Banner

Můj první análek

Začalo to na škole, když jsem seděl se svojí spolužačkou v kavárně, kde mi měla vysvětlit nějaké otázky před absolutoriem, trochu se pilo a ani netuším, jak se to stalo, ale naše řeč nějak přešla od školních blábolů na sexuální téma. Nestačil jsem se divit, jak ta pohledná brejlatá holka, o které si celá škola myslela, že celou dobu jen leží v učebnicích, najednou začala naprosto otevřeně vyprávět o svém bohatém sexuálním životě.

Můj první análek

Mimo jiné stále zdůrazňovala, že ji nedokáže nic tak uspokojit jako anální sex, no můžu říct, že po pár minutách jejího vyprávění, bylo moje péro tvrdé jako skála. Já, tenkrát pouze jako anální snílek, koukal jako nadržené tele na nové vrata. Od toho okamžiku jsem vůbec nepochyboval o tom, že ona bude ta moje velká anální učitelka. Když jsem se jí na to zeptal, tak říkala, že to nebude žádný problém, ale že už to potřebuje co nejdříve. Potom zajela rukou pod stůl a začala hladit a mačkat mého brutálně betonového ptáka, úplně se mi zatmělo před očima a málem jsem si nastříkal do kalhot. Ten večer už bohužel každý měl svůj program, tak nemohlo k ničemu dojít. Naše dohoda zněla, že se sejdeme za dva dny před kolejema, kde byla ubytovaná. Toho dne jsem byl od rána nadrženej jako prase, půjčil jsem si na večer od otce auto a jel na dohodnuté místo.

Ona už tam čekala krásně rajcovně oblečená v letních šatečkách a obutá na vysokých podpatcích, no úplně jiná holka, za kterou se musel každý otočit. Nasedla do auta a já se zeptal kam pojedeme. „To je jedno, ale rychle, už jsem celá vlhká,“ odpověděla. Jel jsem kousek za město a zaparkoval za nějakou starší opuštěnou zemědělskou usedlostí. Okamžitě po zastavení auta mi sama vytáhla čuráka z kalhot a začala ho kouřit, byl jsem jako v ráji, tak krásnou kuřbu jsem ještě nezažil. Potom jsem jí začal hladit kundičku přes kalhotky, když jsem jí je chtěl sundat, tak řekla, že to má ráda, když je má oblečené, tak jsem je jenom odhrnul a začal ji prstit, tekla jako Dunaj, pak jsem jí zasunul péro do kundičky a začal přirážet, po pár přírazech mi řekla, že tohle není ten důvod, proč jsme tady a že ho chce do prdelky.

Klekla si na sedadlo vystrčila na mě svůj krásný zadeček. Tak jsem si naslinil péro a pomalu ho zasouval do jejího análku, nestačil jsem se udivoval, jak tam lehce klouzal, byla to nádhera, stoupl jsem si nad ni a mrdal ji krásně ze shora. Začala hlasitě hekat a vulgárně komentovat naše šukání, bylo to strašně vzrušující. Potom si lehla na záda a dala si kolena na prsa, její dírka do zadečku se krásně rozevřela, byla nádherná, začal jsem do ní strkat jazyk a ona řekla, ať jí tam plivnu, udělal jsem to a pak jí začal zase mrdat, její díra se stále zvětšovala, byla to senzace, pak jsem si lehnul na záda a ona si sama análkem nasedla na mého čuráka a rajtovala jako na koni. Řekl jsem, že už budu, tak ho rychle vytáhla a začala ho divoce kouřit a u toho se mi dívala do očí, už se to nedalo udržet a celej jsem se do ní vystříkal. Vše spolkla, dala mi pusu na nos a řekla, že tohle si musíme určitě udělat ještě někdy. Už k tomu nikdy nedošlo.

Byl to ten nejkrásnější sex mého života a od té doby preferuji hlavně anální sex s dívkou. Moje manželka na to moc není, tak bych rád prožil podobné zážitky s dívkou, která má ráda análek jako já.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.