Banner

Když se ztratí zábrany

V létě 1985 jsme pobývali na rodinné rekreaci u Baltu, nedaleko polských Sopot. Bylo o nás po všech stránkách perfektně postaráno, lepší dovolenou jsme snad dosud nezažili. Dokonce i počasí bylo skutečně letní.

Když se ztratí zábrany

Protože jsem tu byl nějakou shodou náhod jako vedoucí naší výpravy, dostalo se nám privilegia v tom směru, že nás ubytovali ve dvou pokojích, takže v jednom jsme pobývali s Jiřinou, ve druhém pak obě naše děti. Jako neustále zaměstnaní rodičové jsme tak ocenili, že po dobu dovolené budeme mít, jak se říká, volné hřiště. Vždy po večeři pro nás Poláci uspořádali taneční zábavu, hodně se pilo, řečnilo a tančilo. Jeden z večerů byla Jiřina obzvlášť v ráži. Statečně se nalévala vínem, při tanci se ke mně pevně tiskla celým tělem, přičemž zasouváním stehna mezi moje nohy, mi připomněla dávné časy začátků naší známosti. Také k ostatním mužským členům společnosti se - při tanci i u stolu - chovala se značnou dávkou frivolnosti. K půlnoci, když hudba zahrála poslední kousek, bylo zřejmé, že už je hodně pod parou.

Ještě hodinku jsme pak poseděli v naší užší společnosti, horkým letním vzduchem se nesly lechtivé vtipy a dvojsmyslné narážky, kterým se společnost - asi nejvíc právě Jiřina - hlasitě smála. A hlavně se dál hodně pilo. Když zábava skončila, vraceli jsme se do pokoje. Cestou po chodbě bylo jasné, že Jiřina je opravdu hodně namazaná. Při chůzi sotva pletla nohama, motala se od stěny ke stěně, hlasitě se řehtala a něco blábolivě mumlala. Podpíral jsem ji, seč mi síly stačily. Zároveň jsem si nemohl nevšimnout, že z ní vyzařuje nespoutaná sexuální žádostivost, jakou jsem u ní už dávno neviděl. Hned za dveřmi se ke mně těsně přimknula, přitiskla svoje rty na moje a zasunula mi jazyk do úst. Můj jazyk jí pohotově odpovídal - nasadili jsme tak opravdu tvrdého francouzáka. Osahával jsem jí přes oblečení kozy a zadek, ona mi bez rozpaků zajela rukou do rozkroku a nahmatala čuráka, napínajícího látku kalhot.

Po chvíli mě Jiřina pustila, vyhrnula si sukni vysoko až k pasu a usedla na samotný kraj postele. Zcela bez zábran roztáhla natažené nohy, takže kolem látky bílých kalhotek, částečně zakrývající rozkrok, vykukovaly temné trsy dlouhých chlupů, které obrůstaly velké pysky. Nadzvedla se na loktech tak, že mi nabízela spoře zakrytou kundu jako na talíři. Ve tváři měla přitom výraz čistého chtíče (moji někdejší kamarádi by řekli, že má "mrdací pohled"). Chraptivě se zasmála a ukázala si mezi nohy: „Tak dělej, vyndej ten svůj vocas a vraž mi ho sem.“ Odtáhla stranou úzký pruh látky a odkryla si tak kundu úplně. Zároveň si ukazováčkem a prostředníčkem pravé ruky, rozevřenýma do véčka, roztáhla pysky a vyšpulila vnitřek pochvy proti mně. Poklesl jsem v kolenou, hbitě jsem vysvobodil čuráka z kalhot, uchopil ho pevně do pravé ruky a začal třít žaludem o takto nezakrytě nabídnutého poštěváčka.

Netrvalo dlouho a moji ruku, v této misi, vystřídala Jiřinina. Strašlivě přitom sténala a naříkala, její hezká tvář se zkřivila rozkoší, oči dostaly zvláštní, trochu strnulý výraz. Celá se oddávala rozkoši. Podíval jsem se dolů, kde kmitala její ruka se ztopořeným ocasem v dlani. Zuřivě jím podélně třela žlábek kundy a jeho okolí. Doširoka roztažené malé pysky byly nalité krví tak, že měly na zkrabatělých okrajích téměř tmavošedý odstín. Dostaly se tak do kontrastu s místy krvavě červeným, místy lososově zbarveným vnitřkem pochvy. Chlupy kolem kundy měla slepené - neklamné znamení, že jako obvykle Jiřina skvěle maže. Na chvíli jsem měl pocit, že se při tom pohledu neudržím a vystříkám se jí do ruky. Dřív se však dostavilo její vyvrcholení. Náhle se začala zmítat, chraptivě vzlykat a sténat. Zároveň něco drmolila; rozeznal jsem jen, že několikrát zaznělo moje jméno.

Přimknul jsem se k ní, vzal její obličej do dlaní a konejšivě ji hladil po tvářích. Když se trochu uklidnila, lehkým tlakem jsem ji otočil zády k sobě. Ihned pochopila, že ji chci mrdat zezadu. Pochopitelně, že nebyla proti. Nejprve si stáhla přes hlavu svetřík a pak už poklekla na postel, opřela se o lokty a prohnutá v zádech jako kočka vystrčila na mě svoji prdel, která napínala látku sukně. Vyhrnul jsem jí sukni až k pasu a svlékl kalhotky. Poklekl jsem vedle postele, takže jsem měl celou tu odhalenou krásu přímo před obličejem. Obliny zadku vypadaly z té blízkosti obrovské, zdálo se, že mi zakrývají celý vesmír. Byly macaté, plné, zároveň ale pružné a na omak hebké. Odtáhl jsem je rukama od sebe, a když jsem uviděl takto v obrácené poloze lákavě vystavenou, z porostu vlnitých, lehce narezlých chlupů vykukující hřebínek kundy a kakaový otvor nad ní, zachtělo se mi ještě chvilku si pohrát s těmito Jiřininými skrývanými poklady.

Zasunul jsem ukazovák pravé ruky mezi již dokonale otevřené laple, celou svou šíří přehrnuté přes velké stydké pysky, lepkavé a lesknoucí se milostnými šťávami, které nepřetržitě tryskaly z jejího lůna. Projížděl jsem plynule jemné sliznice pochvy. Tohle moje počínání provázely hluboké vzdechy a táhlé steny, kterým moje do krajnosti vzrušená manželka nechávala úplně volný průchod. Po chvíli se na hrotu poštěváčku, který zatím jen nesměle vykukoval z kápě, tvořené záhybem malých stydkých pysků, objevil Jiřinin ukazováček s elegantně nalakovaným nehtem a hned začal kmitavým pohybem její oblíbenou dráždivou hru. Vzdechy a steny zvyšující se rozkoše, kterou evidentně pociťovala, nabyly na intenzitě. Rozhodl jsem se, že využiji situace, kdy je Jiřina ve stavu extáze z toho, jak je zároveň zaměstnávána její pochva i poštěváček, a dotkl jsem se vystrčeným jazykem análního otvoru.

Přejel jsem přes něj zkusmo několikrát jazykem, abych zjistil její reakci. Podle všech známek moji aktivitu mezi půlkami ani nezaznamenala. Osmělil jsem se natolik, že jsem otvor a jeho okolí olizoval se stále se zvyšujícím tlakem. Několikrát jsem se dokonce pokusil zastrčit jazyk dovnitř, což se ale vzhledem k úzkosti dírky ukázalo jako neproveditelné. Přesunul jsem se proto ke kundě, kterou jsem nepřestal prohánět prstem, lízal jsem malé pysky po celé jejich délce, zasouval špičku jazyka do pochvy. Jiřinin prst přitom pokračoval ďábelským tempem v tření poštěváčku. Po nějaké chvíli Jiřina honění svojí kundy přerušila. Vzrušeným hlasem přikázala: „To stačí. Teď mi ho tam vraž!“ A aby nebylo pochyb, rezolutně ukázala prstem do svého rozkroku. Poslechl jsem a bez okolků jí zasunul ztopořeného čuráka mezi nohy až k poševnímu vstupu.

Její ruka ho naučeným pohybem hbitě popadla, nasadila ho trochu dovnitř a čekala až jí ho celého vrazím až na dno pochvy. Když se tak stalo, začali jsme prcat. Narážel jsem jí břichem na půlky a fascinovaně sledoval jejich pružný pohyb. Zároveň jsem stihl sledovat, jak se v rytmu našeho přirážení roztahuje a hned zase stahuje Jiřinin anální otvor. A také mohutně se pohupující kozy. Přiopilá a do krajnosti vzrušená ztratila už poslední zbytky sebekontroly, takže cedila skrz sevřené zuby proud výrazů, které nás oba ještě víc rozpalovaly: „Projeď mi tu kundu, chlupatou, neřestnou! Píchej! Promrdej mi ji! Nešetři ji! Proprcej mi ji tím svým čurákem!“ A tak pořád dokola. Zmítala přitom celým tělem jako smyslů zbavená. Byla to divoká a dlouhá mrdačka, ukončená na Jiřinině straně táhlým výkřikem a zaplavením mého ocasu obzvlášť vydatným výronem milostných šťáv, na mé straně pak mohutnými výstřiky spermatu, jimiž jsem nakonec počastoval její půlky.

Kdybych svoji manželku tak dokonale neznal a nevěděl, jak spontánně se zpravidla chová při našem pohlavním styku, po tomhle vzrušujícím zážitku bych si mohl pomyslet pouze jediné: „je to pořádná mrdna“.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.