Banner

Když chcípne auto

Bylo hnusné pozdní pondělní odpoledne a já jsem musel po práci zajet do vedlejšího okresního města pro tchýni, abychom měli vůbec něco k večeři. Žena měla už čtvrtou odpolední a vracela až pozdě v noci. Děti brečely v ložnici, abych jim něco uvařil a já bych mrdal jak ovčáckej pes. Už jsem byl nasranej k smrti.

Když chcípne auto

Takhle se přeci nedá žít. Kdyby tchýně nepěstovala králíky, tak jsme už dávno chcípli hlady. Ne, že by nebyly prachy. To, jo. Erika, tak se jmenuje má žena, nosila domu takový částky, že jsem měl až podezření, vzhledem jak chodila utahaná domů, že to nemůže bejt jen výdělek za odvedenou práci servírky. Ale kdo se má starat o dvě nevychovaný děti, uklízet po nich a vařit, když i já se vracím, z práce místostarosty naší obce, až v sedm večer. O tomhle všem jsem si v duchu přemýšlel, když to najednou v autu hrklo, párkrát poskočilo a zůstalo tiše stát v takový prdeli vedle naší vísky. Co teď? Vylezl jsem ven a rozhlédl se. Trafika na kraji ulice vedle autobusové zastávky zavřená a ani vlevo ani vpravo žádný obchod nebo hospoda. Naproti akorát stála z provizorních plechů docela obstojná posilovna. No co, za to nic nedám.

Zabouchnul jsem dvířka a vydal se ke dveřím do posilovny. Vnitřek byl docela pěkně upravený, ale zdálo se, že tu nikdo není. „Je tu někdo?“ zaskučel jsem otráveně do prostoru. „Ale to víš, že jo,“ ozvalo se někde za žíněnkami a objevila se rozcuchaná kebule nějaký ženský. „Copak máš za přání, zrovinka se móóóc nudíme,“ doplnil ji druhý hlas a to už se ke mně blížili dvě kočandy, řádně rozparáděné odpoledním cvičením. „Ale, rozbilo se mi auto a potřeboval bych si brnknout,“ vysvětloval jsem situaci, ale dívky to moc nezajímalo. Namáčkly se na mě, kroužily okolo, přisedávaly a zase vstávaly… Nebylo to nic nepříjemného a tak jsem se nechal obletovat a čekal, co z toho bude. Že by ten den nakonec nebyl až tak celej zkurvenej? No začínalo to bejt zajímavý.

Zatím co mě brunetka různě projížděla partie těla, zrzka začala útočit přímo na kováře. Než jsem mohl něco vyblekotat, už ho měla v držce a dělala s ním psí kusy, až se mi mžilo před očima. No to si dám teda líbit. Zlatý starý auto. Takový nápor se nedá vydržet, jsem taky jenom člověk. "Měla ses o mě líp starat Eriko!" Mírně odtahuju hlavy obou holek a zapojuju se do hry. Holky jsou měkké a poddajné. Přízpůsobujou se a já zase jim. To je fantazie mrdu. Ale to, co se potom rozpoutalo, se nedá popisovat. To musíte vidět. Pánové, to byla mrdačka, jakou jsem už dlouho nezažil. Nakonec holky ještě nastoupily k závěrečné fajfce a střídavě hulily do fantastického výstřiku, až k mému maximálnímu vyždímání.

To by mě nikdy nenapadlo, že v takovýhle zapadlý prdeli, zažiju tak fantastickej večer, ze kterýho se mi až zkroutěj palce u nohou. Se vším úsilím jsem se doplazil k autu a sedl za volant. Motor neskutečně naskočil a já v klidu dojel pro tchýni. Domu jsme dojeli tak pozdě, že Erika už byla doma. „Budeš něco jíst?“ otázala se tchýně. „Dneska nemám hlad, maminko,“ vypadlo ze mě, „nějak mě bolí břicho...“ Jó, kdybyste věděli z čeho, Vy čarodějnice!!! „Tak jakej byl den Mirečku,“ konečně taky promluvila Erika. „Co zejtra, pojedeš někam?“ „Jó, pojedu...“ odsekl jsem. „A kam?“

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.