Banner

Kolegyně

Pracuji v jednom obyčejném podniku jako obyčejný referent. Kancelář sdílím s kolegyní Alenou, které je 45 let. Nevím, jestli víte, co to je taková obstarožní dáma, ale když si představíte špinavě blond obarvenou hlavu, silné brýle, veverčí zuby, svěšená prsa, obzvlášť širokou prdel posazenou na pajdavých nohách, která je při chůzi pořád vystrčená dozadu, a vůni vanilkového impulsu, kterým přeráží pach potu v jejich týdenních halenkách, máte skoro přesný obrázek Aleny, která si ovšem o sobě myslí, jak je svůdná a neodolatelná.

Kolegyně

Jednoho letního dne po obědě jsem seděl u stolu pokrytého nedodělanými hlášeními a zprávami, hlavou se mně honily myšlenky na vychlazené pivo v zahradní restauraci, když se náhle otevřely dveře a do místnosti vešla Alena. I přes to, že měla prsa stažená ve zvedací podprsence, byly tyto zvadlé stejně jako její břicho. Pohybovala se v mírném předklonu a usmívala se na mě ceníce při tom své veverčí zuby. Za mírného pohupování své obrovské prdele se přiblížila k mému stolu, odsunula mě se židlí tak, aby se protáhla přede mě. Odsunula papíry a usedla na horní desku. Přitom si vykasala sukni, roztáhla nohy, a protože neměla kalhotky, vyvalila se na mě její velká mokrá a ne příliš voňavá píča. Poštěvák vyzývavě trčel, malé pysky dalece přečnívaly přes své velké jmenovce. V záhybech měla velké množství nelibě vonícího mazu a okolí močové dírky zarudlé a podrážděné od neustále ukapávající moči.

Rukama mně chytla za hlavu a přilepila můj obličej přímo doprostřed. Nepomohlo moje odsunování se, pohybovala širokými hýžděmi a drhla si tak poštěvák o můj nos. Náhle začala hýkat a z roztažené píči se začala valit šťáva v takové množství, že jsem s toho byl udiven. To už mě ale pustila, začala mně olizovat mokrý obličej, a přitom stáhla moje kraťasy i slipy, chytla mého šulina a už ho zasunovala mezi své prokrvené a mazlavé pysky. Byla tak široká, že jsem necítil skoro nic. Kvedlal jsem ze strany na stranu, ale výsledek žádný. Když poznala marnost mého počínání, sesunula se níž, otočila na břicho a nastrčila svou širokou prdel se slovy „Tady je těsněji“. Zastrčil jsem ptáka do její prdele. Když se udělala podruhé, sesunul jsem se do židle. Náhle jsem sebou cukl a probral se z toho hrozného snu. Vtom se otevírají dveře kanceláře. Dovnitř vstoupila Alena a kolíbavě v mírném předklonu s cenícím se veverčím úsměvem se blíží k mému stolu...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.