Banner

Má první soulož

Poprvé jsem se milovala na horské chatě, kam mě s Karlem pustili rodiče na víkend. Po dobré večeři a několika sklenkách vína mě Karel konečně objal a dlouze políbil. Pak mě vzal do náruče a odnesl do postele. Třásla jsem se mu v náručí strachy, ale zároveň i touhou.

Má první soulož

Všiml si toho a hned se zeptal, jestli mi není zima, neřekla jsem, že ne, ale že jsem ještě panna. Znovu mě dlouze políbil a slíbil mi, že bude opatrný. Líbal mě od palců na nohou postupně přes kolena dál na pupíček a až na kozičky. Začal mi sát ztuhlé bradavky, rukou mi je střídavě hladil i mačkal, přitom zajížděl do chomáčků zlatavých chloupků. Myslela jsem, že vyletím z kůže, jak jsem byla vzrušená! Přestala jsem se bát a začala spolupracovat. Roztáhla jsem stehna a rukama ho hladila na zádech. Karel mi přejel po vnitřní straně stehen, dotknul se mé zmáčené kundičky a pomalu začal sjíždět hlavou po mém rozpáleném těle k rozkroku. Roztáhl mi nohy, jemně rozevřel stydké pysky, jazykem jezdil po poštěváčku a jedním prstem po análním otvůrku. Bylo to fantastické, cítila jsem, jak mi začíná běhat mráz po zádech a poškubávalo mi v podbřišku.

Najednou to přišlo! Bylo to jako výbuch. Přestala jsem ovládat své tělo a hlasitě jsem něco nesrozumitelného křičela. Cítila jsem, jak se mi kundička stahuje a že Karel saje moji šťávu. Myslela jsem si, že už je to všechno, ale zmýlila jsem se. Přitulil se ke mně a začal mě líbat na ucho. Vzal moji ruku a dal si ji do rozkroku. To, co jsem ucítila mě velice vyděsilo. Měl tam něco velkého, tvrdého a když jsem to uchopila a sevřela v dlani, začalo to poškubávat. Myslela jsem si, že mám Karla prohlédnutého dobře, ale tohle jsem nečekala. Nevěděla jsem, co bude následovat, ale chtěla jsem to. Karel si na mě lehl, vzepřel se na lokty a začali jsme se líbat. To tvrdé tam dole se mi jen tak jemně třelo mezi stydkými pysky a já byla celá nedočkavá, co bude následovat. Karel si uchopil ptáka, rozhrnul si cestičku mezi mými stydkými pysky, nasměroval ho na moji pochvu a pak už jen prudce přirazil.

Bolestí se mi chtělo křičet, ale zatnula jsem zuby. Chvíli jsem si připadala jako nabodnutá na jeho ocas a on zkušeně počkal, až opadne první bolest. Potom už ve mně jezdil sem a tam, nahoru a dolů, ze strany na stranu a já začala divoce přirážet. Po několika minutách jsem opět ucítila to příjemné mrazení po celém těle. Karel zrychlil tempo, začal hlasitě oddychovat a já stačila jenom vykřiknout: „Už to nevydržím!“ Hlasitě jsem křičela a hlavou házela ze strany na stranu. V tom jsem ucítila, jak mu v ocasu tepe a pumpuje do mě svoji dávku semene. Prožili jsme společný orgasmus, a to bylo něco fantastického. Chvilku jsme vedle sebe jen tak leželi a odpočívali a nechávali odeznívat vnitřní pocity. Po chvilce se zvedl a šel se vykoupat. Konečně se mi naskytla příležitost podívat se na to, čím do mě tak bušil.

Ale co to? Nebylo to ani velké, ani tvrdé, ale přesto mě to lákalo. Karel si toho všiml, zeptal se, na co koukám a odešel do koupelny. Slyšela jsem, jak si napouští vodu a po chvíli mě zavolal, jestli bych mu nešla umýt záda. Byla bych hloupá, pomyslela jsem si, nechat si ujít takovou příležitost, vidět ho nahého a řekla jsem, že už jdu. Když jsem přišla do koupelny, seděl na okraji vany a díval se mi do očí. Můj pohled sjel o něco níž a byla jsem zvědavá na to, co uvidím. Bylo to úplně něco jiného, než jsem čekala, tak jsem se zeptala, proč je jeho pták tak malinkatý a on mi řekl, že mu musím pomoct, aby byl opět při síle. Klekla jsem si před něj, vzala ho do rukou, jednou si přidržovala pytlík a druhou začala opatrně a jemně přetahovat kůžičku přes žalud. Za chvíli se mu trochu protáhl a Karel přikázal: „Vykuř mi ho!“

Nejdřív jsem nevěděla co chce, ale když mě chytil za hlavu a přisunul si ji ke svému ocasu, konečně mi to došlo. Vzala jsem ho do pusy a sevřela rty. Začala jsem jazykem přejíždět po jeho bambulce a hlavně pod ní. Pak jsem ho vsála celého a přetahovala kůžičku přes žalud. Po chvilce byl už Karlův ohon opět při síle. Chviličku jsem ho zkoumala, ale on zaškemral: „Prosím tě pokračuj!“ Vzala jsem ho znovu do pusy. Jednou rukou jsem si ho přidržovala a druhou jsem ho dráždila na řitním otvoru a prstem jsem zajížděla i kousek do prdelky. Dělalo mu to očividně dobře, protože mě uchopil oběma rukama za hlavu a hlasitě škemral: „Přidej, prosím tě přidej.“ Zrychlila jsem a za chvilku ucítila, jak v něm začíná zase tepat. Karel zařval a z jeho ocasu na mě začalo stříkat bílé, teplé semeno. Bylo to nádherné, měla jsem postříkaný celý obličej a trochu jsem i spolkla. Zachutnalo mi to, a proto jsem ho honem vzala do pusy a sála ho, aby ani kapička nepřišla nazmar. Potom jsme se společně osprchovali a šli si lehnout. Ráno jsem se velice pomalu probouzela. Protáhla jsem se a nahmátla napolovic ztopořený ocas. Pomalu jsem ho začala honit...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.