Banner

Mail manželce

Teda miláčku, dneska jsem měl sen! Musím Ti ho napsat. Jeli jsme někam autem a chtělo se nám čůrat, tak jsme zastavili u benzinky. Když jsme šli dovnitř, tak kousek od vchodu, u stolečku, seděla ženská s dvěma dětma. Pánské záchody byly zavřené, tak jsem šel s Tebou na dámský.

Mail manželce

Vlezli jsme do kabinky, ty sis stáhla kraťase a kalhotky, podřeplas nad mísu a začala čůrat. Já jsem si čupnul, abych pěkně viděl, a protože se mně postavil, tak jsem ho vytáhl a začal si ho honit. Ty mně říkáš, abych se uklidnil a v tom si všimnu, že v jedné ze stěn kabinky je díra asi jako tenisák. Říkám Ti: „Hele, to je díra dobrá pro šmíráky, to musí mít pěkný výhled“ a z vedlejší kabinky se ozvalo: „Taky se dívám, Vaše paní fakt pěkně chčije.“ Tys dočurala a chtěla se utřít, ale ten vedle povídá: „Proč Vás nevylíže manžel?“ Ty říkáš: „To je fakt“ a nastavilas mně kundičku. Já tě začal lízat a uviděl jsem, jak tou dírou ten chlap prostrčil šulína a povídá: „Nechcete si pohrát?“ Měl ho fakt dost velkýho. Tys mu ho začala honit a pak jsi mu ho kouřila.

Za chvíli mně povídáš: „Tak si to pojď taky zkusit.“ A tomu chlapovi vedle: „Nevadilo by Vám, když Vám ho bude chvíli kouřit manžel?“ „Ne, jen si poslužte,“ odpověděl. Tak jsem mu ho taky začal olizovat a kouřit a fakt to nebylo špatný. Za chvíli ten od vedle říká: „Nezlobte se pane, ale přeci jenom bych se raději vystříkal do pusy Vaší ženy.“ Tak jsme se zase vystřídali a po pár vteřinách říká: „Už, už, už to bude.“ Čekal jsem, že ho vytáhneš, ale tys naopak si jeho šulína ještě víc strkala do krku. Najednou chlap zasténal a já jen viděl, jak jsi se na vteřinu zarazila, ale pak už jsem viděl, jak Ti jezdí ohryzek nahoru a dolů, jak jsi polykala. Ještě chvíli jsi ho měla v puse, pak jsi ho vyndala a začala ho vymačkávat, až se mu jeho šťáva ještě objevila na žaludu. Říkáš mně: „Hele, ještě tady trochu má, olízni to,“ tak jsem to olízl.

Ten chlap chvíli jen odfukoval a pak říká: „Nevadilo by vám, kdybych Vás pochcal?“ Tys ho držela za šulína a odpovědělas, že ne, ať to klidně pustí. Z žaludu mu vytryskl velký proud a zasáhl Tě na čelo a do vlasů, pak sis to nasměrovala na tričko na prsa, a nakonec do pusy a tu moč jsi úplně samozřejmě pila. To mě naštvalo a říkám Ti: „Teda miláčku, já žasnu, doma ani nepolykáš semeno, a ještě jsi mě ani nedovolila tě pochcat, natož, abys ty chcanky pila.“ Tys mně neodpověděla, protože ten chlap chcal strašně dlouho a ty ses jeho šulínovi snad až zběsile věnovala. Strkalas mu jazyk do močové trubice a rozstřikovala tak moč na všechny strany, olizovalas ho od hlavičky až dolů, a přitom ho stále držela rukou a jeho moč sis směřovala do pusy, do vlasů, na triko. Když dochcal, vytáhl ho z díry a odešel.

Zůstal jsem sedět na zemi, ty ses na mě podívala a říkáš: „Nediv se, cizí mě vždycky dokážou vyrajcovat, před nima nemám zábrany, s cizíma jsem ochotna udělat cokoliv, třeba si i zašukat s čoklem a tady ten anonymní šulín, to bylo něco, ale abys neřekl, tak mě můžeš pochcat, ale opovaž se do pusy.“ Vstal jsem a začal na tebe čůrat, ale fakt jsi mně nedovolila nachcat Ti do pusy. Pak jsem chtěl, abys mě udělala, ale řeklas mně, ať si to nechám pro jinou. Když jsme šli kolem prodavačky, tak ta zůstala stát s pusou otevřenou, protože ty jsi byla úplně durch prochcaná, tričko ti lepilo a Tvoje bradavky stály snad 2 cm a vlasy jsi měla úplně mokré. Venku před benzinkou seděl u stolu s tou ženskou chlap, asi kolem padesátky a usmíval se na nás a ta ženská taky, asi jí to řekl.

Tys mě vzala za ruku, dovedlas mě k ní a řeklas: „Tvůj chlap se mně před chvílí vystříkal a vychcal do pusy, myslím, že je spravedlivé, abys to oplatila mému.“ Vytáhlas mně šulína a strčila jí ho do pusy. Ona se nebránila a začala mně ho kouřit. Byla to dost legrace, protože u stojanů stáli dvě auta plná lidí a koukali se na nás. Tys vylezla na stolek sundala si kraťásky a kalhotky, dřepla sis a začalas té ženské chcát na hlavu. Ta mě ještě chvíli kouřila, ale pak se otočila k Tobě a začala Tvou moč polykat. To už bylo na mě moc a já začal stříkat... V tom jsem se probudil, a ještě mně dozníval orgasmus. Byl jsem postříkanej až za ušima. Bál jsem se, že ten sen zapomenu, tak jsem se rozhodl Ti ho hned napsat. MILUJU TĚ!!!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.