Banner

Masturbace na bazéně

Když se to stalo, byl krásný letní den. My měli prázdniny a já s kamarády a holkami ze třídy jsme chodili do bazénu u nás ve městě. Ten den jsem šel já s kamarádem a doprovod nám dělaly 4 holky od nás ze třídy. Já měl tehdy 15 let a ony asi taky tolik, možná dokonce i starší, jelikož já jsem byl nejmladší ze třídy.

Masturbace na bazéně

Šli jsme tedy až k večeru, protože už tam nikdo nebyl a my jsme měli celý bazén pro sebe. Po asi 3 hodinách blbnutí a plavání, jsem se chystal k odchodu. Všichni řekli, že tam ještě budou kromě Evy. Byla to moje dobrá kamarádka a vždy mi se vším pomáhala, když jsem něco potřeboval, a byla to moje nejlepší kamarádka. Eva měla už 16 let a byla moc krásná, štíhlá blondýnka s krásnými a poměrně velkými prsy. Šel jsem tedy do sprch s Evou, která mě doprovázela. Když jsme došli k pánským sprchám zjistili jsme, že jsou uzavřené z důvodu opravy. To mě moc nepotěšilo, jelikož sprchu jsem docela potřeboval, když jsme se koupal v bazénu, kde je i napliváno a všechno možný. Eva mi řekla ať se vysprchuji u nich ve sprchách, že tam stejně nikdo není, a asi dlouho i nebude, a tak jsem tedy rychle vklouzl na dámské sprchy. Naštěstí jsme opravdu byly sami. Eva si sundala vršek plavek a já se snažil nekouknout, abych viděl ty její krásný prsa, ale to se mi nepovedlo. Poté si sundala i zbytek plavek a já měl před očima její krásný zadeček. Snažil jsem se ovládat, aby se mi nepostavil. Eva zašla do sprchy, a já se naštěstí ovládnul, a neměl jsem mezi nohama hnedka stožár.

Sundal jsem si plavky a najednou vykoukla Eva a zeptala se, jestli chci půjčit mýdlo. Stál jsem tam nahý a jen jsem natáhl ruku po mýdlu a zašel do sprchy. Byl jsem ve sprše asi minutku a slyšel jsem Evu, jak se mě ptá, jestli jsem už měl holku. Smutným hlasem jsem odpověděl, že ne, a doufal jsem, že to byla první a poslední otázka v oblasti holek. Potom se mě ještě zeptala na další otázku, na kterou mi bylo trapné odpovídat. Zeptala se, jak často masturbuji. Tato otázka mě zaskočila a byl jsem velmi překvapen, že se zeptala na něco takového. Najednou jako by se vše zastavilo. Chvíli jsem mlčel a přemýšlel o nějaké vtipné odpovědi. Po chvilce jsme ale cítil ničí ruce na zádech, jak mi sjíždějí až dolu na zadek. Chtěl jsem se otočit, ale Eva mě zadržela a řekla ať se ničeho nebojím a uvolním se, že mi teď bude moc hezky. Evě jsem naprosto důvěřoval, a tak jsem se ani nehnul a čekal co se bude dít. Eva mi začala namydlenýma rukama přejíždět po zadku a prstem se dostala do oblasti análu. Trochu jsem se sebou cukl, ale ona ihned řekla, ať se nebojím a jsem v klidu a uvolněný.

Penis se mi ihned postavil a já věděl, že takhle vzrušený jsem ještě nebyl. Eva se na mě namáčknula a já na zádech cítil její krásná prsa. Hrozně se mi to líbilo, poprvé jsem nahý se ženou a jen v tichosti doufám, že z toho bude i něco víc. Vypadá to, že moje přání se vyplnilo, jelikož Eva s opět pořádně namydlenýma rukama, nemířila k mému zadku, ale teď jsem cítil její ruku, kterou mi podjela mezi nohama na svém pytlíku. Dráždila mě tam prstem a já sebou začal znovu cukat. To už však Eva nechala bez povšimnutí a mačkala moje koule. Pořádně je promasírovala a já si přál, ať už se dotkne mého penisu. Moje přání se za nedlouho vyplnilo. Cítil jsem její ručku na mém tvrdém a vzrušeném penisu. Pomalu mi ho začala honit. Nejdříve po něm jen lehce přejížděla prstem a potom mi stáhnula předkožku a celou dlaní mi ho začala honit. Začala, jak už jsem říkal hezky pomalinku, a po chvilce své tempo zrychlila, a já už cítil že budu brzy stříkat.

Eva mi začala jezdit prsty po žaludu a pěkně mi ho promasírovala a já začal stříkat. Asi 2 nebo 3 dny předtím jsem nemasturboval, což se mi vyplatilo, protože o to byl výstřik větší a Eva jen dál honila můj penis. Doufal jsem, že dojde i k něčemu jinému, ale jakmile jsem se vystříkal a voda spláchla všechno sperma, Eva beze slova odešla. Za 3 dny se stavila ke mně domu a já ji s úsměvem pozval dál. Doufal jsem, že začne mluvit o tom, co se stalo ve sprchách, ale nejdříve o tom neřekla ani slovo. Jen mi řekla, že se sem mají stavit kamarádi, a že máme u mě počkat. Sedli jsme si tedy na gauč a já pustil televizi. Po malé chvilce mi zajela ruka do rozkroku a já se instinktivně nadzvedl. Eva mi sundala kalhoty a vzala si můj penis do své ručky a pomalu ho začala honit se slovy, že potřebuji zase vyprázdnit pytlík.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.