Banner
Banner

Moje milá maminka

Tento příběh se stal, když mi bylo asi 16 let. Bydlel jsem normálně s rodiči a svou mladší sestrou. Bylo ráno a mně ve škole odpadly první dvě hodiny. Celá rodina normálně vstala a postupně se začala vydávat na cestu za povinnostmi. Poslední doma zůstala mamka.

Moje milá maminka

(Moje mamka mě hrozně rajcovala, ale nikdy jsem si k ní nic nedovolil. Měla něco přes 30 roků, ale k zahození nebyla. Byla sice trochu při těle, prsa už taky nebyla nejpevnější, ale podle mě, pořád kus.) Počkal jsem tedy až mamka odejde. Hned jak zaklaply dveře, už jsem seděl v obýváku a honil si péro. Věděl jsem, že mám ještě čas a nikdo nepřijde, a tak jsem si chtěl ještě užít. Jak jsem si tam tak seděl a honil péro, tak se stalo něco, s čím jsem opravdu nepočítal. Jak jsem byl zabrán do své aktivity, ani jsem nepostřehl, že se domů vrátila mamka. Uvědomil jsem si to až v době, co jsem viděl, že otevírá dveře do obýváku, kde jsem seděl já a volá na mě, že si zapomněla klíče od auta. Mamka otevřela dveře a viděla, jak tam sedím a v ruce si držím svoje péro. Nevěděl jsem, co bude následovat, ale co se stalo, mě ani ve snu nenapadlo. Mamka chvíli stála ve dveřích a vypadala rozpačitě.

Pak ale najednou přišla ke mně. Klekla si a začala mi honit péro. Do této doby jsem nic podobného nezažil a byla to slast. Jak mi mamka honila péro, tak se jí z úst začaly drát věty: „Víš, to je naprosto normální, že si v tomto věku děláš dobře. Jsem ráda, že to děláš, aspoň vím, že si zdravý a normální. Nemusíš se za to stydět, ale mohl si mi to říct a mohla sem ti s tím pomoct.“ Nevěděl jsem, co mám na takové slova odpovědět, a tak jsem jen seděl a vychutnával tu slast. Mamka po chvíli přešla k důkladnější práci s mým klackem a strčila si ho do úst. Myslel jsem, že tu slast už snad nevydržím. Mamka kouřila velice šikovně a byla ráda, když viděla, že jsem spokojený a je mi to příjemné. Najednou jsem cítil, že už budu. Řekl jsem to mamce, ale ta kouřila dál. Najednou to ze mě vystříklo a já se slastí rozplýval. Mamka jen očistila moje péro a odešla do práce. Já jsem byl úplně mimo a v hlavě se mi přemítalo, co se právě stalo. Pak jsem se zvedl a šel do školy.

Ve škole jsem se nemohl soustředit, pořád se mi honilo v hlavě, co se ráno stalo. Když jsem pak dorazil domů, byl sem zvědav, co se bude dít. Ale mamka přišla normálně z práce a dělala jakože nic a vůbec se k oné události nevracela. Asi za týden jel otec na služební cestu a sestra přespávala u kamarádky. Mamka se šla vykoupat a já sedl k počítači. Najednou mě mamka zavolala a zeptala se mě, jestli se nechci vykoupat s ní. (Koupeme se spolu normálně, ale za těchto okolností jsem měl hned v kalhotách stan) Řekl jsem, že jo a začal se svlékat. Péro mi stálo a mamka si toho musela všimnout, ale nedala to najevo. Vlezl jsem k ní do vany a koukal na její nahé tělo. Více se zvedla, abych viděl ty její nádherný velký cecky. Viděla, jak mě to rajcuje, ale nedala to najevo. Řekla, že mě umeje a vzala do ruky mýdlo. Začala mě mydlit a jako by nenápadně zavadila o mojí trčící kládu.

Vydal jsem lehký vzdech a ona se na mě jen usmála. Vzala do ruky moje péro a zase mi ho vyhonila. Pak se otřela osuškou a odešla. Vylezl jsem z vany a šel do pokoje. Tam jsem na ni narazil. Seděla v křesle nahá a koukala na moje péro. Zeptala se mě, jestli už jsem měl někdy něco s ženou. Řekl jsem, že ne. Zeptala se mě, jestli bych chtěl ochutnat chuť ženské kundy a roztáhla nohy. Na nic jsem nečekal a přistoupil k ní. Vždy jsem si přál ochutnat tu slastnou chuť šťáv, o které jsem toho tolik četl. Hned jsem ji začal lízat. Chutnala skvěle a já se nemohl nabažit. Pak jsem do ní strčil jeden prst a ona na něj začala hned přirážet. Přidal jsem druhý a třetí a její slastné vzdychy mi byly důkazem, že dělám vše dobře. Když mamka najednou řekla: „Neee, už mě nemuč, narvi mi ho tam!!!“

Na nic jsem nečekal. Od té doby, co vím, na co je péro, jsem čekal jen na takovýto moment. Položil jsem špičku na okraj kundy a začal do ní pomalu zajíždět. Vychutnával jsem si ten pocit teplé kundy, která svírala moje péro. Bylo to něco úplně jiného, než když si ho honím a já se nemohl nabažit. Ihned jsem do ní začal tvrdě přirážet. Řvala na mě, ať jí vymrdám duši z těla. A já ještě přidal na rychlosti. Začala kňučet a řvát. Cítil jsem, že už budu, ale poznal jsem zároveň, že ona taky. Znova jsem přidal na rychlosti, už jsme šukali o sto šest, což museli slyšet i sousedi. Matka řvala na celý kolo a tím mě ještě víc rajcovala. Najednou jsem cítil, jak se mi její kunda svírá okolo mého péra, a to mě totálně dodělalo. Začal jsem to do ní pumpovat a ona řvala, jak perverzní nadržená děvka. Svalili jsme se na sebe a jen tak leželi. Matka poté vstala. Očistila moji kládu a šla se znova umejt. Také jsem se umyl, a pak jsme šli oba spát. Nic víc už nenásledovalo, ale doufám, že bude...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.