Banner

Kojenec

Mám sestru Janu. Jí bylo skoro devatenáct, mně necelých sedmnáct. Segra byla svobodná matka, protože otěhotněla po náhodné známosti a chtěla si to nechat. Před necelým měsícem přišla z porodnice s krásným miminem, takže jsem strejda. Užíval jsem si prázdnin a koukal, jak je segra v jednom kole. Naši chodili do práce, a tak jsem nerušeně vyspával.

Kojenec

Jednou ráno jsem vstal a šel do obýváku kouknout, co je v bedně. Segra právě ukončila kojení a ledabyle bez nejmenšího studu upravovala svoje mlékem nalité prsy do podprsenky. Nechala děcko odkrknout a uložila je spát. Odešla do ložnice, kde cosi kutila. Viděl jsem, že malý trochu ublinkl a šel jsem to říct segře, když jsem otevřel dveře, uviděl jsem, že segra sedí na posteli, má venku prsa a jakousi skleněnou trubičkou na nich cosi dělá. Když jsem jí to řekl, šla opatřit děcko a pak se vrátila. Prsa měla pořád venku. Říkala, že má moc mléka a musí je po krmení odsávat, protože jí pak strašně bolí prsa, ale že jí to odsávačkou nejde, že to asi neumí, ať to zkusím já. Vzal jsem tu odsávačku, na konci byl gumový balonek. Druhý konec jsem nasadil na bradavku, zmáčkl balonek a podtlak měl vysát mléko. Vyteklo ale jen pár kapek. Nešlo to.

„Chtělo by to ještě jedno děcko,“ zasmál jsem se a chtěl tak naštvat segru. „A co kdybys to zkusil ty!!!“ Zrudl jsem a nevěděl co říct, jestli to myslí vážně nebo ne. „O co jde? Když ti to nebude chutnat, tak to můžeš vyplivnout. Zkus to, mě ta prsa fakt strašně bolí.“ „No jo, ale jak?“ Klekl jsem si před sedící segru a opatrně vzal do pusy bradavku a začal sát. Cítil jsem, jak mi do pusy teče teplé mléko. Bylo zvláštní, jako sladké a zároveň trochu slané, ale celkem to šlo. Jenomže segra říkala, že to není ono, že by bylo lepší, kdybych si lehl, hlavu dal na její klín a ona mi dá prso do pusy. Udělal jsem to a sestra na mě položila svůj nalitý prs, vzal jsem do pusy bradavku a začal sát, tentokrát co nejvíc. „Dobrý, to je ono, pokračuj a rukou mi prso trochu masíruj, ať se líp spustí mlíko.“ Teď už jsem cítil, jak mi mlíko do pusy přímo teče. Rukou jsem masíroval segřino nalité prso, které bylo krásně pružné. Cítil jsem, jak prso pomalu vadne a měkne. Byl jsem rád, že ji mohu pomoct a tak jsem sál jako o život. Za chvíli už byl prs úplně povadlý.

„Tak, stačí, to se mi ulevilo. Zvládnul bys ještě druhý?“ No, měl jsem v sobě tak čtvrt litru mateřského mléka, ale protože jsem ještě nesnídal, tak jsem se rozhodl dotáhnout to do konce. Obrátil jsem se a začal zpracovávat druhý prs. Ten byl ještě nalitější a nechtěl hned spustit. Tak jsem ho nejprve začal masírovat a potom sát, až zpustil. Na mě ta operace měla úplně jiné účinky. Jako sedmnáctiletý puberťák jsem měl v rukách a v puse poprvé takováto ženská prsa. Tato situace se projevila na mém penisu tak, že stál jako kláda a já jsem si plánoval, jak si ho potom krásně vyhoním. Druhý začal trochu měknout a tak jsem trochu zvolnil a užíval si to. Segra už byla spokojenější. Náhle jsem ucítil, že mi přejela rukou po rozkroku. Musela cítit, jak mi stojí brko. Dělal jsem, že jsem si toho nevšiml. Ale znovu, tentokrát mi jej určitě pohladila.

„Vidím Milane, že jsi na tom jako já před chvílí. Jestli chceš, taky ti pomůžu.“ Neříkal jsem nic, jen jsem se věnoval prsu. Vjela mi rukou pod pyžamo a začala si hrát s penisem. Hladila jej, přejížděla rukou nahoru a dolů, masírovala varlata a já jsem myslel, že mi snad napětím praskne. Trochu jsem se nadzvedl a segra mi stáhla pyžamo ke kolenům. Já jsem kopl nohama a sundal je úplně. Ležel jsem tam na segřině klíně, péro jako stožár u plachetnice a čekal jsem, co bude. Segra mi ho začala znovu masírovat. Potom jej chytila do ruky a začala jej honit. Přetáhla předkožku a hladila žalud. Já jsem byl už s mlékem skoro hotov, ale cumlal jsem bradavku dál. „To stačí,“ řekla segra a vyndala mi prso z pusy. Lehla si na mě, moji hlavu dala mezi svoje nohy a věnovala se mému brku. Cítil jsem, že jej vzala do pusy a jazykem masírovala žalud. Myslel jsem, že se blahem zblázním.

Nade mnou byla segřina kunda, tak jsem zkusil přejet jazykem. Nebránila se, jen ji přitiskla blíž k mému obličeji. Cítil jsem, že to na mě jde, tak jsem chtěl ucuknout, ale segra mě držela pevně. Nedá se nic dělat, řekl jsem si a už jsem plnil segřinu pusu semenem. Když jsem byl hotov, cítil jsem, že mi pořád jemně saje a jazykem masíruje žalud, až úplně ochabl. Potom jsem cítil, jak dvakrát polkla. Leželi jsme vedle sebe a segra špitla. „Nevím jak ty, ale já jsem úplně spokojená.“ Já jsem neříkal nic, ale doufal jsem, že segra bude mít mlíka čím dál víc a já jako hodný bratr budu pomáhat.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.