Banner
Banner

Kočičky v lázni rozkoší

To by jeden nevěřil, co všechno dokážou ženský. Když jsem si otevřel lázně s kosmetikou, saunou a dalšími nezbytnostmi, bylo mi jasné, že tam budou chodit spíš baby, ale řada věcí by mě nenapadla ani v tom nejdivočejším snu.

Kočičky v lázni rozkoší

Jedny z prvních byly dvě roztomilé kočičky a vždycky si naporoučely kde co. Určitě na to měly, tak jsem jim nabízel to nejdražší, co bylo k dispozici. Tedy to nejdražší vlastně zpočátku ne, ale k tomu dojdu až později. Říkal jsem si, že na takovýmhle „materiálu“ asi žádný chlap nešetří, tak ať si holky užijou. Taky že si užívaly, ale úplně jinak, než jsem měl na mysli. Jednou jsem čirou náhodou šel kolem jejich sauny a uslyšel poněkud zvláštní zvuky. Kdyby tam byla jenom jedna, řeknu si, že jí je špatně a bonton nebonton, rovnou tam vtrhnu. Ale že by hrozil infarkt dvěma mladým krasotinkám současně, to mi přece jenom neštymovalo.

Tak jsem se zaposlouchal a věřte nebo ne, ony si to rozdávaly. Bylo slyšet samý „pusinko sem, pusinko tam, a ještě, víc, víc …“ Byl jsem z toho mimo a můj pták taky. Sice se to nemá, ale napadlo mě sehnout se ke klíčové dírce, abych se ujistil, jestli mě smysly nemámí. V tu chvíli prásk! Rána do hlavy jak z děla. Ve stavu na omdlení jsem jenom zaslechl smích a na chvíli jsem se skácel. Holky mě začaly ošetřovat, ale moc na nějaké zranění nevěřily, protože za pár minut zase byly v sobě a hulákaly z plných plic: „Tak už se prober! To seš nějaký lazebník nebo jenom taková pápěrka? No netvař se, že ti nestojí!“ Tak jsem se netvářil, že mi nestojí a dal se do díla. Prostě, co dokážou ženský, to byste nevěřili!!!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.