Banner

Malování

Byla jsem unavená a trochu naštvaná z práce, na milování ani pomyšlení. Jen jsem se těšila na knížku, která mě na chvíli přenese do jiného světa. Když jsem po vykoupání zalézala do postele, nedovolil jsi mi obléknout se. Jemně, ale důrazně jsi mě donutil lehnout si na břicho. Rezignovaně jsem poslechla, ale stejně jsem si tu knihu vzala.

Malování

Než jsem se stačila začíst, ucítila jsem na zádech něco jemného a trochu studivého. Nedovolil jsi mi otočit se a podívat. Bylo to moc příjemné. Poznala jsem pouze, že mi něco maluješ na záda, ale nerozeznala co. Text v knize jsem přestala vnímat, a tak jsem ji odložila a uvolněně si lehla. Sedl sis na má stehna a pokrýval nějakými obrazci moji šíji, lopatky, celá záda i hýždě. Zajel jsi až do rýh pod nimi, trochu i na stehna. Nebyla jsem vzrušená, jen příjemně ukonejšená a vlastně jsem chvílemi podřimovala. Myslela jsem, že mě spící přikryješ a sám se také uložíš ke spánku. Že jsi odložil tajuplný předmět jsem už nevnímala. Probraly mě až Tvoje ruce, které mi rozevíraly polokoule. Cítila jsem Tvůj pohled, který zkoumal vstup do třinácté komnaty. Když ses natáhl pro lubrikační krém, ospalost byla ta tam.

Jemně jsi mi navlhčeným prstem kroužil kolem zapovězeného otvoru. Na stehnech jsem ucítila Tvoje vlhké vzrušení. Začalo mi pulsovat v hlavě. Kroužení se stávalo intenzivnějším a pak jsi mi do dírky jemně vsunul prst. První dojem nebyl příjemný, ale už nekonečné pomalé vytažení mě silně vzrušilo. Cítil jsi, že reaguji a zopakoval jsi to. S každým pohybem se mi sevřela, zatím opuštěná, lasturka. Asi po deseti minutách si změnil plány. Do již vlhké jeskyňky jsi zasunul svého kamaráda. Stále jsi mi seděl na stehnech a rukama mi hladil záda a mnul zadek. Už jsem byla úplně vzhůru a vychutnávala těsnost spojení. Ani ses nemusel moc pohybovat, vlastně jsi jen svaly ovládal zvedání pyje, a i to mě přivodilo další vlny vzrušení a rozkoše. Ještě na chvíli jsi prstem vstoupil do druhého otvůrku a já jsem vstřícně prohnula pánev a trochu roztáhla nohy, abych Ti umožnila větší pohyb.

Když jsi mi začal dráždit poštěváček, chvíli jsem si ten blažený pocit vychutnávala, ale pak jsem ti zavedla ruku jinam. Uchopila jsem Tvůj ukazováček a zavedla si ho do lasturky pod Tvůj kolík. Když ses vevnitř dotkl svého žaludu, na chvíli ses na mě zhroutil a vydýchával nezkrotné vzrušení. Bylo to pro Tebe sice dost nepohodlné, ale vychutnával sis toto dvojí dráždění. Otočila jsem hlavu a sledovala Tvůj obličej. Tvůj skousnutý ret, přivírání očí, zrychlený a hluboký dech mně také stupňovaly vzrušení. Už jsem neležela netknutě na břiše, ale zvedla jsem jednu nohu, abys měl lepší přístup a mohl svůj prst zabořit dostatečně hluboko. Cítila jsem, jak se mi vagína napíná, nezvyklá na takové brutální vniknutí. Druhou rukou ses nyní mohl lehce dostat k mému poupátku. Stačilo pár rychlých pohybů a tělo v milostné křeč vymrštilo tvůj prst i kolík.

Zatímco jsem se zmítala v silném orgasmu, ty ses nade mnou vkleče vztyčil a začal ses dráždit. S mými posledními záškuby jsi mi ejakuloval na boky. Po chvíli oddychování jsem se téměř po paměti oblékla do spacího a okamžitě usnula. Vysílená a spokojená. Když jsem se ráno sprchovala, podívala jsem se v zrcadle na záda. Měla jsem je pokryta malůvkami desítek zelených pánských přirození. V Tvojí posteli jsem pak našla silnou, lihovou, zvýrazňovaní fixku.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.