Banner

Maminka a dcera

Už jako malá jsem si začala hladit prcinku. Bylo mi to tak příjemné, že jsem si na to navykla a třeba celou hodinu jsem prst s prcinky nevytáhla. Jednou, zrovna když byl tatínek v práci, si maminka všimla, že něco dělám pod peřinou. „Co to děláš Barunko?“ zeptala se a strhla se mě přikrývku. Já nevím maminko, ale je to moc krásné, přiznala jsem se nevědomky, že by to mohlo být něco špatného, nebo něco, za co bych se mohla stydět.

Maminka a dcera

Maminka mi jen řekla, že mě půjde vykoupat. Šla jsem tedy s ní do koupelny. Tam mi maminka napustila teplou vodu a posadila mě do ní. Namydlila si ruku a začala mě umývat. Když mi začala umývat mé pučící prsíčka, rozlíval se mnou takový krásný pocit, něco podobného, když si mačkám pipinku. Maminka mi jemně tiskla bradavky a hladila prsíčka. „Máš krásná prsa zlatíčko,“ řekla. Pak pokračovala v umývání. „Rozkroč trošku nožky Barunko, ať se maminka dostane do tvé kouzelné skulinky,“ usmívala se. Trošku jsem se styděla, ale poslušně jsem roztáhla nohy, aby se ke mně maminka mohla dostat. Maminka mi zakroužila prstem v dírce. Pak promnula v ruce moje malé pysky a zakroužila kolem poštěváčku. Když mi ho nakonec jemně pohladila, málem jsem se zbláznila. Byl to nádherný pocit.

„Maminko to je nádherné,“ řekla jsem. Maminka se ale opět jen usmála. Pak mě vytáhla z vany, aby mě osušila. Položila mě na osušku a roztáhla nožky. Vrch mi osušila rychle a krátce, ale mé prcince se věnovala s maximální péčí. Ručníkem mi ji dokonale osušila a pak mě začala natírat nějakým olejem. Lehce promnula pysky a začala se věnovat mému poštěváčku. Stiskla ho mezi dva prsty a stlačila. Začala mi na něj tlačit, mnout a různě ho hladit, až jsem měla najednou pocit, že jsem vybuchla a zmítala jsem se na zemi v křeči. „Maminko to bylo krásné,“ zašeptala jsem. „Viď?“ usmála se maminka. Pak mě oblékla a bylo po všem. Za dva dny si mě maminka zavolala. Bylo to zrovna, když tatínek byl opět v práci. „Pojď sem miláčku a ukaž mi tu svoji překrásnou kundičku,“ řekla mi a vysadila mě na kuchyňský pult.

Nechápala jsem ji, ale maminka mi stáhla kalhotky a já roztála nožky. Maminka mi řekla, že potřebuje zkontrolovat jakou prcinku mám a k mému velkému překvapení se sehnula a začala mi ji lízat. „Maminko, co to děláš?“ vydechla jsem, ale vzápětí jsem zmlkla, protože mě zachvátily opět ty úžasné pocity. Maminka mi začala jazykem přejíždět po poštěváčku. „Úúúúúúú,“ kvílela jsem a slastně zavírala oči. Maminka pohyby zrychlila a já opět dostala tu milostnou křeč. „Maminko, co je to vždycky taková ta křeč, jak mám pocit, že jsem vybouchla?“ ptala jsem se. „To je orgasmus miláčku a čím budeš starší, tím jich budeš mět více.“ Moc jsem ji nechápala, ale to mi nevadilo. Maminka řekla, že teď jí to oplatím. Nechápavě jsem se na ni podívala. Maminka se svlékla a lehla si na stůl. Roztáhla nohy a řekla, ať jí prozkoumám prcinku. Poslechla jsem a klekla si k maminčiné prcince.

Ona, ale neměla prcinku, měla obrovskou prcku. Měla ji zarostlou houštím hnědých chlupů, s kterých vykukovaly její pysky. Roztáhla jsem jí pysky a nahmatala poštěváček. Stačilo se ho párkrát dotknout a maminka taky měla ten orgasmus. „Prohlédni si taky moje prsa miláčku!“ zvolala. Prozkoumávala jsem její velká, povislá prsa. „Hlaď mi je,“ vyzvala mě maminka. Nesměle jsem přiložila ruce na její velká prsa. Dráždila jsem jí bradavky a maminka si sama strkala prstíky do prcinky. Za chvíli maminka měla další orgasmus. „Pro dnešek skončíme zlato, ale slibuji ti, že tě toho ještě hodně naučím,“ řekla maminka a mrkla na mě.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.