Banner

Léto 2007

Ahoj jmenuju se Kytie, ale mám přezdívku Gyros, protože tohle jídlo zbožňuju. Tohle léto jsem jela s rodičema na dovolenou do Itálie a tam jsem se potkala s ňákým čechem, Petrem. Hned se mi zalíbil, byl to přesně typ kluka, na kterýho holky letí, takže jsem nebyla výjimkou ani já. Strávili jsme spolu super tejden a poslední noc odjeli rodiče na rozlučkovou párty, kterou pořádala jedna místní restaurace.

Léto 2007

Petrovi rodiče odjeli taky, takže jsme byli spolu. Povídali jsme si u něj v pokoji, potom mě vzal za ruku a přešli jsme k posteli. Tam jsme si lehli a on mě začal vášnivě líbat. Postupně jsme neměli ani jeden oblečení a on mě začal lízat. Přerývavě jsem dýchala a on toho po chvilce nechal a koukl se na mě. Sjela jsem pohledem dolů a všimla jsem si, že ho má pěkně velkýho. Okamžitě jsem ho převalila pod sebe a začala jsem mu kouřit. Začal vzdychat a po chvíli jsem měla plnou pusu jeho semene, který jsem pečlivě spolykala a olízla jsem si rty. „Si tak sladká...“ Zašeptal a začal mě líbat. „...a zároveň slaná.“ „Áh... už mě netrap.“ Šeptala jsem po chvíli, když mi hladil stehna a občas se lehce dotkl poštěváčku. Ještě minutku mi tohle dělal a pak mě převalil na záda pod sebe. Roztáhl mi nohy, a ještě chvilku mě hladil a pak mi jazykem kroužil kolem kundy. Byla sem tak neskutečně vzrušená, že jsem myslela, že prasknu.

„Už mi ho tam strč!“ Vyhrkla jsem, on mi ještě víc roztáhl nohy a pak jsem ucítila jeho žalud, jak pomalu jede od břicha k poštěváčku, tam mě jím chvíli dráždil a pak vjel do mé kundy. „Áááá...“ Vyhrkli jsme oba a on začal přirážet. „Prosím, rychleji.“ Vzdychala jsem a on přidal. Po chvilce jsme se oba udělali a Petr spadl vedle mě. Po deseti vteřinkách jsem se na něj převalila a on byl zase okamžitě vzrušený. Začla jsem mu ho honit a pak jsem na něj tvrdě nasedla. Začla jsem na něm rychle jezdit a pak jsem slezla, vzala jsem si jeho čuráka do pusy a znovu jsem mu ho kouřila. „Počkej.“ Sykl, převalil mě pod sebe. „Ať jim to není líto.“ Řekl a začal mi líbat, jemně sát a kousat moje prsa. Všimla jsem si, že mezitím si ho sám honí a po chvilce jsem ucítila na svý hrudi dlouhý teplý výdech. „Petře...“ Vydechla jsem, když se mi rukou dotkl kundy. „...prosím!“ Začal mi rukou masírovat poštěváček a pak mi prstem zajel dovnitř.

Opět byl vzrušený a hned ho do mě strčil. Šukal mě jak o život a já jsem byla v sedmém nebi. „Dělej... honem… šukej mě!“ Řvala jsem a on se řídil podle mých pokynů. Nakonec jsme oba usnuli vedle sebe v objetí. O pár hodin později jsem se vysprchovala, vzala jsem si své věci a šla jsem se rozloučit s Petrem. „Budeš mi chybět.“ Zašeptal a oči mu začly rudnout. „Love is the name, sex is the game – so fuck the name and play the game!“ Řekla jsem mu a dlouze jsme se políbili, potom jsem odešla na pokoj. Od té doby jsem ho neviděla, je to přesně dva měsíce. Před měsícem a půl jsem byla u gynekologa kvůli zapomenutému kondomu. Čekám jeho dítě a jsem ráda, že mám alespoň nějakou vzpomínku na svůj první sex. Na Petra nikdy nezapomenu.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.