Banner

Masopustní zábava

Jako každý rok tak i letos se u nás na malé vesnici konal masopust a večer s tím spojená taneční zábava. S manželkou je nám oboum přes třicet, a tak někam vyrazíme jen občas. Masopust patří mezi naše akce.

Masopustní zábava

Když jsme večer vyrazili věděl jsem jen, že se tam sejdem s Lenčinou mladší kolegyní Klárou z práce, o který je známo, že pro mrd nechodí daleko. Prý se ukáže se svým novým přítelem. Kolem půlnoci byla zábava v plném proudu. Alkoholu bylo dostatek a všichni čtyři jsme se dobře bavili. Nejvíc se, ale bavili oni tři. Pořád chodili někam na panáky, takže Lence se už docela podlamovala kolena, a když se vrátili, tak sem si nemohl nevšimnout jak Kláry přítel, Petr se jmenoval, pořád nějak ohmatával moji Lenku, až jsem mu chtěl jednu vlepit. Lenka s Klárou si něco šeptali, a pak se zase všichni tři zvedli a odešli. Zase na panáka pomyslel sem si a tak sem si zapálil a čekal. Po čtvrt hodině už sem byl docela nervózní a tak sem se rozhodl, že se po nich trochu porozhlédnu. Přejel sem očima sál a koukl na galérku. Uviděl jsem Kláru, jak opřená o zábradlí pozoruje dění dole, jako by někoho hlídala. Mě! Napadlo mě. Musím zjistit co to má znamenat. Vždyť balkon má být z bezpečnostních důvodů zavřený. Už kráčím po schodech nahoru a lítačkama nenápadně vcházím dovnitř. Rychle si stoupnu do míst, kde je největší tma a čekám, až si oči zvyknou na tmu.

Po chvíli vidím neuvěřitelnou scénu. Asi deset kroků ode mě Klára neustále hlídkuje a hned za ní na mírně osvětleném stole sedí Lenka s Petrem a vášnivě se líbají. Chtěl bych mezi ně vlítnout, ale aspoň uvidíme, jak je mi Lenka věrná. Líbají se a jejich ruce navzájem zkoumají svoje těla. Petr přes Lenčinu halenku masíruje její krásné trojky a snaží se rozepnout knoflíčky, aby se dostal na kozičky. Lenka je za chvíli jen v podprsence, přestali se líbat a sama si ji rozepla a ty nádherný prsa, který tak dobře znám září do tmy a Petr po nich krouží nenasytným jazykem a jemně je hněte dlaněmi. Lenka si lehá na stůl a Petr za stálého líbání bradavek zkušeným pohybem rozepl její kalhoty, mírně je potáhl dolů a už cpe prsty do kundičky. Péro mi stojí k prasknutí při pohledu na tu scénu a Lenka na stole zatím vrní blahem to jak jí Petr prstuje. Po chvíli se prohne v pase prudce nadzvedne zadek a oba dva zíráme, jak Lenka prožívá svůj orgasmus. Když se zklidnila, tak se postavila, zapla kalhoty a stále nahoře bez dala Petrovi pokyn, aby se teď on položil na stůl.

Stoupla si před něj a bez jakýkoli zábran se mu sápala na kalhoty. Rozepla opasek, povolila kalhoty a vyhrnula mu triko nahoru. Uchopila kalhoty z boku, Petr se mírně nadzvedl a silně zatáhla rifle ke kolenům a Petrovo péro se tyčilo nad stolem jak pivovarský komín. Měl ho nejmíň dvacet čísel. Lenka mu začala kroužit jazykem po břiše a pravačkou si pohrávala s pytlíkem. Jazykem se přesunula až na varlata, postupovala po čuráku až na vrchol žaluda, kde otevřela pusinku a pomalu si ho strkala dovnitř. Dávala si záležet, aby mu poskytla co největší rozkoš. Stahovala mu předkožku co nejvíc to šlo a špičkou jazyka kroužila po špičce penisu až vyplázla jazyk a celý ho zase nasála dovnitř. Při pohledu, jak moje věrná manželka rozjíždí kuřácké dílo sem si již ulevoval výstřikem někam na podlahu. Klára se občas ohlídla, jak ti dva pokračují, jen se mlsně olízla a koukala zas na lidi. To už bylo na Petrovi patrné, že to nemůže dlouho vydržet zvlášť, když si ho Lenka vzala mezi prsa a šukacími pohyby za stálého olizování žaluda přiváděla k orgasmu. Lenka si toho také všimla, tak ho uchopila do pravačky, strčila do pusy a rychlými pohyby čekala na dávku horkého semena. Vůbec neucukla, jak to u ní bývá zvykem a snažila se toho co nejvíc spolykat, ale měla toho plnou pusu a teklo jí to z koutků a zbytek si jeho penisem roztírala po obličeji. Už jsem na nic nečekal a nenápadně se zas vytratil. Dostal sem chuť nechat si ho taky vykouřit...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.