Banner
Audio povídky

Karel versus Daniel

Bylo to v mých patnácti letech, v 9. třídě. Jeden, taky deváťák, mě miloval a já jej měla docela ráda. Po škole se povídalo, že už s nějakou holkou souložil, a že chce holku jenom na sex. Nebyla jsem na sex vůbec připravená, i když jsem menstruaci měla už 2 roky, ale bála jsem bolesti a že se v klukovi, s kterým to udělám, spletu.

Karel versus Daniel

Jednou jsem byla doma jenom s dědou. Náhle zazvonil zvonek. Nevěděla jsem kdo to je, protože moje nej. kamarádka Aneta byla na kroužku. Děda otevřel a hádejte kdo tam byl. Karel... ten deváťák. Řekl, že chce, abych šla s ním k němu domů. Řekla jsem mu, že klidně, ale že to musím říct doma. Dědovi to samozřejmě nevadilo. Když jsme došli k němu domů, tak pustil velice zvláštní píseň. Nikdy před tím jsem jí neslyšela. Zpívalo se v ní o sexu a orgasmu a o pokušení. Karel mě začal něžně líbat a osahávat. Pak někdo další u něho zazvonil. Byl to jeho vlastní otec, kterej s nima už nebydlí. Jmenoval se Dan. Neohrabaně vešel. Bylo vidět, že je mladý. Byl o mu okolo 35 let. Byl nádherný, dokonce i hezčí než Karel. Když mě viděl, tak se zeptal Karla, jestli jsem jeho holka. Čekala jsem na jeho odpověď. Řekl že ANO. Daniel potom řekl, že už jde teda pryč.

Když se zavřely dveře, tak mě začal Karel svlékat. Řekla jsem, ať je jemnej. On jenom přikývl. Pak jsem se ho zeptala, jestli je panic. On řekl, že ano, že ty kecy ve škole jsou lži a že párkrát vzrušil a olízal jen svou matku. Z toho jsem byla docela v šoku. Potom mi něžně a potichu řekl, ať mu ho vykouřím. Jak řekl, tak jsem i udělala. Začala jsem mu ho kouřit. Byl hrozně vzrušený a byl na pokraji blaha. Ale já taky. Bylo to nádherné. Najednou mi začalo do krku stříkat sperma. Začalo mi stékat i po obličeji, byla to opravdu nádhera. Potom jsem se od něho odtrhla a řekla, že bych chtěla taky uspokojit. On se sladce usmál a nastoupili jsme si na polohu 69. On mi začal kundičku jemně olizovat a jazykem mi zajížděl co nejdál to šlo a já mu zase začala cucat jeho čuráka, který byl velký a mokrý. Potom jsme se začali líbat a já řekla, že svoje poprvé chci nějak jinak.

On pustil nějaké péčko. Dva to tam dělali v koupelně. Holka seděla na umyvadle s rozkročenejma nohama a kluk na stoličce jí to píchal přímo do kundy. Bylo to zvláštní, ale nějak mě to lákalo. A tak jsme zašli do koupelny a tam jsme to začali přesně provozovat. Byl něžný a trochu to i bolelo. Potom jsme přestali. Leželi jsme pod dekou na zemi a on mi zajel na ono místo. Začal mě prstit. To jsem dostala velký orgasmus. Řvala a vzdychala jsem jako nikdy před tím. A potom mi zazvonil telefon. Já ho nezvedla a on mi potom začal cucat moje bradavky. Bylo to úžasné. Potom mi vlepil facku a řekl: „Ty prodejná děvko!!! Já tě miluju, ale ty si na mě při sexu určitě nemyslela. Na koho si myslela?!“ „Na tebe lásko, ale jestli to chceš takhle skončit, tak prosím a nazdar!“ S těmito slovy jsem odešla. O tejden později - ten týden se mnou Karel nemluvil, na mě doma zazvonil jeho otec Daniel.

Pozval mě k němu, a tak jsem poznala, že je ještě lepší (v sexu) než Karel. Byl to opravdovej sex s mužem. On má druhou ženu a tři děti. A ke mně chodí jako k milence až do teď... Je mi 22! Je to s ním super, a dokonce jsem si to rozdala i s jeho synem, ale to on ví. Měli jsme trojku, doporučuji. Je to sexuální bůh!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.