylo vidět že jí to opravdu moc bolí... Chvíli jsem zůstal na místě a čekal, až bolest opadne. Naty se uklidnila a já cítil že můžu pomalu pokračovat. Zpočátku to nebylo jednoduché, ale po chvíli se uvolnila a začala mi dokonce sama vycházet vstříc. Nakonec z toho byl nádherný sex. Oba jsme padli na gauč únavou, padli jsme si do náruče. Díval jsem se do Natálčiných pláčem opuchlých očí a viděl v nich slast a radost. I já byl šťastný.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.