Banner

Míši 1. sex s Pavlem

Jmenuje se Míša a všechno to začalo, když mi bylo 16 let. Jak sami dobře víte, v tomto věku holka myslí na dost věcí. Asi jsem hezká, mají o mě kluci zájem… a spoustu dalších věci. Já v 16 letech byla ještě panna. Samozřejmě to každý věděl a já se té zátěže už chtěla konečně zbavit. Jenže v mém případě to bylo dost obtížné.

Míši 1. sex s Pavlem

Nikdy sem se totiž s klukem ani nelíbala a také jsem žádného neměla. Moje první pořádná pusa byla s mojí nejlepší kamarádkou, kamarádkou Janou, ale ona už měla pár kluku, tak věděla jak na to. Ale já osamocena a nezkušena jsem pusu od kluka nedostala. A proto jsem se rozhodla to napravit. Vůbec sem nevěděla, jak se té zátěže zbavit, tak jsem zkusila najit něco na internetu. Na internetu jsem hledala pár dní, bylo tam spoustu kluků, co by mě rádi chtěli připravit o panictví, ale byli z daleka a mně připadalo, že se s ním jen vyspím a už ho nikdy neuvidím. Já jsem na to chtěla mít krásné vzpomínky, a z kluků, které vůbec neznám, by asi krásné vzpomínky moc nebyly. Řekla jsem si, že když to má být poprvé a chci mít z prvního sexu krásnej, nezapomenutelnej zážitek, tak to musí být s někým, kdo se mi líbí, a po kom toužím. Moc se mi líbil jeden kluk od nás z ulice, jmenoval se Pavel.

Byl moc hezkej, ale měl oči pro jiný, typ holek. Líbili se mu blondýny s větším poprsím a krásným zadečkem, ale já byla kudrnatá tmavovláska s malýma prsama, měla jsem jen 2-ky a zadeček nestojí za řeč. Řekla jsem to všechno Janě. Ona mi pomohla a domluvila mi to s tím klukem, ale neřekla mu, co chci, ale pověděla mu jen, že s ním potřebuju mluvit. Pavel zašel ke mně domů. Já jsem byla strašně vystresovaná. Ale když přišel, tak jsme na sebe jen koukali. Šli jsme si sednout do obýváku na gauč. Dali jsme si víno. A já se moc rychle opila, nebyla jsem zvyklá, pít alkohol. Když jsem byla opitá, už jsem nebyla nervózní a Pavel tušil, že u mě není jen kvůli povídání. Zadívali jsme se na sebe a on mě políbil. Bylo to opravdu nádherný první polibek s klukem. On na nic nečekal a začal mě hladit na zadečku a prsou. Já jsem stála jako socha. Soustředila jsem se na líbáni a vychutnávala si to.

Pavel mi začal sundávat triko a přitom mě vášnivě líbal, rozepl mi podprsenku a sundal jí a on uviděl má malá ňadra. Začal je pomalinku cumlat a laskat. Bylo to velice příjemné, úplně jsem cítila, jak mi kundička vlhne. Došli jsme do mého pokoje a lehli jsme si na postel. Sundala jsem si kalhoty a najednou jsem ucítila Pavlovu ruku na mí vlhký kundičce. Hladil mi poštěvaček a koukal mi do očí. Sundal mi kalhotky a hned poté si sundal on všechno oblečení. A já uviděla jeho obrovskej penis. Roztáhl mi malinko nohy a začal mi lízat jeskyňku. Polohlasem jsem sténala blahem. Poté jsem cítila, jak jeho penis tlačí na mou kundičku, pomalounku do mě vnikal.

Protrhl mou panenskou blánu. Chvíli ho ve mně nechal, ať si má kundička zvykne na ten 17 centimetrový klacek. Po chvíli začal pomalu přirážet. Cítila jsem takovej krásnej, příjemnej pocit, a jak se mi pohupujou kozičky, jeho koule do mě narážely. Po pár minutách mě dovedl k orgasmu. Jak ucítil, že jsem se udělala, zpomalil a vyndal ho ze mě. A začal mi jí lízat a vychutnával si tu mou šťávičku. Znova ho do mě strčil a rychle přirážel. Cítil, že už bude stříkat, vytáhl ho ze mě a nastříkal mi své sperma na bříško a prsa… Chvíli jsme jen leželi na postýlce a já jsem si užívala ten krásnej pocit.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.