Banner

Moje školní láska

Od svého mládí jsem poznal spousty holek, ale jenom jedna na mě zapůsobila ze všech nejvíce, a to když jsem se dostal na střední školu. Byla to moje spolužačka jménem Adriana. Měla krásné černé vlasy a černé oči, super poprsí a nádhernou prdelku. Mnohokrát jsem si ji představoval při mém honění, jak si to s ní rozdávám ve sprše a razím její tunel, až do vystříkání poslední kapky semene.

Moje školní láska

Jednou ve škole při tělocviku, když jsme se převlékali, tak měly holky zavřenou šatnu a musely se převléct s náma. Když jsem uviděl, jak si sundává svojí krásnou sukýnku a viděl její tanga, zahlédl její pisky, jak se derou na svobodu ven. A v tom se mi začal klacek stavět neuvěřitelnou rychlostí vzhůru. A proto jsem okamžitě vyběhl na záchod a vyhonil si ho. Při honění někdo zaťukal na dveře od záchodu a já byl tak rozrušený, že nevěděl, co dělám, otevřel jsem dveře a ani jsem ho neměl v kalhotách. Byla to ona. Adriana, podívala se na mě a řekla. „Já dávno věděla, že tě vzrušuju a to s těma tangama jsem ti nastražila, abych zjistila, jak budeš reagovat.“ Zavřela dveře, zamknula a odpověděla: „Chci tě, chci tvého čuráka hladit a chci, abys do mě vypustil svoji dávku polevy.“ Začala se svlékat a já jsem se neudržel, skočil jsem po ní a kousal jí do krku a mačkal jí její pochvičku. Olizoval jsem její bradavky a jemně okusoval jako nějaký kus masa, ona začala skučet a šeptem řekla: „Udělej mě jako žádnou jinou přede mnou.“

Sundala mi boxerky a začala mi zpracovávat můj klacek, když přitvrdila, tak že jsem byl skoro na vrcholu, vzala ho pusou a dopracovala ho a náhle vystříkl můj klacek ohromnou silou do jejich krásných úst. Ochutnala a řekla: „To bylo to nejlahodnější, co jsem kdy ochutnala.“ Když byla nakrmená, tak mi ho vzala do ruky a začala hladit, já byl za pár sekund napnutý jako pružina a znovu připraven k akci. Stoupla si ke mně zády a předklonila se a řekla: „Narvi mi ho tam, chci ho tááám.“ Když jsem ji jebal šílenou rychlosti, až se neudržela a začala hlasitě sténat a nadávat, ještě víc jsem zrychlil nárazy svého penisu do její kundičky. A když už měla dost, tak si mi sedla na klín, strčila si můj poklad do kundy a začala hbitě poskakovat. Já měl větší tendenci zrychlovat, až jsem to do ní nastříkal úplně všechno, svoje sémě, a můj penis začal chabnout. Nakonec mi ho políbila a poděkovala mu za nevšední zážitek. Oblékli jsme se a přišli do haly, nikdo si ani nevšiml, že jsme byli přes 1 hodinu pryč. Zahráli jsme si trochu fotbalu a šli domů. Ovšem já následoval svojí Adriánu a doma jsme pokračovali ve svých sexuálních hrátkách.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.