Banner

Milování na koleji

Když jsem po maturitě odešla na vysokou do jiného města, změnilo se pro mě hodně. Tento nový život, kdy už člověk chtě nechtě musí dospět a musí čelit tvrdé realitě sám, bez případné pomoci rodičů, mě ze začátku děsil. Proto jsem byla radostí bez sebe, když jsem zjistila, že se do stejného města na vysokou dostala i jedna moje bývalá spolužačka ze střední.

Po pár měsících se nám podařilo sestěhovat se i do stejného pokoje na koleji. S Eliškou jsem se na střední zas až tak moc nebavila, ale společné soužití nás brzo sblížilo natolik, že jsme se jedna druhé zcela otevřely a říkaly si i ta nejintimnější tajemství. Už se blížil konec prvního ročníku a já už si na novou roli studentky celkem dobře zvykla, a i zásluhou Elišky, se mi začal docela líbit. Jednou jsme náhodou zjistily, že obě sdílíme oblibu ve čtení erotických povídek na internetu a že nás to obě vzrušuje. Večer jsme pak na netu nějaký našly a nahlas si je četly. Některé povídky jsou místy opravdu k pousmání a my jsme se jimi bavily. „Strčil mi ho tam až po koule a začal tvrdě přirážet a já myslela, že mi vymrdá mozek z hlavy“ smála se nahlas Eliška při čtení jedné z nich. Měly jsme z toho ohromnou legraci a četly nejrůznější úryvky a vymýšlely nový. Nejen že to bylo vtipný, ale já už jsem byla i pěkně vzrušená. Některý odstavce mě pěkně rozproudily a já cítila teplo a vlhkost v kalhotkách. Proto, když jsme zhasly a šly spát, tak jsem si zajela rukou pod kalhotky a dráždila si klitoris a projížděla jsem si i dírku nejdřív jedním a pak i dvěmi a třemi prsty. I to mi přišlo málo.

Pocítila jsem strašnou touhu mít v sobě pořádný penis, a aby ho do mě někdo „rval až po koule“. Za chvíli jsem se udělala a slastně usnula. Druhý den odpoledne jsem byla na pokoji sama. Pohrávala jsem si s myšlenkou, že se zase udělám. Byla jsem celý den pěkně nadržená. Jednomu spolužákovi totiž na přednášce koukaly z džínů trenky s hezkým vzorem a mě hned přepadly moje erotický fantazie. Rozhodla jsem se, že si půjdu nejdřív umýt hlavu a pak si zapnu net a najedu na nějakou tu erotickou povídku a udělám se u toho. Už ve sprše jsem si zajížděla rukou mezi nohy a pohrávala si s poštěváčkem, a těšila se, až si to udělám. Když jsem otevřela dveře pokoje, pořádně jsem se lekla. Na posteli seděl kluk, který bydlí ve vedlejším pokoji. Řekla jsem mu ať jde pryč a co tam vůbec dělá. Načež on přešel ke dveřím zamkl a klíč schoval do kapsy. Projel mnou strach. Co budu dělat. Začala jsem křičet o pomoc, ale ucpal mi pusu a řekl, že si nemám hrát na nevinnou, že nás včera slyšel, jak jsme četly ty erotický povídky a že jsme asi pěkně nadržený a že on taky, tak ať se uklidním, a že si to můžeme spolu užít.

Myslím, že kdybych řekla, že to nechci, že by mě nechal, ale mě najednou ta situace celkem vzrušila a ta představa, že bych se pomilovala s úplně cizím klukem, mě začala celkem dost vzrušovat. Ještě včera, když jsem si to dělala, jsem toužila mít v sobě pořádný penis a teď ho můžu mít a já jsem bez závazků a ten kluk vypadá i docela dobře. Tyhle myšlenky mnou proudily v tu chvíli, když jsem řekla: „tak dobře“. Usmál se a přistoupil ke mně, lehce mě pohladil po mokrých vlasech a řekl mi, že krásně voním. Začal mě líbat na krk a rukou zajel pod tričko a začal se mi dobývat pod podprsenku. Hnětl mi prso a prsty dráždil bradavku. Hladila jsem ho po zádech a zajížděla až na zadek a chvilkami taky pod tričko a hladila mu hrudník. Sundal mi tričko i podprsenku a položil mě na postel. Dráždil mi bradavku jazykem a začínal rozepínat kalhoty. Taky jsem mu sundala tričko a začala ho zbavovat kalhot. Už v nich měl pěknou bouli. Měl celkem velký penis, ale hlavně hodně tlustý. Moc se mi líbil, a tak jsem si ho vzala do pusy a jazykem mu dráždila naběhlý žalud. Sem tam jsem jazykem zajela i do dírky v žaludu. Snažila jsem se strčit si ho do pusy celého a přirážet co nejrychleji, ale jeho velký penis se mi tam celý nevešel. Pohrávala jsem si i s jeho varlaty. Jemně jsem je krouživými pohyby mnula. Už jsem ho ale chtěla mít ve své dírce, a tak jsem ho nechala, a lehla jsem si na záda.

Čekala jsem, že už mi ho tam strčí, ale příjemně mě překvapil, že mi začal oplácet orální dráždění. Jazykem přejížděl po mém naběhlém a šíleně vzrušivém poštěváčku, vylizoval mi moje šťávy z dírky a prstem dráždil můj zadeček. Potom vzal do ruky svůj penis a začal poštěváček dráždit jim. Přejížděl mi po něm sem a tam a já byla na vrcholu blaha. Potom mi ho nastavil na kraj vchodu a přirazil. Cítila jsem, jak mi zajížděl dovnitř a cítila jsem se jím plná. Každý kousek mojí dírky ho vnímal. Byl ve mně natěsno a na maximum jsem si vychutnávala ten krásný pocit. Začal přirážet a mě se to hrozně líbilo. Třel se o moje stěny, varlata narážela na můj zadeček a svým podbřiškem a ochlupením mi trochu masíroval klitoris. Asi po dvou minutách dosáhlo moje vzrušení maxima a udělala jsem se. Byl to krásný intenzivní orgasmus. Tlačila jsem ho k sobě silou, abych ho tam měla co nejvíc a stehny jsem drtila jeho stehna. Chvilku mě nechal vydechnout a pak začal přirážet znova. Teď pořádně tvrdě a rychle. Varlata o mě pleskala, ale mě to docela bolelo, a tak jsem byla ráda, když jsem v sobě ucítila jeho sperma a on se udělal. Vyndal ho ze mě, lehl si vedle mě, objal mě a oba jsme oddychovali a odpočívali. Přitulil se ke mně ještě víc a řekl mi, že to bylo krásný. Cítila jsem to stejně. Hladil mě po vlasech a po bocích a bříšku. Tulil se ke mně a já si užívala ten lechtivý pocit, který vyvolávaly jeho dotyky. Samozřejmě tohle nebyl náš poslední společný sex a teď si ho užíváme celkem často, a to jako partneři. Chodíme spolu už přes rok a sex s ním mě pořád baví.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.