Banner
Banner

Moje první láska Tomáš

I když jsem měl za sebou několik poznávacích zkušeností s holkami a jedním klukem, tak to pořád nebylo ono. Ale vše se vylepšilo, až když jsem se blížeji seznámil s jedním ze svých spolužáků. Mě bylo v té době 15 a jemu stejně jako mě a byl to takový nádherný kus chlapa: štíhlí krásný blonďáček.

Moje první láska Tomáš

Jednou jsme se stěhovali ze třídy do pracovny přírodopisu a nějak ani nevím jak, to vyplynulo ze situace, a tak jsme si sedli spolu do poslední lavice. Učitelka začala něco přednášet a my ji nijak nevěnovali pozornost. Ale pak na mě přišla řada, když jsem musel přečíst určitý odstavec a jakmile jsem začal číst, ucítil jsem, jak se Tomášova ruka ocitá u mě mezi nohama a několikrát my přejel po koulích přes kalhoty. Já jsem se jen zavrtěl a pousmál se, a to dalo Tomášovi signál, že se mi to líbí, a tak jsem jeho ruku brzo pocítil opět na mých koulích, ale už přes slipy. To už, ale byl zase ve čtení na řadě Tomáš, a tak i já jsem mu rozepnul knoflík a zip od džínsů a zalovil mu v kalhotách a několikrát jsem mu přejel po jeho topořícím se klacku. Když jsem, ale chtěl dát ruku pryč, tak mě zadržel a strčil jsi ji pod slipy, a tak jsem mu několikráte přejel po žaludu, dokud nezazvonilo.

Pak vše na chvilku utichlo. Znova se vše probudilo, až když jsem šel s Tomášem domu, on vždy zacházel k babičce, kterou jsme míjeli oba dva při cestě domu. Tam mi ještě jednou zajel rukou do kalhot a domluvili jsme se, že půjdeme za dalším spolužákem, jen tak na návštěvu, ale v jeho očích jsem spíše zahlédnul, jak se mu tam blízká naděje sexuálního dobrodružství. No nic, domluvili jsme si hodinu a místo, kde se sejdeme a pak jsme spolu vyrazili společně za dalším spolužákem. Cestou jsme míjeli, takoví malý lesík a povídali jsi o prožitém dnešku, když v tu chvíli mi Tomáš opět zajel svou dlaní do kalhot, ale ne už přes slipy, ale na holé tělo, kde mě chytnul za ptáka a při chůzi mě honil. Byla to tak zajímavá onanie, že jsem byl v sedmém nebi. Ale onanie brzo skončila, když jsme vyšli z lesíku, tak už všude chodili lidé a nechtěli jsme nic riskovat, a tak vyndal ruku z mých kalhot a pokračovali jsme v cestě. U kamaráda jsme moc dlouho nepobyli, jen jsme prostudovali, co má nového a zase jsme pelášili domu, ale ještě před lesíkem jsem se zase do toho dali.

Ale teď už oba dva, já jsem Tomáše při chůzi honil v kalhotách a on zase mě. Pak ani nevím proč, jsme se začali pošťuchovat a skončili jsme na takové malé lesní cestičce, nedaleko od hlavní cesty. Tam jsme si stáhli kalhoty až ke kolenům, já jsem se připlácnul ke stromu a vyšpulil jsem zadek, Tomášek už s postavenou kládou se pomalu přibližoval k mé skoro panenské dírce a pak prudce přirazil. A začal ve mně jezdit sem a tam, bylo to tak krásné, že jsem ještě jeho ruce, jež mě drželi za boky vzal a přesunul je na svůj ztopořený klacek a on pochopil hned, že chci, aby mě ještě honil. Po několika minutách soulože, jsme se vystřídali. Já jsem ho píchal a honil a on mi krásně přirážel a vzdychal v každém přírazu. Takhle jsme se ještě prohodili mockrát. Naposledy, když ho do mě šoupal, jsem Tomáškovi navrhnul, že bychom si je mohli vykouřit. Ta myšlenka ho zřejmě nadchla, a tak mě otočil, a klekl jsi hned přede mě a neohrabaně ho olizoval, a dokud jsem ho nezarazil a neklekl jsi před něho já, s tím, že jsem mu přetáhl předkožku a celého ho pohltila má pusa a začal jsem ho krásně kouřit, sát a sem tam masírovat varlátka.

Viděl jsem, že Tomáš je v sedmém nebi, a tak jsem ho takhle kouřil moc dlouhou dobu, než se začalo venku stmívat a my museli honem běžet domu. Od té doby už nic nebylo a celkem mě to i mrzelo, ale to se změnilo, když jsem asi tak za dva měsíce, šel k Tomášovi na návštěvu, protože nikoho neměl doma, tak jsme si pustili kousek nějaké porna. Tomáš se hned svléknul do naha a pořád se vytahoval, že mu už stříká. Mě sice taky už stříkal, ale nijak jsem se s tím nevytahoval. Pak Tomáš vypnul kazetu s televizí a za ruku mě vedl k umyvadlu, že my ukáže, jak stříká. Stoupnul jsi na špičky a začal jsi ho honit, asi mu neunikla má boule v kalhotách a při masturbaci se pořád na mě díval a opět krásně vzdychal. Pomalu jsem cítil, že už bude hotový, a tak jsem rychle začal jednat. Odtrhl jsem jeho ruku, od jeho čuráka a klekl jsem si opět k jeho nohám a začal ho zase kouřit a během několika sekund mě Tomáš postříkal svou mohutnou dětskou šťávičkou. A to bylo vše, co jsme spolu zažili. A to mě docela mrzí až do dneška, že jsme nerozvíjeli dále svůj vztah. I když nevím, jak je to možné, tak dodneška, když procházím, tím lesíkem, tak mi je divné, že nás nikdo v našich sexuálních hrách neviděl. Zaráží mě až ten fakt, že několik dní poté naší souloži a stříkání, prostě po tom všem se u nás po škole rozkřiklo, že jsme teplouši a několik lidí si mě začalo od té doby silně dobírat. O Tomášovi jsem později slyšel, že je na vojně a do poslední chvíle nevím, kde skončil...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.