Banner

Můj syn a jeho kamarád

Je mi 35 let, jsem vdaná, pohledná černovláska, která má sex ráda a s manželem jsem nikdy neměla žáden manželský problém. To, co Vám chci vyprávět, se mi přihodilo minulou sobotu a po pravdě řečeno, jsem z toho ještě teď dost rozhozená a nevím, co si počít dál.

Můj syn a jeho kamarád

Manžel pracuje jako stavbyvedoucí u jedné velké stavební společnosti a pracovní povinnosti ho na minulý víkend zavály až na druhý konec republiky. Domluvila jsem se teda se svou přítelkyní, že přijde ku mně, dáme si nějaké víno a pokecáme o všem možném. Můj 15ti letý syn Lukáš mi sdělil, že k němu na noc přijde kamarád Kuba. Proti tomu jsem nic neměla, vždyť u nás spal již několikrát. Asi ve tři odpoledne přišla Jana a hned vytasila lahvinku dobrého bílého. Klábosily jsme o všem možném a při pití druhé láhve se náš hovor už stáčel k sexu. Ani nevím, kdy k nám přišel synův kamarád. No nezůstalo jen u dvou lahví a tak, když má přítelkyně kolem desáté večer odcházela, byly jsme trošku ovíněné.

Já si pak vlezla do koupelny a při vzpomínce na náš rozhovor o sexu, jsem zajela rukou na svou kundičku a jemně jsem si ji masírovala, až jsem do ní postupně dostala skoro celou ruku. Po velkém výbuchu v mém klíně, jsem bezmocně zůstala ležet v teplé vodě. Po chvíli jsem se probrala, vylezla jsem z vany oblékla se do noční košilky, která mi sotva sahala do půli stehen. Sedla jsem si do obýváku a jen tak jsem seděla a myslela na to, že mám ohromnou chuť na pořádný šoust. Manžel nikde, tak jsem si začala zase hrát se svou kočičkou. Najednou jsem ale zaslechla z pokoje mého syna nějaké zvuky. Zvědavost mi nedala a já se šla podívat k pootevřeným dveřím. Co jsem spatřila mi trochu vyrazilo dech. Lukáš i Kuba si honili své péra a musím říct, že na patnáctileté kluky je teda měli pořádné.

Vrátila jsem se do křesla a měla před očima jejich honičku. Šla jsem do ložnice, tam jsem si lehla na postel a z nočního stolku jsem vytáhla robertka a lubrikační gel. Na nic jsem nečekala a toho namazaného uměláka si začala tlačit mezi nohy. Zase se mi vrátily před oči ty jejich nadržené, mladé ocasy. Dostala jsem chuť na to, aby i moje druhá dírka dostala své. Pomalu jsem s robertkem, on to je vlastně pořádný robert, vyjela ze své kundičky a začala jsem si ho tlačit do svého promazaného análku. Za chvilku byl ve mně celý a já s ním rozjela báječnou jízdu, při které jsem druhou rukou dráždila své kozy a chtivou mušličku. To vše mě vyneslo až někam do nebe. Když jsem otevřela oči, zažila jsem největší šok mého života.

Nade mnou stál můj syn Lukáš a silně masturboval. Nevěděla jsem co dělat. Umělák mi trčel z análku a moje, do široka roztažené, stehna mu ukazovaly vše, co by jako můj syn neměl vidět. Zmohla jsem se jen na slabě vyslovenou otázku – „Co tady děláš?“ Odpověděl mi, že je tu už asi 10 minut a viděl úplně všechno. Celá jsem zčervenala a nevěděla co dělat dále. Lukáš mi bez ostychu řekl, že se mu moc líbilo, co viděl a že by byl rád na místě toho robertka. Snad chtíč, snad to víno mě zbavilo všech zábran a já bez jediného slova sáhla na tu jeho kládu. Začala jsem mu ji honit, poznala jsem hned, že bude stříkat. Začalo mu v něm škubat a já na nic nečekala a zasunula jsem si ho do pusy a po pár tazích v mých ústech, jsem měla možnost poprvé okusit synovo teplé sperma. Všechno jsem to spolykala a bylo toho opravdu spousta.

Až teď jsem si uvědomila, že mám v análku ještě svého roba. Lukáš se na mně podíval a sám mi sním začal jezdit sem a tam v mém zadečku. Bylo to neskutečně krásné a já ho chtěla mít v sobě taky. Sundala jsem si košilku a celá nahá se roztáhla na posteli tak, aby na mě mohl pohodlně nalehnout, ale aby nepřestal s obráběním mé kakaové dírky. Navedla jsem ho do sebe a zažívala fantastický sendvič s mým synem a robertkem zároveň ve svých obou dírkách. Má vášeň už se nedala ovládat a já křičela na celé kolo. Vykřičela jsem svůj první orgasmus a Lukáš do mě stále vrážel toho svého oře s nebývalou razancí. Najednou jsem před svým obličejem uviděla další krásný ocas. Chňapla jsem po něm a až když byl v puse, jsem se podívala, komu patří. Bože byl to Jakub. Měl ho ještě většího než Lukáš a slastně vzdychal, když mi přirážel do pusinky.

Za chvíli i on do mě napumpoval neskutečnou dávku semene a já opět vše pečlivě spolykala. To už i Lukáš plnil moji kundu svým mlíčím a já se propadala do dalšího orgasmu. Kluci mě začli olizovat na všech místech a když se jejich jazyky potkaly u mé prdelky, do které byla pořádná díra po mém umělákovi, byla jsem znovu v křečích. Jakub na nic nečekal a začal cpát svého opravdu velkého macka do mé zadnice a Lukáš mi nabídl svého ptáka k pokouření. Ráda jsem mu po něm chňapla a užívala jsem si tu zvrhlou mrdanici. Vytáhla jsem si Lukáše z pusy a řekla jsem mu, ať si lehne pode mě a strčí mi ho do kundičky. Jen jsem je naváděla tak, aby Jakub nemusel přestat v obdělávání mého análku.

Podařilo se nám to na první pokus a já si užívala sendvič s těmi mladými ocasy, které se snad ani nedaly utahat. Po slušné jízdě, jsme se všichni tři prošoustali až ke společnému orgasmu. To už ale bylo na mě moc a já usla. Ráno jsem se vzbudila a myslela jsem si, že to byl ten nejperverznější sen, jaký jsem kdy měla. Z mého omylu mě ale vyvedla bolest v mých dírkách a slepené vlasy od spermatu. Kdoví co se ještě v ložnici dělo, když jsem usla. Ani se mi nechtělo vstát a jít do koupelny, ale musela jsem se jít osprchovat. V předsíni jsem narazila na Lukáše, ten se tvářil jako by nic a jen se mě zeptal, jestli chci udělat kávu. Byla jsem ráda, že nezačal mluvit o včerejší noci.

V kuchyni mi jen řekl, že Jakub už šel domů a že se těší, až zase někdy bude u nás spát. Odpoledne přijel manžel a já se mu nemohla podívat do očí. Večer chtěl sex, ale nemohla jsem, bylo mi hrozně. Jsem od té soboty jako v jiném životě. S Lukášem o tom vůbec nemluvíme, a to mě asi ničí néjvic. Přece jsem jim udělala všechno, jak nejlíp umím a já vím, že umím. Někde ve mně ale dřímá myšlenka na to, jestli náhodou manžel zase brzo někam služebně neodjede...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.