Banner

Moje sestřenice Věrka

Letos o prázdninách k nám opět přijela moje sestřenice Věrka. Jezdí k nám každý rok, ale vzhledem k tomu, že jí bylo na jaře patnáct let a vypadá už jako dospělá ženská, nemusím se s ní stydět ukázat se mezi lidmi.

Moje sestřenice Věrka

Jednoho dne se naši rozhodli, že zajedou do okresního města navštívit známé a současně nakoupí potřebné dary na svatbu mé další sestřenky, na níž jsme měli jet koncem prázdnin. Zpět přijedou večerním autobusem a proto jsem měl připravit večeři. Věrka se domluvila s dívkami ze sousedství a odešly společně na koupaliště. Já zůstal doma a učil se vyhlášku do autoškoly, kterou jsem začal dělat. Seděl jsem nad knížkou asi dvě hodiny a už jsem toho měl dost. Osprchoval jsem se a tak, jak jsem vyšel nahý ze sprchy, jsem lehl na postel, zpod matrace vytáhl ukrytý porno časopis a jednou rukou jsem listoval, zatím co druhá ruka začala mačkat mé přirození a stahovat předkožku přes žalud. Tak jsem byl zaujatý touto činností, že jsem nepostřehl, že venku začalo prudce pršet a blížila se bouře.

Vyrušilo mě až cvaknutí kliky a Věrka, stojící mezi dveřmi. Tričko i šortky měla úplně promočené, přilepené na těle a voda z ní jen kapala. Stála a hleděla na můj vztyčený úd. Poslal jsem ji rychle svléknout a usušit se, aby nebylo všechno umáčené. Sám jsem chtěl využít chvilku, kdy bude v koupelně a rychle se obléct. Jaké bylo moje překvapení, když hned mezi dveřmi stáhla oblečení a zůstala jen tak. Potom vytáhla z batohu ručník, poutírala se, usedla na druhou stranu mé postele a prosila, zda se může dívat, jak si to dělám. Rychle jsem si ji prohlédl. Měla pěkná špičatá prsa s drobnými bradavkami, ploché bříško a dole hustý rezatý kožíšek, v němž ukrývala svůj klenot.

Souhlasil jsem, ale s podmínkou, že až skončím, udělá se rovněž i ona. Když přikývla, začal jsem pokračovat v masturbaci. Pod vlivem její přítomnosti jsem byl hotov nezvykle brzy a stříkal jsem na své břicho i stehna. Když jsem vyčerpaně skončil, naklonila se Věrka ke mně, prstem nabrala mé semeno a opatrně olízla. Patrně jí chutnalo, neboť to zopakovala ještě několikrát. Potom si začala hladit své kozičky, až se malé prsní dvorce začaly nalévat a bradavičky se vztyčily. Jednou rukou sjela dolů a začala si probírat lupínky na lasturce. Naklonil jsem se, abych lépe viděl. Tu jsem spatřil třpytící se kapičky její rosy na záhybech. Náhle mezi nimi vyčníval malý, světlý výstupek, velikosti fazolky. Věrka kolem něj divoce několikrát zakroužila prstem a za hlasitého vzdychání se z ní řinul potůček její šťávy.

Místnost se naplnila omamnou, přitažlivou vůní a já neodolal a začal jazykem olizovat její vlhké pysky a rty jsem uchopil tu světlou fazolku a začal ji zlehka sát. Věrka začala opět vzdychat a další příval z její pičky se vléval přímo do mých úst. Mezitím můj klacek už opět stál v pozoru. Věrka si toho všimla, uchopila jej do úst a jazykem kroužila kolem žaludu, který brzy začal pulzovat a plnit její ústa výstřiky bílé lávy. Zřejmě jí náramně chutnala, protože neunikla ani kapička. Potom jsme ulehli vedle sebe a začali si prohlížet můj časopis. Věrka si každou chvíli zajela rukou do své rezaté houštiny a můj kolík zase trčel jako na začátku. Otočil jsem Věrku na záda a prstem jí začal lechtat na lasturce, přičemž jsem občas zajel dovnitř. Takto jsem ji vzrušoval, dokud nezačala být opět řádně mokrá. Už jsem se chystal zasunout svůj nástroj do její pičky, když se náhle poněkud odsunula a dala tím najevo, že si to nepřeje.

Pošeptala mně, že má strach z bolesti, protože ještě nikoho neměla. Začal jsem ji tedy opět vzrušovat, nejprve prsty, později jazykem a když už byla opět na pokraji orgasmu, lehl jsem mezi její nohy a pomaloučku začal zasunovat svůj ocas do její úplně promočené, roztažené jeskyňky. Kousek to šlo jako po másle, ale v tom jsem ucítil pružný odpor panenské blány. Lehce jsem zkoušel zatlačit, ale blána odolávala. Věrka jen vrněla rozkoší a na možnou bolest úplně zapomněla. Chytil jsem ji za zadeček, přidržel a zatlačil. Můj šulín byl uvnitř a Věrka jen překvapeně hýkla. Začal jsem pohybovat údem a po chvilce již i Věrka vesele přirážela.

Náhlá křeč nás zachvátila současně a za hlasitých výkřiků jsme prožili překrásný orgasmus, po němž zůstala na mé posteli velká, vlhká a voňavá skvrna s několika kapkami krve. Blížil se večer a proto jsme se rychle osprchovali a začali dělat večeři, aby neměli rodiče námitky, že jsme byli celý večer hladoví. Následující dny prázdnin jsme si užívali v podobném duchu. Když se přiblížil den Věrčina odjezdu, smutně jsme se loučili, ale když jsme si uvědomili, že se uvidíme zanedlouho na svatbě naší sestřenice Ivany, těšili jsme se na konec prázdnin a dobu, kdy zase budeme spolu.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.