Banner
Banner

Meine neue Nachbarin

Asi minulý rok, když jsem ještě bydlel v činžáku, jsem se vracel večer z práce. V ten den se k nám přistěhovala i nová sousedka, ale to jsem já ještě nevěděl. Když jsem vytáhl klíče a snažil se je zasunout do zámku, někdo mě poklepal na rameno. Byla to pěkná žena, ani velká ani malá, prsa měla tak akorát do ruky, jenom šáhnout a její blonďaté vlasy nádherně kontrastovaly s jejíma zelenýma očima.

Meine neue Nachbarin

Poprosila mě, jestli bych jí nepomohl vynést nákup, a já, byť jsem byl unavený, nebyl proti. Cestou po schodech mi vysvětlila, že se přistěhovala zrovna dneska odpoledne do prázdného bytu po mém starém sousedovi. Samozřejmě se také nezapomněla zmínit o tom, že je svobodná. Konečně jsem vynesl její nákup až ke dveřím, poděkovala mi vskutku nádherně, dlouhým, žhavým polibkem a pak řekla, že si koupila láhev vína, aby zapila nový byt. To byl pro mě jasný signál, chtěla mě u sebe. Rychle jsem se s ní rozloučil a odběhl o patro výš, kde jsem bydlel. Bylo mi jasné, co budu dneska večer dělat. Byl jsem sám už dost dlouho, a tak jsem neváhal, rychle jsem vletěl do sprchy, pořádně se tam umyl a pečlivě vydrhl, pak jsem na sebe plácl svou nejlepší kolínskou, oblíkl se do svých nejlepších šatů a šel honem za ní.

Zazvonil jsem na zvonek a ona okamžitě otevřela, stála tam proti mně téměř nahá. Měla na sobě krajkovou černou košilku, samo držící černé punčocháče a okolo krku něco jako motýlka, chybělo jí jen jedno, kalhotky, to mi, ale vůbec nevadilo. Pozvala mě dál k sobě do bytu, v předsíni mi nezapomněla stisknout zadek a pak mě posadila na křeslo a řekla, abych si udělal pohodlí. Na chvilku odběhla a já se rozhlížel kolem. Bylo vidět, že se přistěhovala teprve dneska, bylo tu totiž plno krabic a spousta z nich byla ještě neotevřených. Už se vrátila, měla s sebou dvě skleničky a láhev červeného vína. Usmívajíce se nalila mi skoro plnou skleničku, sobě pak jenom do půlky. Láhev pak položila na zem, protože stůl, jak mi později řekla, ji zatím nedovezli a sedla si mi na klín. „Do dna!“ řekla a já rychle vypil skleničku vína.

Pak to začalo, začala mě vášnivě líbat, pak ji to zřejmě unavilo a začala mi strhávat mou košili, ani já jsem nezůstával pozadu a po košilce jsem jí sundal, a osvobodil krček, od motýlka. To vám byl pohled. Ňadra jako dvě holubice, tak čisté, tak krásné, nemohl jsem to vydržet a začal jsem si s nimi hrát, ona mezitím hladila moji hruď a kousala mě do krku. Za chvilku mi pomalu začala svlékat kalhoty, já už jsem to nemohl vydržet, všechno ve mně vřelo a začal jsem jí vzdychat do ucha. Už mě celého vysvlékla, objala mě nohama kolem pasu a začala hluboce nasedat. Bylo to úžasné, po celou dobu, mě nepřestávala vášnivě líbat a já se cítil jako muž. Těch deset minut bylo pro mě jako věčnost, jako by se zastavil čas, několikrát za sebou dosáhla orgasmu a pokaždé hlasitě vykřikla, až jsem se bál, že nás uslyší sousedé.

Nemohlo to trvat věčně, nakonec jsem to její divoké přirážení nevydržel a opájel se slastí. Když jsme byli hotovi, konečně ze mě sesedla, posbírala si prádlo a mně řekla, ať udělám totéž, potom se usmála a odešla zchvácená do sprchy, já se mezitím oblékl a zvedl se k odchodu, ještě jsem ji řekl, že si to někdy zopakujeme, ale buď mě neslyšela anebo jí to bylo jedno. Tak jsem otevřel dveře a šel do svého bytu. Ráno jsem ji pak potkal, usmála se na mě a řekla: „Dneska slavím taky.“ Já se usmál a už jsem přemýšlel nad tím, jaké to bude tento večer.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.