Banner
Banner

Když se sen změní ve skutečnost

Tento zážitek, který vám za chvilku detailně popíšu, změnil můj sexuální život. Od té doby si sex ohromně užívám. Bylo mi 15 a předtím jsem měla sex jen s jedním klukem, kterého jsem milovala, a se kterým jsem chodila, když mi bylo 14. Chození s ním bylo krásný, ale sex byl úplně obyčejný a nikdy jsem s ním nedosáhla orgasmu.

Když se sen změní ve skutečnost

Když se odstěhoval do jiného města kvůli práci jeho rodičů, náš vztah skončil, i když jsme si ještě chvilku psali, ale znáte to, láska na dálku a ještě v tomhle věku. Bydlím s rodičema a s bráchou v rodinném domku. Brácha je o tři roky starší a zrovna se chystal slavit osmnáctiny. Rodiče mu to dovolili a tak, když měla mamka víkendovou službu a táta odjel se svými kamarády na víkend na kola, uspořádal brácha doma mejdan. Docela jsem se na něj taky těšila, protože brácha chodí do třídy s krásnejma klukama, který jsou idolové nás mladších holek ze školy (chodíme s bráchou na stejnej gympl). Oslava ze začátku nic moc. Všichni se bavili o lidech, který jsem neznala a mě si moc nikdo nevšímal. Kluci se raději věnovali svým vyvinutějším spolužačkám. Když už se všichni trochu rozveselili alkoholem, přece jen se mnou někdo hodil řeč, ale moc jsem se nebavila. Pivo, které jsem celý večer popíjela, zapůsobilo a na mě padla únava. Rozhodla jsem se, že půjdu spát.

Usnula jsem, sotva jsem dolehla do postele a ani trochu mě nevadil hluk, který dělali bráchovi spolužáci. Zdálo se mi, že jsem jela v tramvaji a vedle mě stál hezký mladý muž, který se na mě sympaticky usmíval. Pohledy jsem mu vracela a on přišel blíž a pohladil mě po zádech. Krásně mě hladil a zajel i pod tričko a zajížděl níž až na zadeček. Stál za mnou a já jsem se na něj přitiskla a hlavu mu položila na rameno. On ruku přesunul na má prsa. Jemně mi je hnětl, sjížděl po bříšku, šimral mě v podbřišku a zajížděl pod kalhoty. Začal mě dráždit na poštěváčku a já jsem začala vlhnout. Najednou se mi začal ztrácet. Ne, já se budím, já nechci, chci zpátky do toho snu za ním. Někdo se mnou jemně třásl. Nevěděla jsem, co se děje. Vedle mě v posteli ležel jeden bráchův spolužák a jemně mě hladil po těle a třásl se mnou, abych se probrala. Když jsem se konečně probrala a zjistila co se děje, vyjekla jsme na něj, ať mě nechá být a jde pryč. On se jenom usmál a položil ruku na moje rameno a jel níž k mým prsům.

Odstrčila jsem ho a chtěla začít křičet, ale moje volání bylo zadušeno jemným polibkem. Ten polibek byl krásný, intenzivní. Mému já, které bylo ještě vzrušené z onoho nádherného snu, se to nesmírně líbilo a volalo po dalších polibcích i dotecích, ale moje druhé já, které bylo rozhodnuto, že se budu milovat pouze s někým koho budu opravdu milovat, pořád vzdorovalo. „Běž pryč, prosím tě,“ řekla jsem mu. „Nebudu ti dělat nic, co nebudeš chtít, ale ty budeš chtít úplně všechno, to ti říkám,“ odvětil a rukou mi hladil bříško a ve mně to vyvolávalo vlny touhy. Znovu mě líbal a sjížděl až na krk, jemně ho sál a svým strništěm mě škrábal na hrudníku, což mě hrozně bralo. Hladil mě po celém těle. Po stehnech, po bříšku, po prsou. Byly to jemné doteky, které částečně lochtaly a částečně strašně, ale strašně vzrušovaly. Něco takového jsem ještě nezažila. Byla jsem už úplně mokrá. Rukou mi projel dírku a mokrými prsty mě hladil. Nanášel moje šťávy na mé tělo a rozmazával mi je po stehnech a bříšku a potom je jazykem slízával.

Uvědomila jsem si, že bych měla být také trochu aktivní a nenechat všechno jenom na něm. Svlékla jsem ho. Uviděla jsem jeho ztopořený penis. Byl rozhodně větší než penis mého bývalého přítele, ale zas to nebylo nic, co by se do mě nemohlo vejít. Vzala jsem si ho do ruky a jemně ohrnovala předkožku a dráždila žalud. Zavřel oči, zvrátil hlavu dozadu a užíval si to. Vzala jsem si ho do pusy a jazykem dráždila žalud, dírku v něm i spodek žaludu. Rukou jsem ho honila a druhou si hrála s jeho naběhlými varlaty. Pochvalou mi byly jeho steny. Chtěla jsem ho už mít v sobě. Lehla jsem si tedy na záda a řekla: „Půjdeš do mě?“ jenom se usmál a odvětil: „Vždyť jsem ti říkal, že to budeš chtít.“ Přistrčil ho ke vchodu a jemně tlačil. Nebyla jsem vůbec roztáhlá, takže to docela bolelo, ale byla jsem hodně vlhká a po pár přírazech už to bylo krásný. Každým kouskem svojí dírky jsem ho vnímala a každý příraz byl intenzivnější a intenzivnější.

Vyvolávalo to ve mně pocity dokonalé slasti a v jednom okamžiku to dosáhlo maxima a obejmula jsem ho nohama kolem jeho nohou, přitiskla se k němu co nejvíc a drtila jsem ho ve vlně orgasmu. Vyndal ho ze mě a lehl si vedle mě na bok a hladil mě. „Bylo to krásný,“ řekla jsem mu. „Bylo, ale ještě bude. Zvládneš ještě jedno kolo?“ „Jasně,“ lehl si na záda a rukou mi přidržel penis, abych si na něj mohla nasednout. Uvelebila jsem se na něm a začala se pohyboval dopředu a dozadu. Vždycky, když jsem se pohla dopředu, dráždila jsem si poštěváček o jeho podbřišek. Moc se mi to líbilo. Chytl mě za boky a naváděl mě nahoru a dolu. Viděla jsem, jak se mu to líbí a tak jsem změnila pohyb z dopředu a dozadu za pohyb nahoru a dolu a zrychlovala jsem tempo.

Jemu se to líbilo a povzbuzoval mě ještě k většímu tempu. Šukala jsem ho, jak nejrychlejš jsem uměla, a cítila jsem, jak zatíná svaly, a tušila jsem, že už bude. „Neberu prášky. Nemůžeš se udělat do mě“ uvědomila jsem si včas a slezla z něj a vzala jeho penis do pusy, kam mi během chvilky vystříklo jeho sperma. Spolykala jsem to a provinile jsem si vyčítala, jak jsem mohla zapomenout na kondom. Ale naštěstí jsem si včas vzpomněla a vše bylo v mé puse. Zničeně ležel a oddechoval. Bylo vidět, že je unavený, a že pomalu usíná. Nechala jsem ho ležet a zamířila směr koupelna. On mě ale chytil a přitáhl k sobě. Přitulil se ke mně a pevně mě držel. No co, nechám to na zítra. Slastně jsem usínala a vnímala teplo a vůni jeho těla.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.