Banner
Banner

Kamarádky na všechno

Bylo nám asi 15 let mě i mé nejlepší kamarádce Simoně. Znaly jsme se už od základní školy. Vše jsme prováděly spolu. Hrály si, pomlouvaly kamarádky a dokonce se nám líbil i stejný kluk, o kterého jsme nakonec ztratili zájem, protože jsme přišly na něco krásného, co jsme do té doby ani jedna neznala.

Kamarádky na všechno

Jednou v létě, bylo to asi na konci deváté třídy, jsme byly u Simony, a protože jsme se nudily, zašly jsme se podívat do ložnice Simoniných rodičů na jejich sbírku pornofilmů. Vybraly jsme si jeden. Pustily jsme si ho a koukaly. Jednu chvíli jsme se dívaly s otevřenou pusou, protože jsme vůbec nevěděly, co se v sexu vše dá dělat. Po krátké chvíli jsme si pustily lesbičky. Teď jsme už nekoukaly s otevřenou pusou, ale pěkně nám vlhly kundičky. Na sobě jsme měly jenom šortky a nátělníky. Podprdu jsme neměly, protože jsme měly docela velké prsa a nechtělo se nám je neustále zahalovat. Všimla jsem si, jak se kamarádce krásně rýsují bradavky a jak musejí být krásně tvrdé. Já jsem měla kundičku taky pěkně mokrou a chtěla jsem moc zkusit vylizování kundičky a prdelky.

Nejprve jsem Simonu začala hladit po ruce až k jejím prsou. Když jsem hladila její bradavky, moje kundička úplně hořela. Pak jsem jí sjela přímo ke kundičce. Svlékla jsem jí šortky a ona na mě roztáhla tu svoji kundičku. Byla krásná a voňavá. Nemohla jsem to vydržet, tak jsem jí začala hned pomalu jazýčkem lízat. Kroužila jsem jí po tom jejím naběhlém poštěváčku a do kundičky jsem jí opatrně zajížděla prstíkem. Sténala rozkoší a mačkala si ty své kozy. Pak na mě vystrčila prdelku a krásně si roztáhla dírku, kterou jsem jí začala lízat. Pak to všechno následovalo u mě. Vylizovala mě jako utržená ze řetězu. Vrážela mi do kundy dlouhou svíčku, protože jsem to strašně moc chtěla. Nadržená jsem byla opravdu hodně. Otíraly jsme se kundičkami o sebe.

Lízaly se navzájem, vrážely si do kundiček vše možné, když do místnosti vešel kamarád mého bratra a vše sledoval z povzdálí. Vyhrožoval, že to na nás řekne, když s ním nebudeme prcat. Tak jsme souhlasily, protože jsme po tom už dost dlouho toužily. Nejdříve jsme mu kouřily čuráka a on nám vylizoval ty nadržené kundy. Pak nás začal prcat. Mě prcal do zadku a já při tom lízala kundičku Simonu. Pak si Simona na něj sedla a poskakovala mu na tom jeho krásném čurákovi. Jak tak ležel, tak jsem si otírala kundu o jeho tvář. Moje kundí šťáva mu stékala do pusy. Ke konci nám to pěkně několikrát nastříkal na naše velké kozy a navzájem jsme si to se Simonou slízávaly. Od té doby si takhle občas zaprcáme, ale nejlepší je pro nás, když si s kámoškou pěkně vylížeme ty naše nadržené kundy a zadečky.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.