Banner
Banner

Kožešina

Prý žena v kožichu některé muže fascinuje. Nevím, čím to je, sama žádný kožich nevlastním a ani jsem se s takovým mužem nesetkala. Každopádně dotek jemné kožešinky mi dělá dobře a nedovedu si představit krásnější relaxaci, než když mě můj partner hladí kousíčkem králičí kožešinky někdy až ke spánku.

Kožešina

Chtěla jsem mu tyto libé pocity vrátit, a tak jsem jednou navrhla, že se místo milování, budeme navzájem jen hladit a laskat. Položil se na břicho a čekal. Už první doteky jemného kožíšku vyvolaly u něj viditelné uvolnění svalů a přimhouření očí mi signalizovalo, že se mu to moc líbí. Začala jsem od šíje a jela po zádech dolů. Jenže v místě, kde záda končí jsem se nemohla rozhodnout, na kterou nohu kožíšek přesunu, a tak jsem zvolila zlatou střední cestu. Chloupky, jak závan motýlích křídel, se dotkly žlábku mezi půlkami, šourku a části penisu, který mu bezvládně čouhal mezi mírně roztaženými stehny. Jednou dvakrát. Zaznamenala jsem tenzi hýžďových svalů a mírné zduření povadlého penisu. Začalo mě to zajímat.

Kožešinka, že by? Jemně jsem ho uchopila za nohu pokrčila ji tak, abych měla jeho anální oblast více otevřenou. Dotek králičích chloupků na citlivou anální oblast vyvolat prudké stažení zadnice a břišních svalů. Pomohla jsem si dvěma prsty a přístup ke konečníku trochu otevřela. Tentokrát ještě kromě stažení, toužebně zaúpěl. Záda, nohy a ruce musely počkat, mě momentálně zajímal jen jeho hvězdičkový otvůrek. Ještě párkrát jsem přejela něžně konečník, šourek i už zcela evidentně vzrušený penis, který odmítal být přiskřípnut mezi stehny, a tak jsem ho donutila, aby si klekl a tím mi umožnil větší možnost doteku. Roztáhl doširoka stehna a jeho penis ukapával své kapičky touhy na prostěradlo.

Kožešinka v mé ruce opisovala kroužky a spirály po hýždích, šourku, a hlavně po vstřícném otvůrku, který vyšpulen volal po dalších a dalších dotecích. Otvíral se jako tlamička kapra a chňapal po chloupcích, takže jsem chvílemi kožešinku pustila a sledovala rytmické stahy a pohrávání si análu s dráždidlem. Jen občas jsem se kradmo dotkla špičky zmáčeného kolíku, který se snažil stisknout mezi stehna. Sama notně rozdrážděná, jsem sledovala to zmítání rozkoší mučeného těla a přidávala na intenzitě dráždění. Pak to přišlo. Obnažená sliznice přímo prahla po dotecích a penis stisknutý mezi stehny se chvěl. Opět jsem dvěma prsty pootevřela třináctou komnatu a několika intenzivního tahy hebounkých chloupků vyvolala u něj bouři orgasmu, po kterém se zhroutil na lůžko sotva popadal dech.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.