Banner

Letní cestování

Ještě jsem ani nedosedla a už u mě byl průvodčí. Označil mi jízdenku a rychle zmizel. Čekala mě dlouhá cesta bez zastavení a já přemýšlela, jak ji vydržím. Vytáhla jsem si časopis a chtěla se pustit do čtení, jenže bylo takové vedro, že jsem byla ráda, že vůbec lapám po dechu.

Letní cestování

Naproti mně v kupé seděli dva kluci, jeden měl světle hnědé vlasy po ramena a druhý krátce sestřižený blonďák, oba moc pěkní v obličeji, měli pěkné postavy, ne moc svalnaté, ale štíhlé. Mohlo jim být tak šestnáct, maximálně sedmnáct. Byla jsem rozhodně starší než oni, bylo mi tehdy 23. Teprve teď jsem si všimla, jak hladově si mě prohlížejí. Není divu, protože jsem na sobě měla jen krátké letní šaty, pod kterými jsem neměla ani podprsenku ani kalhotky. Zírali na mě jako dva hladoví vlci na vyzáblou ovečku, jen ji sežrat. Ale vlastně to ještě nebyli vlci, ale taková štěňata, která ani nevěděla, co se mnou. Najednou mi časopis vypadl z ruky a já se sehnula pro něj. To samé udělal i blonďák. Přestala jsem věnovat pozornost časopisu, protože se mi naskytnul nádherný pohled.

V nohavici jeho šortek se válelo krásné péro a pytlík s obrovskýma koulema. Oh, a nemá tam ani chloupek, je celý vyholený, to si přece nemůžu nechat ujít. Rychle jsem se vzpamatovala a uviděla jsem ho, jak sice drží časopis, ale nevrací mi ho, protože je zahleděný pod mé šaty, kde viděl mou nahatou vyholenou kundičku. Nechtěla jsem, aby se vyplašil, tak jsem roztáhla nohy doširoka a ukázala mu vše. Vzrušeně vydechl a já viděla, jak se mu zvedají šortky a jeho klacek je napíná víc a víc. „Už jsi to někdy viděl?“ zeptala jsem se. „Ne.“ „A chceš ochutnat?“ Ani neodpověděl a přisál se k mé zpocené kundě. Byl nezkušený a trošku neobratný, ale o to víc mě vzrušoval. Po chvilce se ale zorientoval a nádherně lízal, když přidal ještě dva prstíky byla jsem v sedmém nebi. Jeho kamarád na nás zíral s otevřenou pusou, šortky už měl taky napnuté k prasknutí a vzrušením se mu na nich udělal malý mokrý flíček.

Pokynula jsem mu, aby přišel ke mně. Postavil se přede mě a já mu stáhla šortky, jeho péro z nich přímo vystřelilo. Měl chloupky zastřižené do úhledného ježečka. Olízla jsem mu koule a vzala mu šulina do pusy. Stačilo několikrát přejet jazykem po žaludu a přejet rukou a stříkal. Měla jsem plnou pusu jeho šťávy. Poslala jsem ho vystřídat kamaráda v mém rozkroku a vzala jsem si blonďáčka k sobě, abych ho vykouřila. Lízání ho asi dost unavilo, protože jeho klacek trochu zvadnul. Vzala jsem mu ho do pusy a zajela jazýčkem pod předkožku a najednou mi začal tuhnout přímo v puse. Byl o něco tenčí, zato o dost delší, než měl jeho kamarád. Když byl tvrdý, vytáhla jsem ho a olízala mu koule a celé hladce vyholené okolí jeho šulinka a přitom mu ho honila rukou. „Už budu, už…“, vykřikl, a tak jsem si ho rychle znova strčila do pusy a on začal stříkat, to už jsem nevydržela a udělala se taky.

Ten dole mi poslušně lízal všechnu šťávičku, co vytékal z mojí kundičky a blonďák se ke mně sehnul a slízal mi z obličeje všechno své sperma, které jsem nestačila spolykat a vyteklo mi z úst a pak mě něžně políbil. To mě ohromně vzrušilo a dostala jsem okamžitě chuť je ošukat. Pochopili velmi rychle. Ten s dlouhými vlasy a tlustým pérem se posadil, já se nad ním rozkročila a nasadila si jeho žalud na okraj kundy. Začala jsem si ho tam zasouvat. Byla tak mokrá, že vklouzl dovnitř jako po másle a narazil na dno, byl opravdu tlustý a krásně mě vevnitř tlačil. Políbila jsem ho na rty a jednou rukou hladila jeho krásná, hladká prsa a totéž dělal on mně. Vzala jsem si blonďáka do ruky, abych mu ho nahonila a přitáhla si k sobě, šeptala jsem mu, co má udělat, to ho tak vzrušovalo, že byl za chvíli tvrdý jako kámen.

Pak už se dělo to, o čem se mi dosud jen zdálo. Klekl si za mě a olízl mi prdelku, jeho špičatý jazýček rejdil okolo mojí dírky a já vzdychala blahem. Když byla dost mokrá, nasadil žalud na dírku do zadečku, povolila jsem a on zajel dovnitř. Teď jsem je tam měla oba a oba divoce přiráželi a užívali si své první soulože. Po pár minutách jsme se jeden po druhém udělali. Cítila jsem, jak jejich horké šťávy stříkají hluboko do mého těla. Vytáhla jsem ze sebe jejich péra, upravila si šaty a vlak zastavil. Políbila jsem je oba na rozloučenou a vystoupila. Jen tak tak se stačili obléknout, protože vystupovali taky. Na nádraží mě čekala sestra. Přivítali jsme se. „Hned pojedeme, jen ještě musíme naložit dva naše nové brigádníky, co u nás budou pomáhat ve vinohradu.“ To mě vyděsilo. Snad to nebyli ti dva...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.