Banner
Banner

Kolaudace

Dva roky jsme s manželkou stavěli barák a už na začátku jsme si řekli, že na konci se to musí pořádně oslavit. A tak nastal den "D" kolaudace. Nejvíc nám pomáhali mý tři kamarádi Lojza, Honza a Petr. A právě ti byli pozvaní na naši oslavu spojenou s kolaudací.

Kolaudace

Byl horký srpnový den a my čtyři jsme už pět hodin, od čtyř odpoledne, posedávali u nového bazénu a nechali se obskakovat "našimi" ženami, což byla moje manželka a 17-letá dcera Lucie. Nosily zásoby chlebíčků a pitiva. Když se začalo stmívat a nás zmáhal alkohol, tak se na chvíli vypařily, aby se vrátily v plavkách a se svými sexy postavami propluly kolem nás a skočily do bazénu. Rázem všichni ožili včetně mě. Ono se není čemu divit, dcerunka ve svých letech se svými trojkami a štíhlou postavou, by probudila každého a manželka, i když byla o něco starší, na tom nebyla o moc hůř. Ty dvě dračice vlezly do vody a najednou jako kdyby existoval jiný svět. Byl jsem pěkně naštvaný, že se tak předvádí, ale na druhou stranu mi to dělalo dobře, že dokáží takhle rozrušit mé kamarády. Začaly ve vodě různě dovádět a cákat vodu. Já, už značně posilněn alkoholem, jsem vzdal jakékoli zábrany a jen v šortkách skočil za nimi.

Voda sahala asi po prsa a já okamžitě zaujal polohu za zadečkem manželky. Tiskl jsem její zadeček v plavkách do svého klínu a otíral se o ni svým ztopořeným penisem. Dcera, když viděla takové techtle mechtle s matkou, tak nechtěla zůstat pozadu a svoji prdelku zase naopak tlačila do matčina klína. Manželka zřejmě, aby prokázala svojí vůdčí sexivost, objala dceru a do svých dlaní uchopila její krásná prsa a když je párkrát promačkala, tak jí povolila vrchní díl plavek a ty krásný mladý prsa vyskočila na obdiv nám všem. Měl jsem je na dosah a tak využil situace a současně s tím, že mi manželka pod vodou honila ocas a strkala si ho do kundy, jsem se sápal na mladá prsíčka. Šukal jsem manželku zezadu, ale při tom rukama obdělával sexy tělo mé 17-leté dcery, když v tom jsem slyšel tři šplouchnutí do vody.

Dcerunka mi vyplula z dlaní a začala se věnovat novým přírůstkům ve vodě. Má manželka, již zcela nahá, se ve vodě oddávala mým přírazům a společně jsme pozorovali, jak ti tři se starají o naši dceru. Petr se posadil na okraj bazénu s vytrčeným pérem a dcera ho okamžitě uchopila do pusy, zatím co Honza jí odhrnul proužek plavek dole a své kopí tlačil mezi její půlky a Lojza jen tak stál ve vodě a masíroval její kozičky. Ten pohled, jak někdo šuká moji dceru, byl tak vzrušující, že to manželka okamžitě poznala a nenápadně jsme v pluli do blízkosti toho sexuálního reje. Vzala moji ruku a položila ji dceři na zadeček a řekla: „tak jako mě.“ Věděl jsem, co po mně chce. Honza mi přenechal místo a já mohl konečně prozkoumat dceřino pohlaví i svým čurákem. Začal jsem jí ho tam rvát tvrdě zezadu a podle mě, asi ani nevěděla, kdo ji to mrdá.

Když jsem se ohlídl, tak manželku jsem ve vodě neviděl, za to byla již na břehu, obkročmo dosedala na Petrova čuráka a Honza jí toho svýho strkal do pusy. V tom mě napadlo, že to musím využít naplno a tak jsem ji přestal mrdat a sednul si na okraj bazénu. Zatím co Lojza odešel uspokojovat mou manželku, tak dcera zírala na můj ocas, ale když viděla svou matku, jak ti tři se dobývají do jejich otvůrků, tak ztratila všechny zábrany, usmála se na mě a vcucla mi ocas do pusy. Sedíc na bazénu a nechajíc se kouřit od své dcery a při tom pozorovat manželku, jak ji dva chlapy mrdají do kundy a třetímu ho kouří, to na mě přišlo a dcerunka ani neucukla a vše poslušně polykala, tak jako její matinka, která toho měla poměrně víc, ale co jsem viděl, tak toho polkla celkem dost.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.