Banner

Letiště

Po návratu z dovolené, kterou jsem si opravdu užila, jsem byla svým šéfem odeslána na služební cestu do Turecka. Když jsem to doma řekla manželovi, tak se zeptal, kdy odjíždím a na kolik dní. Druhý den ráno jsem se ustrojila do svých oblíbených letních šatiček a vyrazila jsem na letiště.

Letiště

Při příjezdu na letiště jsem našla svůj let a šla na odbavení, zavazadlo prošlo v pořádku, ale když jsem vešla do detekčního rámu, tak alarm spustil poplach, vrátila jsem se a opět. To už se celník přestával usmívat a divně se na mě díval. Vzal ruční detektor a začal mě kontrolovat, ano byly to ty kroužky. Detektor se mi zastavil přesně na místě mezi nohama. Zavolal kolegyni a ta si mě odvedla stranou, ještě klika, že let letěl až za hodinu. Dovedla mě do kanceláře a řekla, ať si odstrojím. Stáhla jsem si šaty a stála před ní jen v podprsence a kalhotkách. Řekla, ať pokračuji a poté se na mě začala dívat tak nějak jinak. Nevěnovala jsem tomu pozornost a sundala si podprsenku a stáhla kalhotky. Zakryla jsem si prsa a kundičku rukou a podívala se směrem k celnici. Vzala detektor a šla ke mně, jen co ho přiblížila k mé ruce na kundičce hned začal pípat.

„Dejte ruce podél těla a narovnejte se.“ Poslechla jsem. Hned si všimla kroužků od mých dovolenkových milenců. Ukázala, směrem k lehátku v rohu místnosti a řekla, že mě bude muset vyšetřit, jestli něco neskrývám. Lehla jsem si, po chvíli přišla a měla v ruce lubrikační gel s rukavicemi. Nandala si je: „Pokrčte nohy a dejte je od sebe.“ Potřela mi kundičku a prdelku krémem a já už věděla, jak vyšetřit. Opatrně mě uchopila za kroužky a roztáhla mi kundičku, ještě štěstí, že mi ji potřela, aspoň nebylo vidět, že se mi to začíná líbit. Opatrně vsunula jeden, dva prsty a podívala se mi do očí. Zase mě zradilo tělo, lehce jsem se zachvěla a čudlíky na bradavkách mi stály jak třešinky. Usmála se a vyšetření nabralo trochu jiný směr. Pomalu pohybovala prsty v mojí kundičce, palcem dráždila poštěváček a já dávala nohy čím dál víc od sebe a vycházela jsem prstům vstříc.

Přesunula si mě na kraj lehátka a já si dala svoje nohy na prsa, byla jsem úplně otevřena jejímu jazyku a zvědavým prstům. Jazykem mi sála poštěváček a pomalu mi roztahovala kundičku prsty. Přidávala prsty a najednou jsem měla její malou ruku uvnitř. Pomalu s ní pohybovala a nepřestávala dráždit můj poštěváček. Cítila jsem, že se blíží orgasmus, prohnula jsem se jak luk a přirazila na její ruku. V tom někdo otevřel dveře, byli to její dva kolegové. Jen co mě uviděli, jak tam ležím, kundičku vystrčenou do prostoru, hned svoji kolegyni vystřídali. Jeden si začal hrát s mojí kundičkou a ukazoval kolegovi kroužky, „tak tyhle zlobili mladou paní v detektoru, tak to my je musíme pořádně zkontrolovat“ a začal mi za ně tahat do stran, až jsem měla kundičku dokořán. Hned se do ní přisál svými rty, rejdil mi v ní pořádně a knírek pod jeho nosem byl jak nějaký kartáč, ale vzrušovalo mě to.

Druhý si sundal kalhoty a nacpal mi svůj penis do pusy. Už mu skoro stál, a tak jsem ho pěkně sála a jazykem dráždila jeho špičku. Najednou má ústa opustil a vystřídal svého kolegu na mojí kundičce. Ten si stáhl kalhoty a dal mi ho do úst. Ten dole přestal dráždit moji kundičku a nasadil ke vchodu svůj penis, prudce přirazil a byl ve mně až po kořen. Přitáhl si mě k sobě a začal mě rychle souložit. Můj i jeho orgasmus přišli skoro zároveň, cítila jsem, jak mě plní jeho semeno. Potom ho vytáhl a dal ho do mých úst, cítila jsem v ústech jeho semeno a své milostné šťávy. Jeho kolega se přestěhoval dolů mezi mé nohy, tahal mě za kroužky a dráždil mě penisem mezi pysky. Jen na krajíček a potom mi začal dráždit špičkou svého penisu moji prdelku. Vždy si ho namočil v kundičce a potom se pomalu propracovával do mé prdelky.

Najednou přirazil a byl tam, vytáhl ho ven, opět navlhčil v kundičce a teď přirazil prudčeji a na doraz. Tempo jeho přírazů se zvyšovalo a najednou z něj začalo proudit semeno do mé prdelky. Vytáhl ho ven, sebral ze země moje kalhotky, otřel si ho do nich a zastrčil si je do kapsy. Prý na památku. Kolegyně, která vše pozorovala s rukou pod sukní, se skoro doslova vrhla na kundičku a svým jazykem ji zbavila od všeho semene, které ze mě vytékalo na lehátko. Poté se na mě usmáli, podali mi šaty a můj pas s tím, že kontrola proběhla bez problémů a že můžu pokračovat v cestě. Teprve, když jsem se strojila, jsem si uvědomila, že kalhotky na přestrojení mám v zavazadle, a to je již na cestě do letadla.

Při odchodu jsem jim poděkovala za kontrolu a usmála jsem se na ně. Pak jsem již musela pospíchat na letadlo, vítr mi foukal na moji čerstvě projetou kundičku s prdelkou a knírek jednoho z celníků jsem cítila na buchtičce ještě v letadle. Po přistání, jsem bez problémů prošla kontrolou a zahlédla jsem ceduli se svým jménem, byla jsem tak unavená, že jsem hned po nasednutí do služebního auta usnula. Ještě si pamatuji, že řidič říkal, že nás čeká tak hodinka cesty a že mi zapne klimatizaci. Pak jsem usnula...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.