Banner

Jitřenka - moje učitelka sexu

Táta pracoval ve výzkumáku a když mi bylo asi 17 let, dostal nový byt na sídlišti. Naším novým sousedem byl jeho šéf - docent a jeho krásná žena jménem Jitřenka (mohlo jí být kolem třicítky a pan docent už byl "padesátník" s bříškem).

Jitřenka - moje učitelka sexu

Kdykoliv jsem Jitřenku potkal, můj ocas, který znal pouze hrátky s mou rukou, mi dělal v kalhotách pěkné divy, protože pohled na její malé kozičky byl fascinující. Jitřenka totiž měla sice malá prsíčka, ale velké bradavky, které vždy hrozily protrhnutím trička nebo halenky. Jednou jsem se s Jitřenkou ocitl sám ve výtahu a jako vždy koukal na ty nádherně vztyčené vrcholky a ani nevnímal, co mi jejich majitelka právě říká. „Ty mě neslyšíš,“ řekla hlasitě. „Jééé promiňte, nějak jsem se zamyslel.“ „Hmmm, spíš zakoukal ne?“ odpověděla Jitřenka. Byl jsem rudý jako karafiát. „Tak chceš se na ně jít podívat k nám,“ slyšel jsem, jak se Jitřenka ptá. „A na co?“ zeptal jsem se jako blbec a ona odpověděla, že na ty bradavky, na které stále hladově koukám. Šel jsem za ní jako ve snu.

Odemkla, vtáhla mě dovnitř a začala mě hladově líbat. Poprvé jsem líbal ženu francouzky a při tom se osmělil zasunout ruku do krajkové podprsenky. Dotek mé ruky na bradavce zapůsobil tak, že bradavka ztvrdla a ještě více narostla. Když řeknu, že měla velikost hroznového vína, nebudu ani trošku přehánět. „Už si měl holku,“ zeptala se Jitřenka, a když jsem zavrtěl hlavou, že ne, odvedla mě do koupelny. Začala se svlékat a totéž poručila i mně. Koukal jsem na to její nádherné tělíčko a stál tam s velkým, pěkně ztopořeným, ptákem. „Pojď osprchujeme se, ať je to pro tebe poprvé krásné.“ Vedla mou ruku a já umýval její nádherná prsíčka a sjížděl do hustě zarostlé mušličky, do které si Jitřenka sama zasouvala mé prsty. Hlasitě přitom vzdychala a já se osmělil, a kromě prstění její mindičky, jsem začal sát velkou bradavku.

„Jééé to je krááásaaa, ještě anooo úúúúžžž.“ A najednou se mi svezla do náruče a já ji popadl a mokrou odnášel do ložnice. Položil jsem ji do manželské postele a Jitřenka prosila, abych jí vylízal kundičku. I když panic, zhostil jsem se své úlohy dobře, neboť jsem za chvíli vylízal Jitřenku k dalšímu sténání a výkřikům „úúúžžžž.“ Z mindičky jí vytékala šťávička a já do ní chtěl zasunout svého tvrdého ptáka. „Omrdám si tě sama,“ řekla a už jsem ležel na zádech a Jitřenka tvrdě dosedla na mého čuráka. „Máš nádherné péro,“ vzdychala a hopsala na něm. „Úúúž budúúú stříkat“ začal jsem řvát, ale ona hopsala dál a křičela: „Můžeš do mě, óóóh já úúúž takýýý.“ Stříkal jsem poprvé semeno do kundy a řval přitom jako plemenný býk. Jitřenka se svalila vedle mě a já jí začal oblizovat ty velké hrozny. Za chvíli jsem opět slyšel její „úúúž“ a protože mi ocas už opět stál, rychle jsem do ní zajel a dlouze promrdával její mindičku. Po druhém výstřiku mě Jitřenka začala líbat a děkovala za nádherné vyšoustání.

„Teď už ale jdi, kdyby se Ondřej vrátil dřív. Přijdeš zase?“ „Rád,“ odpověděl jsem. Chodil jsem k Jitřence skoro každý den a víkendy, které trávila s tím svým páprdou na chalupě, byly pro mě utrpením. Asi po půl roce jsem si všiml, že Jitřenka nějak ztloustla a i její prsa se mi zdála větší. Když jsem své domněnky vyslovil nahlas, řekla, že čeká děťátko a že tatínkem jsem sice já, ale Ondřej si myslí, že je jeho a moc se na něj těší. Přiznám se, že jsem byl sice do Jitřenky zamilovaný, ale určitě jsem se nechtěl v 18-ti stát otcem. Zašel jsem k Jitřence ještě několikrát, ale i ona ztrácela o sex zájem a naše milování skončilo. Asi za měsíc po našem posledním milování se Jitřence narodila holčička, kterou pojmenovali po manželovi - Ondřejka. I když jsem pak šukal mnoho dalších žen a holek, stále jsem myslel na svou první učitelku a asi po roce jsem se osmělil a navštívil ji v době, kdy pan docent byl již skoro měsíc na stáži ve "státech".

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.