Banner
Banner

Moje sestřenice Pavlínka

Byl krásný letní den a já jako vždy jel na prázdniny k babičce, v té době mi bylo asi 16 let a náhle nečekaně přijela moje o rok mladší sestřenice Pavlínka, byla to slečna s krásným zadečkem a s krásně hlaďoučkou kundičkou. Dělali jsme to spolu vždy, jen tak přes věci.

Moje sestřenice Pavlínka

Když odešla babička na nákup, tak za mnou přišla Pavlínka do kuchyně a řekla: „Hele Lukáši já jsem koupila kondomy na to, že už to panenství chci mít za sebou, prosím budeme se milovat?!“ Já neváhal, svlíknul jsem se do naha a můj penis stál, jak kolík. Pavlínku jsem také svlíknul do naha, měla na sobě krásnou růžovou podprsenku a krásný černý tanga, svlíknul jsem jí kalhotky a podprsenku a začal jsem jí lízat klitoris. Ona zatím jemně svou rukou mi honila penis. Asi po hodině lízání a honění jsem ji vzal, položil jsem ji na pračku a jemně jsem jí ho tam strkal. Nejdříve se svíjela v křečích, ale pak když už tam byl celej, tak se svíjela a vzdychala slastí, mrdal jsem ji jako nikdy předtím.

Jak pračka prala, tak ty vibrace byly příjemné a Pavlínce to pomohlo k vrcholu chytit svůj první orgasmus. Cítil jsem, jak můj penis jemně svírá její pochva a tak jsem přidal ještě víc až Pavlínka zaječela a začala stříkat svoje teple stavy. Ihned jsem zarazil jazyk do její pochvy a vycucal a vypil vše, co vystříkala. Pak jsme se vášnivě líbali a potom jsme šli na gauč. Já si lehnul, ona si na mě zadečkem sedla a začali jsme mrdat. „Pojď, jo achhhh, jo Luky pojď, vyšukej mi mozek z hlavy“ „Anooo lásko, už budu,“ řval jsem na ni, jakmile jsem byl blízko, vyndal jsem ho a začal jsem ho honit, ona si vzala moji kládu do pusinky a vše spolykala. Potom jsme usnuli a za hodinu mi říkala, že to bylo nádherné, a že si to někdy zopakujem, ale bez kondomu. Teď je mi 25 let a mrdám ji furt. Máme spolu už 6 dětí a chceme vííícccc...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.