Banner

Mrdání s Boženou

„Hele, Boženu už zase táhnou k hajzlíkům, už je zase pěkně vožralá, ty jí zase zmrdaj tu díru,“ řehotali se kámoši u stolu. Abyste byli v obraze. Božena je asi 40-ti letá ženská, ale chlast už z ní udělal šedesátiletou stařenu. Prý, než začala chlastat, byla pěknej kus ženský. Jedno jí prej však zůstalo - chuť na šukání.

Mrdání s Boženou

Myslím, že všichni starší štamgasti už do ní svýho čuráka zapíchli, jen my mladí pouze čumíme. Dneska vyšlo šmírování na mě. Šel jsem na WC a pozoroval, jak Božena kouří čuráka a druhej jí rajbuje pěkně tu její rozmrdanou píču. Ani jsem si to neuvědomil, ale najednou jsem svíral v ruce tvrdého čurana a proháněl ho levačkou, pěkně od srdce. Právě, když se mi blížil výron, zařval Božčin píchač kundy, že už jí vysvěcuje díru a ocas mi v ruce zvadl na hadr. On si utřel čuráka o Božčinu prdel, otočil se ke mně a řekl: „Jestli si chceš zamrdat, tak už má píču volnou.“ Božena ještě kouřila toho druhýho frajera a já se osmělil vrazit jí do píči 2 prsty. Trochu zavrtěla prdelí a začala se na ně přirážet. Z kundy jí kapalo semeno a mně už stál ocas jako svíčka. Chytil jsem čuráka, nasadil ke vchodu do kundy a pomalu do ní rval velkou bambuli žaluda.

Božena právě vyplivla čuráka, který se jí vysemenil do pusy a zařvala: „No konečně pořádnej bimbas, dělej láduj ho tam, už se mi to blíží.“ Po několika tazích začala ječet a škrabala zeď, až mi z toho naskakovala husí kůže. Prcal jsem ze všech sil a za chvíli se dostavil výsledek. Gejzír semena stříkal do Božčiny kundy a ta ječela jako Viktorka u splavu - prý takovou mrdanici už dlouho nezažila. „Nechceš mi vylízat kundu? To mám moc ráda.“ Úplně mi přeběhl mráz po zádech, když jsem si uvědomil, že bych měl tu, kdo ví jak dlouho nemytou, píču lízat. „Díky, ale nemám zájem,“ řekl jsem a chtěl odejít. „A nechceš jít se mnou domů, vykoupu se a navoním.“ Byla to lákavá nabídka a já ji přijal. Zaplatil jsem, vyslechl si nejapné poznámky kámošů a odcházel s Božkou do nedaleké bytovky. Trochu jsem se bál, do jakého bordelu vlastně přijdu, ale byl jsem mile překvapen.

Božena měla celkem uklizeno a v ložnici to dokonce vonělo, neboť měla čerstvě povlečené postele. Zmizela v koupelně a já se posadil na postel. Za chvíli přišla úplně nahá. Měla moc krásné tělo, nikdy jsem ho v těch upocených a zmuchlaných hadrech, ve kterých se válela po hospodě ani nezaregistroval. Kozičky - slušné trojčičky, na nich pěkně trčící růžové bradavčičky zvaly k pěknému polaskání. Kundu měla černou jako noc, nevyholenou, ale to mám právě na ženských rád. Proto jsem ještě nikdy neprcal mladou holku, ale šukám většinou postarší manželem zanedbávané dámy. „Pojď už mě vylízat, třesu se chtíčem jako puberťačka.“ Když jsem chtěl odejít do koupelny, stáhla mě mezi stehna a řekla, že mě vykouří i neumytého. Roztahovala si tu svojí beranici a mezi pysky visely dva nádherné růžové závojíčky. Kdo by odolal a nevsál je do své pusy? Já teda rozhodně ne.

Cucal jsem je jako tu nejlepší lahůdku na světě a z Božky vytékala šťáva proudem. Všiml jsem si, že se jí leskne řitní otvor od šťávy, která se jí valila až na prdel a pomalu do ní zasunul jeden prst. „Áááhhh to je nááádheraaa, chceš mě mrdat do prdele? Neboj dneska budeš první.“ Vzpomněl jsem si na ty prasata, co na ní řádili u hajzlíků a už jsem si ji přetáčel na břicho. Dostala několik ran dlaní přes bílou prdelku, vykvikla jako malé prase a pěkně vyšpulila prdel. Nasadil jsem, už opět pěkně velkou bambuli, žaluda k prdelnímu otvoru a prudce zatlačil. Vjel do ní sice jako po másle, ale přeci jen měla prdel těsnější než kundu. Svírala prdel až mě občas pták zabolel a já v legraci křičel, že by mohla cvakat šestku drát. Smála se a přirážela s velkou vervou a já si vychutnával tu její těsnou prdel a prodlužoval svůj výstřik.

Když už Božka pode mnou 4x ječela, rozhodl jsem se to skončit. Měl jsem tam toho požehnaně a po vytažení čuráka jí z prdele teklo proudem bílé semeno. „Takhle pěkně už jsem si dlouho nezamrdala, každej se jen vycákne a vodejde a jestli mě udělal, ho vůbec nezajímá. Přijdeš ještě?“ „Proč ne, když budeš chtít,“ řekl jsem, oblékl se a odcházel se domů vyspat. Ale už teď jsem se těšil, že Božku zase budu šoustat a bez čumilů. Od doby, kdy jsem toužil vymrdat Boženu jsem měl mnoho představ, jak bych to s ní dělal, ale ten večer jsem se spokojil s "pouhou" klasikou a své sny si s ní zrealizuji při příštích návštěvách.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.