Banner

Maminka, aneb co dokáže webkamera

Byl jsem takový kluk, co by pořád jen na internetu koukal na nahý holky a masturboval u toho. Dostal jsem zrovna webkameru, a tak jsem ji chtěl vyzkoušet. Najel jsem si na internet, kde jsem webkameru spustil a nechal ostatní koukat, jak si ho tam honím.

Maminka, aneb co dokáže webkamera

V tu dobu jsem byl zrovna doma sám s mámou, jsem jedináček a táta byl v práci. Máma spala, a tak jsem neměl žádný strach, že mě přistihne při masturbaci. Našel jsem si jednu holku s webkamerou, což pro mě bylo naprosto úžasné a přes mikrofon jsme si povídali a ona mi ukazovala svou mušličku a já si ho honil a ona se jen těšila, až vystříknu. Vše vypadalo dobře, když najednou se otevřely dveře a já se ještě k tomu celý otočil. Stál jsem tam teď před mámou se staženými trenky a stojícím ocasem a koukal na ní s otevřenou pusou. Máma se trochu zděsila, ale zároveň ji překvapilo, jak mám na svůj věk velký penis. Mám ho 16 cm velkého a rád jsem se s tím i chlubil, ale teď bych se hanbou propadl do země. Máma je štíhlá, pohledná žena, je jí 38 let a má, no trochu větší zadeček, než by měla nějaká krásně štíhlá dvacítka a prsa má docela velké což já miluji.

Čekal jsem, že začne křičet, že nebudu moci na počítač a webkameru mi vezme a vyhodí a že prostě bude šílet, že jsem prase, ale stalo se něco daleko jiného. Přistoupila ke mně, a ještě v noční košilce se ke mně ohnula a chytla mě za můj penis. Poprvé jsem cítil dotyk ženské ruky na mém penise a bylo to krásné. Začala mi ho pomalu honit, a to už přede mnou klečela a honila mi ho. Stáhla předkožku a oblízla mi žalud, hrála si s mými koulemi a pořád mi ho honila. Byl jsem jak v ráji, krásná žena, ještě k tomu vlastní máma mi teď dělá nejkrásnější věc, jakou jsem do té doby zažil. Při tom jsem si vůbec neuvědomil, že webkamera pořád běží a že nás moje, no kamarádka z internetu, sleduje. Mamka poznala, že už budu stříkat, jelikož jsem se začal trochu klepat a nechala si to nastříkat do pusinky.

Když dokouřila jen jsem na ni civěl a ona se usmívala a držela můj penis v ruce. Stoupnula si, ale dál mi ho lehce honila a nevím, jestli čekala na to, až se odvážím, ale odvážil jsem se a sáhl jí na zadeček. Když to vypadalo, že jí to vůbec nevadí, trochu jsem její zadeček stiskl a pak jsem jí dal ruce pod noční košilku a začal mačkat její prsa. Teď už se usmívala a sama si sundala košilku a já před sebou měl její krásná prsa. Bohužel na sobě měla ještě kalhotky a řekl jsem si, že se s tím musí něco udělat. Natáhl jsem ruce a chtěl jí kalhotky sundat, ale chytla mě za ruku a řekla, ať se nejdříve svléknu já. Poslechl jsem tedy a zase jsem natáhl ruce, abych dostal její kalhotky dolů. Opět mě ale zadržela a řekla, že by mi ho chtěla ještě honit, a tak si zase přede mě klekla, ale tentokrát mi ho strčila mezi její krásná a velká prsa a já byl zase jak v ráji.

Poté si sama kalhotky sundala a opřela se rukama o křeslo u počítače a řekla, ať jí ho strčím do zadečku. Na tohle se nedalo říct ne, a tak jsem k ní přistoupil a chytnul jsme ji za zadek, který je trošku větší, ale to mi opravdu nevadilo a začal jsem do ní zasouvat svůj ocas. Trošku zavzdychala a pak jsem jí chytl za boky a začal přirážet, jako jsem to viděl na internetu. Začala vzdychat a už křičela, že je to krásné, ať nepřestávám. Chvilku jsem tam do ní ještě přirážel a pak si sednula na křeslo a dala mi nohy kolem krku a trochu si mě přitáhnula. Potom roztáhla nohy a řekla, ať si nejdříve ochutnám, jak ta její trošku chlupatá kočička chutná. Pár chloupků mi nedělalo problémy, a tak jsem se do toho dal. Musím říct, že to byla krása a když jsem svou práci jazykem dodělal, tak si roztáhla mušličku a já do ní zasunul svůj penis.

Začal jsem přirážet a ona začala vzdychat a zase křičela jak nějaká „kurva“, že chce víc, ať do ní stříkám a ať nepřestávám, že je to skvělý! Zakřičel jsem, že už budu a ona jen ať ještě vydržím, že se chce taky udělat, a tak jsem dál přirážel a držel jí její prsa. Ona si začala pomáhat rukou ve své jeskyňce a pořádně si teď přejížděla rukou po mušličce. Najednou se prohnula a jen vydechla a já se do ní vystříkal, a pak jsem z její mušličky toho svého ptáka vyndal a viděl jsem, jak z její jeskyňky vytéká moje sperma. Maminka si dala do kundičky prst a pak si z prstu slíznula sperma a řekla, ať jdu k ní a ještě mi chvilku kouřila ocas a pak beze slova odešla, jako by se nic nestalo. Byl jsem trochu rozklepaný a oblékl jsem se a šel k počítači.

Najednou mi přišla zpráva od holky, se kterou jsem předtím měl rozdělanou práci, že to bylo krásné, že jsem skvělý a já si teprve uvědomil že to vše viděla. Ale nevadilo mi to a trochu mě to vzrušovalo. Další den, když už byl táta doma, jsme dělali jako že nic a když jsem konečně byl na chvilku s mámou sám řekla mi, že to byl jen úlet a ať si od toho neslibuji nic víc. No, ale nikdy nevíte, co se může stát, že?

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.