Banner
Banner

Má představa

Dneska jsem se na tebe opravdu těšila. Už dlouho jsem tě neviděla... Když odbila šestá, došlo mi, že už tě dnes neuvidím. Je to zklamání, těšit se a nakonec nic... Lehla jsem si tedy sama na postel a oddala se alespoň snění...

Má představa

Přišel jsi pozdě, už jsem tě ani nečekala. Na tváři jsi měl záhadný úsměv. Hned jsi mě k sobě pevně přitiskl a začal mě líbat. Cítila jsem, jak v tobě narůstá vzrušení. Na chvíli jsi přestal, abys mi oznámil, že ti náhle odpadla noční směna, takže máš na mě celou noc. Byla to úžasná zpráva, zapůsobila tak mocně, že jsem se nemohla dočkat, až z tebe strhám všechno oblečení. Postel byla moc daleko, už při vstupu do pokoje jsem ti povolila zip a kalhoty ti sjely k nohám. Lehce jsem ti shrnula i slipy a využila toho, že ti kalhoty brání v pohybu. Stačilo lehké drcnutí a ztráta stability udělala své - posadil jsi se na židli, která jakoby čekala připravená za tebou. Byl jsi ještě v úleku, když už jsem u tebe klečela a hladila ti tvého tvrdého macka. Jednou rukou jsem ti ho pomalu honila a druhou si hrála s tvými varlaty.

Koukal jsi na mě a pozoroval, co udělám. Začala jsem se přibližovat k tvé naběhlé okrase a beze spěchu si ho vychutnávala. Líbala a lízala jsem ho po celé jeho délce a po chvíli jsem si jeho špičku zasunula do pusy. Zajížděla jsem s ním hlouběji a hlouběji, občas sála, občas si s ním hrála jazykem. Byl tak krásně napnutý, vychutnávala jsem si každý centimetr. Po chvíli ti v něm začalo cukat, já udělala pár posledních tahů a tvé horké sperma mi skropilo jazyk. Lepší večeři jsem si ani nemohla přát. Podíval jsi se na mě v doznívajícím orgasmu a já se chvěla touhou. Zvedla jsem se, sedla si ti do klína a dlouze jsme se líbali. Mačkal jsi mi prsa, občas jsi přejel jazykem po ztvrdlé bradavce a já se třásla v přívalech rozkoše. Kroutila jsem zadečkem na tvé povadlé chloubě a za chvíli s potěšením zaznamenala, že se začíná opět probouzet k životu. Ještě chvíli jsme se líbali a třeli o sebe svá nažhavená těla, až ti stál, tvrdý jako kámen.

Jen jsem se nadzvedla a nasedla přímo na objekt mé touhy. Vyplňoval mě úplně celou a já chvíli jen seděla a vychutnávala si jeho délku. Začala jsem se pohybovat, nahoru a dolů, narážela jsem se na něj, jak jen to šlo. Tys mi mezitím střídavě líbal a sál bradavky a nehty jsi mě škrábal na zádech. Po chvíli už naše vzrušení opět dosahovalo vrcholu, přešli jsme do zuřivého tempa, tys mě chytil za zadeček a silně přirážel do mého těla. Po té zběsilé rychlosti ti v něm zacukalo a začal jsi mě zevnitř vyplňovat horkým proudem tvého semene. Ten pocit mám ráda, zůstala jsem v klidu na tobě, vychutnávala si pohled do tvé nepřítomné tváře a čekala, až se trochu uklidníš. Najednou jsi si mě přitáhl těsněji k sobě, obejmul mě rukama a vstal. Věděla jsem, kam míříš. Tvé kroky vedly k posteli. Tam je přeci jen více prostoru.

Položil jsi mě zadečkem na okraj postele a sehnul se k mému nejcitlivějšímu a tolik po tobě toužícímu místu. Tvůj jazyk si neomylně razil cestu mezi mé závojíčky. Začal jsi mě laskat a já jen ležela a vzdychala. Chvíli jsi si hrál jen s mým hráškem rozkoše, chvíli jsi jazykem projížděl po celé délce mé vzrušené kočičky. Skoro jsem zapomněla dýchat, jak jsem roztouženě čekala, co budeš dělat. Po tomhle krásném mučení jsi přidal i prst a tím vystupňoval mé vzrušení na maximum. Hrál jsi si takhle se mnou a mně to připadalo jako věčnost, už jsem tě potřebovala v sobě, cítit, jak do mě vstupuješ, jak znovu a znovu přirážíš. Už se to nedalo vydržet, odtáhla jsem se a klekla si na všechny čtyři. Hned jsi pochopil a přistoupil zezadu ke mně. Prudce jsi mě narazil na svůj opět vztyčený klacek, až jsem hlasitě vydechla z toho náhlého krásného pocitu. Zmocňoval jsi se mě skoro se zuřivostí zvířete. Bylo to tak úžasně živočišné, v tu chvíli nic jiného neexistovalo.

Najednou jsem sebou začala házet mocnou silou orgasmu, skoro jsi mě neudržel, ale stále jsi přirážel. Pak se mé tělo uklidnilo a já zůstala chvíli zhroucená, horní polovinou těla, na posteli, ale broskvičkou stále na tobě. Tiskl jsi se na mě, líbal mě na záda a šíji, dokud jsem se opět nevzpamatovala. Když jsi poznal, že už znovu můžu, převalil jsi mě na záda, vstoupil do mé roztoužené píčky a nasadil jsi zpět své tempo a já se oddávala novým vlnám vzrušení. Ani nevím, jak dlouho to trvalo, když jsi ve mně explodoval stejnou silou jako na začátku. Ještě chvíli jsi ve mně zůstal, přitiskl jsi se ke mně a vychutnávat odcházející vzrušení. Pak jsme padli krásně vyčerpaní vedle sebe na postel, koukali jsme si do očí a dlouze se hladili.

Šla jsem napustit vanu, abychom ze sebe smyli pot a ostatní tekutiny, kterých bylo ten večer požehnaně. Když byla vana přichystaná, zapálili jsme na jejím okraji pár svíček a vlezli si do ní. Začal jsi mi mýt záda, od nich jsi se dostal na hrudník a poté se začal velmi důkladně věnovat mé mušličce. Začala jsem vzdychat znovu narůstajícím vzrušením a přitiskla se k tobě ještě víc. A v tom jsem ho ucítila, byl opět v pozoru a čekal jen a jen na mě...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.