Banner
Banner

Maminka a její kamarádky

Bydlel jsem s bráchou, tátou a mámou. Brácha byl o 3 roky starší než já a pořád někde běhal za holkami. Já jsem byl takový kluk pořád sedící u počítače a běhat za holkami se mi nechtělo, i když jsem byl docela dost nadržený. Většinu času jsem u počítače strávil tím, že jsem si prohlížel nějaké to porno a představoval si, jak s nějakou ženou mám sex.

Maminka a její kamarádky

To jsem nevěděl že se to brzy stane skutečností. Máma má 38 let, nepracuje, prsa tak číslo 3 (minimálně) a no, není úplně štíhlá, ale taky to není žádná baculka a má docela velký zadeček. Jednou, když jsem zas seděl u počítače, vypadal den jako každý jiný. Bratr přespával u nějakého kamaráda, táta jel někam na 7 dní pracovat a máma byla pořád jen doma. Když jsme byli já a máma doma už úplně sami, pozvala si mamka 2 kamarádky na návštěvu. Znáte to, pár holek se sejde a jde někoho drbat. Její kamarádky byly asi tak stejně staré jako mamka, pohledné a prsa taky neměly nejmenší. Šel jsem za nimi se podívat co dělají a otevřenými dveřmi jsem viděl, jak jedna z jejích kamarádek (budeme jí říkat Jana) je jen v podprsence a něco jim na svém těle ukazuje. Bylo vidět, že má opravdu velká prsa a když sundala i podprsenku, musel jsem si taky něco sundat.

Kalhoty byly už na zemi a já v ruce držel svoje péro a začal honit. Jana mezitím vzala svoje prsa do rukou a slyšel jsem, jak říká, že si je nechala zvětšit, že to mají chlapy rádi a řekla, ať si máma a její kamarádka (třeba Eva) šáhnou. Viděl jsem najednou maminku, jak jí šahá na prsa a mačká je a Eva udělala to samé. Už jsem se blížil k výstřiku a najednou jsem strčil do stolu a holky se podívaly a viděly mě tam nahého, jak si honím ptáčka. Bylo to jak v nějaké filmu, něco shodím a hned mě někdo uvidí. Rychle jsem si nandal kalhoty a chtěl odejít, ale maminka na mě zavolala a řekla, ať jdu k nim. Byl jsem úplně červený a šel jsem k nim. Stoupl jsem si před ně a Jana řekla, ať se ničeho nebojím a nasměrovala mě tak, že jsem stál přímo proti ní. Seděla tam a chvilku se mi dívala do očí a já nechápal co se děje a potom jsem ucítil, jak mi kalhoty jedou dolů.

Chtěl jsem se bránit, ale maminka a Eva mě chytnuly za ruce a pevně mě držely. Kalhoty už byly dole a mně bylo do breku. Snažil jsem se udělat ze sebe chlapa, a tak jsem v sobě ten pláč držel. Vždyť to bylo jako znásilnění kluka! To se jen tak nevidí. Jana špičkou prstu začala přejíždět po bouli, kterou jsem měl na slipech a pak pomalým pohybem slipy sundala. Nejdříve před sebou měla moje chloupky a pak už i celý penis. Přestal jsem se bránit, protože mi maminka řekla, že když budu v klidu, bude se mi to líbit. Sundaly mi i tričko a pak sundaly všechny věci ze stolu a já si na ten stůl lehnul. Stoupnuly si kolem mě a Jana uchopila můj penis a začala mi ho honit. Maminka odešla do koupelny a přinesla potom nějaký gel, nebo co, který mi Jana dala na penis a když mi ho pak honila, krásně to klouzalo.

Přetáhla mi předkožku a trochu gelu dala i na žalud a zase mi ho honila. Stůl byl docela nízko, a tak jsem viděl, jak Eva jde stranou a maminka mi držela obě ruce a její prsa jsem měl nad svou hlavou. Když po chvilce přišla Eva, viděl jsem poprvé v životě takhle zblízka nahou a krásnou ženu. Maminka mě pustila a Eva si nade mě vlezla tak, že jsem před sebou měl její kočičku. Trochu chlupatá byla, ale to mi zas tolik nevadilo. Řekla, ať ji pěkně vylížu, a tak jsem začal. Bylo to krásné, nic hezčího jsem doposud nezažil, ale jak jsem si myslel, že se to Evě líbí, tak jsem se mýlil. Najednou Eva řekla, že je to špatně a přitlačila mi kundičku k hlavě tak, že jsem nemohl moc dýchat. Začal jsem naříkat i když mi nebylo moc rozumět. Cítil jsem, jak mě zase někdo drží za ruce a Eva dala konečně kočičku od mé pusy a řekla, že jestli to nebudu dělat pořádně, bude mě trestat.

Jana už se mezitím také svlékla a penis mi honila mezi jejími krásnými a velkými prsy. Evě už se moje práce s její kundičkou líbila, ale uvědomil jsem si, že maminka se ještě ani nesvlékla a skoro se mě nedotkla. Najednou jsem viděl, jak maminka přichází už také úplně nahá a jde přímo k Evě a začíná se s ní líbat. Očkem se na mě obě podívaly a zasmály se. Maminka už stála u mého penisu a jen ho vzala do ruky a nasednula si na něj jako na koníčka. Eva se mezitím otočila tak, že jsem před sebou měl, místo krásné kočičky, její análek. Trochu se mi to zhnusilo, ale Eva řekla, ať jí ten análek taky trochu prošťourám, jinak bude trestat. Chytnul jsem ji za zadek a začal jsem jí její análek lízat a potom jsem si všiml, jak se spolu maminka a Eva zase líbají a Jana mi líže penis a zároveň taky líže maminčinu mušličku.

Začal jsem stříkat a všechna dávka skončila v mamince. Maminka ihned začala sperma, které zůstalo na mém těle, olizovat a polykat a hned se k ní přidala i Eva a Jana. To bylo skoro všechno za celou tu krásnou chvíli. S maminkou jsem pak prožil noc, na kterou se nezapomíná a Eva a Jana? Občas se s nimi sejdeme a ještě jsme si několikrát pěkně užili.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.