Banner

Má první láska

Stalo se to jednoho obyčejného dne, on to vlastně ani nebyl obyčejný den, byl to jeden z dnů, kdy na sobě měla Jitka své uplé rifle, přes které se rýsovaly její kalhotky. Nosila klasické, ne moderní tanga a mně se klasické kalhotky hodně líbí... Ale pojďme od začátku.

Má první láska

Když jsem nastoupil k nám do firmy, okamžitě jsem si všiml jedné ženy, co tam pracovala. Nebyla moc vysoké postavy, postavu neměla úplně štíhlou, ale říct pološtíhlou je urážka. Měla nádherný obličej, zadeček tak akorát a prsa na pomezí mezi 3 a 4, jak mi mnohem později sama prozradila. Měla něco kolem 30tky. Byla neskutečně milá a taková ta "správná baba". Musím se přiznat, že jsem se při každé příležitosti na ni nezapomněl podívat, hlavně na její prsa, ty se mi strašně líbili. Nedokázal jsem z hlavy vypudit představy, jak je prozkoumávám rukama, hladím a masíruji. Ještě nikdy jsem neměl tu možnost něco podobného vyzkoušet, byl jsem pořád ještě panic, a tak byly mé představy něco jako má vidina ráje. Časem jsme se sblížili, a tak jsem po ní mohl pokukovat častěji. Neustále jsem jí lichotil a dělal všelijaké komplimenty, protože jsem se do ní hned na první pohled asi zamiloval, nedokážu to říct určitě, ale to, co jsem cítil k ní, jsem ještě k nikomu nikdy necítil.

Jak jsme se časem čím dál víc sbližovali, mé poznámky se stávaly odvážnější a někdy i dost cílené na její osobu ve snaze, aby se podřekla a vyzradila některá svá tajemství. Já toho pak využíval ke svému každodennímu honění, a přitom jsem si představoval věci, které bych s ní rád dělal, nemuselo jít přímo o milování, stačilo mi vzpomenout si, jak na mě vytrčila zadeček, když se pro něco ohýbala, nebo jak se na mě usmála tím svým zářivým úsměvem. Případě zahlédnout její kalhotky, které občas vykoukly z pod kalhot, když si nedala pozor a já byl málem na pokraji výstřiku. Mnohokrát jsem se musel udělat ještě v práci na záchodě. Pak k tomu došlo. Jak už jsem psal, ten den přišla Jitka v těsných riflích, které občas nosívala a které mě dokázaly přivést až na pokraj šílenství. Já pracoval zrovna tak šikovně, že jsem ji měl celou dobu na očích a jako naschvál se celý den musela pro něco ohýbat, a tak na mě neustále vystrkovala ten svůj nádherný zadeček.

Nevydržel jsem to a musel jsem se jít vystříkat na záchod, protože už se mi v hlavě rodil plán. Pak jsem se odhodlal. Počkal jsem až budeme sami a přistoupil jsem k ní zezadu, protáhl jsem své ruce kolem jejích boků a uchopil ji za prsa. Škubla sebou, ale nedala najevo nějaký větší odpor, ani se mi nesnažila vymanit, jen se na mě udiveně podívala. Já neměl v úmyslu pustit to, co mi bylo dosud odpíráno, byla to nádhera. Začal jsem její prsy něžně masírovat, různě pomačkávat a nadzvedávat. Nemusím doufám říkat, že jsem měl erekci jak hrom. Sice se bála, že nás někdo uvidí, ale odvedla mě sebou na záchod pro ženy, bylo jich na patře jen několik, takže šance na vyváznutí bez prozrazení, byla dost velká. Tam jsem se do ní pustil ještě víc, hladil jsem ji kde se jen dalo. Z ničeho nic mě políbila. Má první pusa. A hned s jazykem, byla to fantazie. V momentě, kdy se její jazyk dotkl mého, jsem se poprvé udělal.

Musel jsem jí to říct. Byla pro mě příliš nádherná. Sundala si tričko a na mě vykoukla její modrá podprsenka, která měla ještě po obvodu krajku, prostě nádhera. Její velká prsa mě fascinovala. Řekla, ať si sundám kalhoty, že se na to nadělení podívá. Poslušně jsem je co nejrychleji ze sebe strhal, dychtil jsem po tom, co přijde. Nejprve mě celého osušila ručníkem (ženské po nás se asi divily, když ho pak našly) a pak si začala mého zvadlého ptáka prohlížet. Trvalo to tak 5 vteřin, než mi zase stál. Sice se podivovala, že nestojí rovně a poněkud se stáčí doleva, ale líbila se jí zase jeho šířka. Pousmála se nad mou rychlou reakcí, řekla, že s takovou by jsme si moc neužily. Začala mě kouřit, jenže já byl zase skoro po půl minutě hotový. Než jsem ze sebe stačil vysoukat varování, měla celou dávku v puse. Trošku se čertila, prý to nemá ráda, když se jí chlap udělá do pusy, ale teď už nic nenadělala.

Tyhle pocity jsem nikdy nezažil, bylo to neskutečné. Nechtěl jsem, aby si myslela, že ji mám jen pro své potěšení, a tak jsem navrhl změnu. Strašně jsem se těšil, až uvidím její prcinku, navrhl jsem, že jí taky trošku pomůžu se vzrušením. Jazykem. Nadšeně souhlasila, bylo vidět, že je taky nadržená. Doslova jsem z ní serval kalhoty a naskytl se mi pohled, na který jsem tak dlouho čekal. Měla modré kalhotky s klasickým střihem, i přes látku bylo vidět její pysky, které se snažily osvobodit. Začal jsem ji hladit a líbat přes kalhotky i když bylo vidět, že už by je měla nejradši dole. Chtěl jsem si to vychutnat. Její vůně mě přímo omamovala. Čichal jsem a hladil ji dost dlouho, už začínala být velmi zřetelná mokrá skvrna podél celé její škvírky. To už byl čas sundat kalhotky. Překvapily mě její stydké pysky, čekal jsem, že je bude mít na velké, ale opak byl pravdou, měla je jen takové menší, roztomilé.

Začal jsem ji líbat všude kolem a pomalu jsem pokračoval až k jejímu pahorku a štěrbince. Byla přímo nažhavená, zatlačila mi tak hlavu do svého klína, že jsem se málem začal dusit. Chvíli jsem pokračoval v líbání a lízání, občas jsem ji i něžně kousnul. Pak přišlo něco, co jsem nečekal. Škubla sebou v křeči a pokropila mě mocnou dávkou jejího výstřiku. Bylo to nečekané, ale velmi vzrušující. Po takové akci už jsem byl zas tvrdý, div se mi neroztrhnul. To už jsem nevydržel a pěkně jsem ji otočil zadečkem k sobě. Pomalu jsem se snažil vsunout ptáka do její štěrbinky, ale díky tomu, že to bylo poprvé, musela mi pomoct. Jakmile můj žalud pronikl do ní, zažil jsem nejkrásnější pocit, který jsem dodnes nepřekonal. Takové blaho jsem si nemohl nechat jen tak uniknout. Začal jsem nemotorně přirážet, ten pocit pronikal celým mým tělem.

Když začala přirážet i ona, tak jsem se natáhl, co nejdál to šlo a uchopil ji za prsa. Neskutečná nádhera. Píchat a držet přitom pohupující se prsa. Díky tomu, že mě předtím už třikrát udělala, tak jsem v ní vydržel dost dlouho. Dost na to, aby stihla taky ještě jednou dosáhnout orgasmu. V momentě, když už sama vycítila, že budu, mi řekla, že se klidně můžu udělat do ní. Sotva to dořekla, už to tam měla. Počkal jsem, dokud mi nezměknul a teprve pak ho vytáhnul. Otočila se a olízala mi z něj zbytky svých šťáv. Já jí na oplátku vytřel prcinku toaleťákem do sucha. Než se celá oblékla, tak jsem ještě obdivoval její tělo. Bylo nádherné. Pak jsem se rychle oblékl i já.

Vykoukla ze dveří a pokynula mi, že je bezpečné, abych taky vyšel. Měli jsme to usnadněné tím, že chodba pro mužské i dámské záchody byla společná. Než jsme se rozloučili, ještě mě políbila. Pak odešla a já několik minut po ní. Když jsem na tu akci večer vzpomínal, tak jsem se musel zase udělat sám, to už bylo tento den popáté. Druhý den se chovala jako by se nic nestalo. Já bych si to chtěl samozřejmě zopakovat, ale respektoval jsem to, že když se ona nezmínila, tak asi nemá zájem na další podobný zážitek. Jsme pořád dobří přátelé, ale už nikdy se nám to nestalo. Škoda...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.