Banner

Jen jednou

Stále se usmívala. Povídala o nesmyslech. Byla rozkošná a bavila ho. Ale nemohl ji mít. Chodili kolem sebe, ale ne moc blízko. Její nevinný pohled a triko, které jí neustále sjíždělo z ramen, příliš poutaly jeho pozornost. Dělá to schválně? „Není ti zima?“ zkusil to. „Ne, v pohodě,“ odpověděla s úsměvem. Pak ale zvedla oči - pomalu, tázavě. Nebo snad vyzývavě?

Jen jednou

Než si to ale stačil rozmyslet, už byla zase nevinná. „Sedím u topení, je tu celkem teplo.“ Venku se začalo stmívat a padat mlha. Rozsvítil lampičku, ale jen tu malou, aby co nejmíň rušil intimitu. V jejím světle se mu zdála ještě zářivější, ale hlavně její oči se teď dívaly hluboce. A mnohem více do těch jeho. „Zdá se mi to? Je to tou nocí?“ ptal se sám sebe. Přece se ale nenechá rozhodit, vždyť ji přece nechce. Nemůže ji mít. Za chvilku stejně odejde domů a jemu nezbude nic než špinavé nádobí. A sny. Nalil jí další čaj. Dělal to pomalu, aby ho nerozlil. Byl tak kousek od jejích tváří, ale ani si to neuvědomil. Když zvedl oči, setkal se s těma jejíma, černýma. Trochu se zarazil překvapením. Ale než se stihl vzpamatovat, přiblížila se k jeho rtům, vzala je něžně do svých, vsála mu spodní ret a kousla.

V očích jí zajiskřilo, ale jakmile uviděla jeho pohled, jiskry se změnily ve strach. Jím projela vlna vzrušení a rozbušilo se mu srdce. Zároveň se v něm ale probudil vzdor. „Tohle teda ne, holčičko.“ myslel si, „kousat mě nebudeš.“ Proto se tak lekla. Bylo ale už pozdě. Chytl ji za ramena a začal líbat. Divoce, tvrdě. Aby neutíkala, položil ji na zem, ruce jí stále pevně svíral k tělu a nepřestával líbat. Oplácel jí její kousnutí, s mnohem větší náruživostí. Strkal jí jazyk hluboko do úst, silně sál rty a kousal, až ucítil slabou chuť její krve. To v něm vyvolalo ale ještě větší vášeň. Na chvíli se od ní odtrhl, aby se podíval na svou oběť. Hluboce dýchala, měla slzy v očích a na spodním rtu kapku krve. Neřekla ani slovo. Jen se dívala, co bude dál. Vzal její ruce, odtáhl je od těla a položil až za hlavou.

Potom se vrátil k bokům, zajel pod tričko a poprvé se dotkl její kůže. Nadechla se k protestu, ale pod jeho pohledem nedokázala vydat ani hlásku. Nahmátl zapínání podprsenky a i ta snadno skončila na podlaze. Lehce, jen konečky prstů přejel po bradavkách a ty pod jeho dotekem rychle tvrdly. Chtěla k němu vztáhnout ruce, ale zarazil ji. „Zůstaň tady,“ přikázal jí. Odešel do vedlejšího pokoje, ale hned se vrátil. S provazem. Nechápavě se na něj podívala, ale to už k ní opět přiklekl, ruce jí opět spojil za hlavou a začal je přivazovat k topení. „Ale to přece…“, začala. Zkusila se z provazu vykroutit, ale nešlo to. Dovoloval sice, aby do rukou proudila krev, přesto se zařezával do kůže. Zbývala jí ještě dlouhá sukně a kalhotky. „Ještě je ti teplo?“ zašeptal trošku výsměšně a při tom ji chytl za kotníky, které úzkostlivě držela u sebe. Ruce pomalu sunul po lýtkách ke kolenům a po stehnech a zároveň ji tak vyhrnoval sukni, až ji odhalil až k bokům. Cítil, jak se po celém těle třásla. Vzrušením? Strachy?

Na chvíli zaváhal, jestli má pokračovat. Ale pak jeho pohled ztvrdl. Už se nedokázal ovládat. Než se stihla vzepřít, svlékl jí kalhotky. Pak i sebe zbavil zbytečného oblečení. Vrátil se k její tvář a znovu políbil ústa smáčená krví a slzami. Mačkal její ňadra, až začala přes všechen strach vzdychat. Kochal se pohledem na to tělo, které teď patřilo jenom jemu. Roztáhl jí nohy a jediným pohybem do ní pronikl. Byla tak mokrá a teplá. Začal pomalu, ale důrazně přirážet. Při tom se díval do očí své oběti. Po chvíli z ní ale svůj penis vytáhl. „Otoč se“ přikázal. Musel jí trochu pomoct, protože ruce přivázané k topení jí neumožňovaly snadný pohyb. Nakonec ale klečela, hlavu přitisknutou k podlaze a zadeček vystrčený. Znovu do ní zajel a tentokrát přirážel rychleji. Při tom ji chytnul za zadeček až se mu prsty zarývaly do její kůže. Po chvilce zasténala a i on se dostal na vrchol rozkoše. Potom ji naposledy chytil za ňadra a pomalu pohladil po zádech. Teď ji rozváže a už ji nejspíš nikdy neuvidí.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.